Всичко на тема Суперхрана

Пазаруване по категория:

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Форма на прием Алергени Характеристики
Филтър

Суперхрана: 1 - 30 от 403 Артикули

Фибри от псилиум на прах

Фибри от псилиум на прах, 500 г

  • Люспи от семената на псилиум (Plantago ovata/Psyllium)
  • 80% растителни фибри
  • Без добавки
€ 16,99 (€ 33,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Raab Vitalfood GmbH Био шипка на прах

Raab Vitalfood GmbH Био шипка на прах, 150 г

  • С натурален витамин C
  • Сертифицирано биологично отглеждане в Чили
  • Висококачествен сорт AP-4® – облян от слънце
€ 17,56 € 18,49 (€ 117,07 / кг)

Доставка до 09. октомври

ShareOriginal® сливи

Share ShareOriginal® сливи, 500 г

  • Ферментирали зелени сливи
  • Цял плод – с костилка
  • Сладко-кисел вкус
€ 97,49 (€ 194,98 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

ZeinPharma Cordyceps CS-4 500 mg

ZeinPharma Cordyceps CS-​4 500 mg, 120 капсули

  • Екстракт от гъсеница
  • От нежно извличане на вода
  • С 40% полизахариди
€ 29,49 (€ 427,39 / кг)

Доставка до 09. октомври

Nature Love Био мака (черен)

Nature Love Био мака (черен), 120 капсули

  • 3000 mg мака на прах
  • Висока доза формула за него
  • Оптимизирана с естествен витамин С
€ 20,49 (€ 193,30 / кг)

Доставка до 09. октомври

Share-Pomelozzini® – пралин от ферментирал плод помело

Share Share-​Pomelozzini® – пралин от ферментирал плод помело, 4 Броя

  • От натурални грейпфрути
  • Ферментирали 30 месеца в собствен сок
  • Плодов и сочен вкус
€ 28,96 € 30,49 (€ 7,24 / бр.)

Доставка до 09. октомври

Arthrobene Gelenk plus

Arthrobene Gelenk plus, 120 капсули

  • С глюкозамин- и хондроитин сулфат
  • Съдържа калций от коралови водорасли
  • Допълнено с витамини
€ 56,99 (€ 527,69 / кг)

Доставка до 09. октомври

Purasana Green Mix Powder ORGANIC

Purasana Green Mix Powder ORGANIC, 200 г

  • С хлорела, спирулина и ечемична трева
  • Съдържа витамини и микроелементи
  • Естествен източник на растителни вещества
€ 18,59 (€ 92,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био конопени семена - олющени

Alnatura Био конопени семена -​ олющени, 200 г

  • Фин орехов вкус
  • За мюсли, супи и салати
  • Без опияняващ ефект
€ 4,69 (€ 23,45 / кг)

Доставка до 09. октомври

Purasana Спирулина на прах BIO

Purasana Спирулина на прах BIO, 200 г

  • Без никакви добавки
  • Идеален за смутита и плодови сокове
  • От справедливo земеделие
€ 15,29 (€ 76,45 / кг)

Доставка до 09. октомври

anatis Naturprodukte Био гъби кордицепс

anatis Naturprodukte Био гъби кордицепс, 180 капсули

  • Пълен спектър на прахове от всички гъбични части
  • Оригинален тибетски произход
  • В био качество
€ 52,49 (€ 560,79 / кг)

Доставка до 09. октомври

Raab Vitalfood GmbH Био спирулина на таблетки

Raab Vitalfood GmbH Био спирулина на таблетки, 200 таблетка

  • Без глутен и лактоза
  • 100 g спирулина на дневна доза
  • Веган
€ 16,39 (€ 204,88 / кг)

Доставка до 09. октомври

ZeinPharma Maca Gold 570 mg

ZeinPharma Maca Gold 570 mg, 180 капсули

  • Веган капсули
  • С витамин C и цинк
  • Без консерванти
€ 23,49 (€ 184,96 / кг)

Доставка до 09. октомври

Purasana Био сок от пшенична трева на прах

Purasana Био сок от пшенична трева на прах, 200 г

  • С фитохимикали
  • За зърнени култури и кисело мляко
  • Внимателно произведено
€ 32,99 (€ 164,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Amaiva Мака Plus

Amaiva Мака Plus, 60 капсули

  • Подходящ за вегани
  • С ашваганда
  • Съдържа Бабини зъби
€ 32,99 (€ 961,81 / кг)

Доставка до 09. октомври

Фибри от псилиум, несмлени

Фибри от псилиум, несмлени, 500 г

  • 80% съдържание на фибри
  • Без добавки
  • Без ГМО
€ 15,89 (€ 31,78 / кг)

Доставка до 09. октомври

Raab Vitalfood GmbH Био конопен протеин на прах

Raab Vitalfood GmbH Био конопен протеин на прах, 500 г

  • С желязо и магнезий
  • Също така омега-3 и -6 мастни киселини
  • Орехов вкус
€ 21,99 (€ 43,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

anatis Naturprodukte Reishi BIO лечебна гъба

anatis Naturprodukte Reishi BIO лечебна гъба, 180 капсули

  • Пълен спектър прах от всички части на гъбата
  • 100% органично качество
  • Отгледани на хранителна среда
€ 60,99 (€ 752,96 / кг)

Доставка до 09. октомври

Terra Elements Люспи от водорасли дулсе

Terra Elements Люспи от водорасли дулсе, 100 г

  • Орехов вкус
  • Суров хранителен продукт
  • Направени без желатин
€ 21,99 (€ 219,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 г

  • Покълнали и ферментирали
  • Със спермидин и соев протеин
  • Естествен източник на витамин В
€ 34,99 (€ 145,79 / кг)

Доставка до 09. октомври

Nature Love Био ечемична трева

Nature Love Био ечемична трева, 90 капсули

  • От натурални суровини
  • 1500 mg ечемична трева на дневна доза
  • Опаковка за 1 месец
€ 13,09 (€ 238,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Purasana Био зелен смути микс

Purasana Био зелен смути микс, 150 г

  • Зелена суперхрана напитка
  • Бързо и лесно за приготвяне
€ 12,43 € 13,09 (€ 82,87 / кг)

Доставка до 09. октомври

OPI FRUTTA Ягода "come fresca"

OPI FRUTTA Ягода "come fresca", 21 г

  • Лиофилизирани и хрупкави
  • Естествено съдържание на витамин C
  • Хрупкави, плодови и универсални
€ 2,69 (€ 128,10 / кг)

Доставка до 09. октомври

anatis Naturprodukte Био гъба Сребърни ушички

anatis Naturprodukte Био гъба Сребърни ушички, 90 капсули

  • Био сертифицирана
  • Капсулирана в Австрия
  • Съдържа естествена глюкуронова киселина
€ 35,99 (€ 666,48 / кг)

Доставка до 09. октомври

Nature Love Био спирулина и хлорела

Nature Love Био спирулина и хлорела, 360 таблетка

  • Сертифицирано биологично качество
  • 100% веганско
  • Чисти компакти без допълнителни съставки
€ 16,39 (€ 91,06 / кг)

Доставка до 09. октомври

Cosmoveda Органична асафоетида

Cosmoveda Органична асафоетида, 10 г

  • Асафоетида със смлян сминдух
  • За готвене
  • Засилва вкуса на храната
€ 4,19 (€ 419,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vitamaze Мака + L-аргинин

Vitamaze Мака + L-​аргинин, 240 капсули

  • Оптимална комбинация
  • Във висока доза
  • Без освобождаващ агент магнезиев стеарат
€ 23,99 (€ 116,23 / кг)

Доставка до 09. октомври

Rapunzel Сушени био боровинки

Rapunzel Сушени био боровинки, 250 г

  • Сладко-кисели
  • Леко горчив вкус
  • Рафинирани с концентриран ябълков сок
€ 7,69 (€ 30,76 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vitamaze Мака

Vitamaze Мака, 120 капсули

  • Оптимална комбинация
  • Във висока доза
  • Без магнезиев стеарат
€ 21,99 (€ 208,24 / кг)

Доставка до 09. октомври

Immun - Oxymel I Eкстракт от диви билки Bio

kruut Immun -​ Oxymel I Eкстракт от диви билки Bio, 150 ml (15 порции) (150 мл)

  • Идеална подкрепа
  • Плодов и свеж вкус
  • С ябълков оцет и суров цветен мед
€ 15,89 (€ 105,93 / л)

Доставка до 09. октомври