Актуални оферти

Не пропускайте нашите оферти и открийте отлични продукти на много достъпни цени!

Пазаруване по категория:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Филтрирай и подреди

    Цена Акценти Производител Форма на прием За тренировъчни цели Алергени Характеристики Типове аюрведични продукти
    Филтър

    Оферти: 1 - 30 от 608 Артикули

    Peeroton Минерална витаминна напитка

    Peeroton Минерална витаминна напитка, червена боровинка (300 г)

    • Като топла и студена напитка
    • Много богата
    • За утоляване на жаждата по време на тренировка
    € 19,79 € 32,99 (€ 65,97 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Synergy Mistify

    Synergy Mistify, 2 x 730 мл бутилка

    • Богат източник на ценни антиоксиданти
    • Много висока ORAC-стойност
    • Уникална комбинация от хранителни вещества
    € 90,99 € 116,98 (€ 62,32 / л)

    Безплатна доставка до 09. октомври

    BioKing Био прах с пълнозърнесто кафяво просо

    BioKing Био прах с пълнозърнесто кафяво просо, 500 г опаковка

    • Произведен от люспи и разсад на просо
    • Пет пъти по-фин от брашното
    • Нежен производствен процес
    € 5,21 € 5,49 (€ 10,42 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Nasara Еластична лента 5 см х 5 м

    Nasara Еластична лента 5 см х 5 м, черно

    • Нежна за кожата
    • Дишаща
    • Пропусклива за вода
    € 5,99 € 9,99

    Доставка до 09. октомври

    nu3 L-Carnitine Capsules

    nu3 L-​Carnitine Capsules, 120 капсули

    • Без излишни добавки
    • Веган формула
    • Идеален преди тренировка
    € 10,99 € 27,49 (€ 77,39 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Kintex Кинезиологична лента Classic

    Kintex Кинезиологична лента Classic, червено

    • Различни цветове
    • Добър участък
    • Подпомага структурата на тялото
    € 6,59 € 10,99

    Доставка до 09. октомври

    pure encapsulations Витамин В6

    pure encapsulations Витамин В6, 90 капсули

    • Активирана форма
    • Чисто растителен
    • Без излишни добавки
    € 29,80 € 33,99 (€ 1.419,05 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Peeroton MAGNESIUM Professional

    Peeroton MAGNESIUM Professional, Френско грозде (20 сашета)

    • Приложение без вода
    • Поставете директно върху езика
    • Магнезий с цитратен комплекс
    € 11,35 € 14,19 (€ 113,50 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Vilgain Пълнозърнест тостерен хляб

    Vilgain Пълнозърнест тостерен хляб, 370 г

    • Без добавена захар и изцяло веган
    • Обогатен с италиански зехтин
    • Фибри от пълнозърнеста пшеница
    € 2,54 € 3,29 (€ 6,86 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Alpinamed Черен чесън

    Alpinamed Черен чесън, 120 капсули

    • С тиамин и рибофлавин
    • Без мирис
    • Под формата на капсули
    € 37,39 € 43,99 (€ 575,23 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Alpinamed Prosta Plus

    Alpinamed Prosta Plus, 30 капсули

    • Особено за мъжете
    • С масло от нар и палмето
    • Подходящ и за диабетици
    € 22,09 € 25,99 (€ 928,15 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Raab Vitalfood GmbH Био шипка на прах

    Raab Vitalfood GmbH Био шипка на прах, 150 г

    • С натурален витамин C
    • Сертифицирано биологично отглеждане в Чили
    • Висококачествен сорт AP-4® – облян от слънце
    € 17,56 € 18,49 (€ 117,07 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Powerbar 30% Бар Protein Plus

    Powerbar 30% Бар Protein Plus, Caramel-​Vanille Crisp (55 г)

    • Богат на висококачествен протеин
    • Много добър на вкус
    • Промоционална цена от 15 блокчета по 55 g
    € 2,65 € 2,79 (€ 48,18 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    STRYVE Фитнес кърпа Towell+ Pro

    STRYVE Фитнес кърпа Towell+ Pro, All Black

    • В много различни цветове
    • С магнитна скоба
    • Размери: 105 cm х 42,5 cm
    € 20,99 € 34,99

    Доставка до 09. октомври

    JV Cosmetics AHC forte®

    JV Cosmetics AHC forte®, 30 мл

    • Идеален за дланите и ходилата
    • Силен и въпреки това нежен
    • За не толкова чувствителен тип кожа
    € 16,79 € 20,99 (€ 559,67 / л)

    Доставка до 09. октомври

    nu3 Protein Cream

    nu3 Protein Cream, Hazelnut Cacao (200 г)

    • Силно намалено съдържание на захар
    • С естествени съставки
    • Без палмово масло
    € 4,79 € 6,59 (€ 23,95 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Raab Vitalfood GmbH Био грахов протеин

    Raab Vitalfood GmbH Био грахов протеин, 100 г

    • Вегански източник на протеини
    • С всички 8 незаменими аминокиселини
    • Без глутен и лактоза
    € 8,25 € 8,69 (€ 82,50 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    HARTMANN Peha Haft фиксиращи превръзки

    HARTMANN Peha Haft фиксиращи превръзки, 6 cm x 20 m

    • Крептирана тъканна структура
    • Въздухо-пропускливи
    € 8,54 € 8,99

    Доставка до 09. октомври

    Alpinamed Mirtillo Rosso - Compresse Rivestite

    Alpinamed Mirtillo Rosso -​ Compresse Rivestite, 120 таблетка

    • Без лактоза и глутен
    • Неутрален вкус
    • Лесен за наемане
    € 28,89 € 33,99 (€ 326,81 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Share-Pomelozzini® – пралин от ферментирал плод помело

    Share Share-​Pomelozzini® – пралин от ферментирал плод помело, 4 Броя

    • От натурални грейпфрути
    • Ферментирали 30 месеца в собствен сок
    • Плодов и сочен вкус
    € 28,96 € 30,49 (€ 7,24 / бр.)

    Доставка до 09. октомври

    FITNE Health Care Алкални капсули

    FITNE Health Care Алкални капсули, 90 капсули

    • Оптимизиран със сок от пшенична трева и цвекло
    • С фитохимикали
    • 100% веган
    € 13,19 € 21,99 (€ 207,72 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Alpinamed Тамян канабис MSM гел

    Alpinamed Тамян канабис MSM гел, 100 мл

    • Идеален след тренировка или упражнения
    • За всеки тип кожа
    • Не омазнява
    € 19,54 € 22,99 (€ 195,40 / л)

    Доставка до 09. октомври

    Botanicals Immun Caps

    Botanicals Immun Caps, 60 капсули

    • Витамин C, Прополис, Ехинацея
    • Вегетариански и без лактоза
    • 2 капсули на ден
    € 12,19 € 30,49 (€ 329,46 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    nu3 Flavour Powder

    nu3 Flavour Powder, Vanille (150 г)

    • Без добавена захар и с ниско съдържание на мазнини
    • Без изкуствени подсладители
    • Разтваряне без бучки
    € 9,59 € 13,09 (€ 63,93 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    pure encapsulations CoQ10 60mg

    pure encapsulations CoQ10 60mg, 120 капсули

    • От естествен източник
    • Веган, без лактоза и глутен
    • Без антислепващи вещества и оцветители
    € 100,69 € 105,99 (€ 4.027,60 / кг)

    Безплатна доставка до 09. октомври

    Atombody Rice pudding, 500g

    Atombody Rice pudding, 500g, Chocotella (500 г)

    • Готови само за 2 минути
    • 100 % натурално оризово брашно
    • Веган и без добавена захар
    € 5,27 € 8,79 (€ 10,54 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    nu3 Vegan Protein 3K

    nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 кг)

    • Грахов, оризов и слънчогледов протеин
    • Без соев протеин и лактоза
    • Кремообразна текстура, без бучки
    € 21,99 € 29,99 (€ 21,99 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    ironMaxx 100% Whey Protein

    ironMaxx 100% Whey Protein, Банан-​Йогурт (900 г)

    • Високо съдържание на протеин до 80%
    • Оптимална разтворимост във вода
    • Пълен набор от аминокиселини
    € 43,69 € 45,99 (€ 48,54 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Multipower Протеинов бар

    Multipower Протеинов бар, Caramel Peanut Crunch (50 г)

    • Ниска калорийна стойност
    • Ниско съдържание на захар
    • Без колаген
    € 3,03 € 3,19 (€ 60,60 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Best Body Nutrition Vital Drink

    Best Body Nutrition Vital Drink, Малина (1.000 мл)

    • Съотношение на смесване 1:80
    • Подходящ за машина за газирана вода
    • Естествен вкус
    € 19,94 € 20,99 (€ 19,94 / л)

    Доставка до 09. октомври