Идеи за подаръци за повече жизненост и благополучие

Пазаруване по категория:

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Алергени Характеристики
Филтър

Подаръци: 1 - 30 от 116 Артикули

DIANA с ментол Алкохол за разтриване, стъклена бутилка

DIANA с ментол Алкохол за разтриване, стъклена бутилка, 250 мл

  • За втриване и масажиране
  • Оригинална рецепта
  • С естествени съставки
€ 6,79 (€ 27,16 / л)

Доставка до 09. октомври

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Sternanis Bio

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Sternanis Bio, 180 капсули

  • 100% натурален произход
  • Произведено от цели смлени плодове
  • Без пълнители или консерванти
€ 45,99 (€ 511,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

BRAINEFFECT Масло MCT C8

BRAINEFFECT Масло MCT C8, 1.000 мл

  • Неутрален вкус и аромат
  • Произведено в Германия
  • Най-добрите MCT мазнини (100% каприлова киселина)
€ 43,99 (€ 43,99 / л)

Доставка до 09. октомври

Ölmühle Solling Био нефилтрирано масло от черен кимион

Ölmühle Solling Био нефилтрирано масло от черен кимион, 500 мл

  • Особено гъсто
  • Леко пикантен вкус
  • Подходящо и за директна консумация
€ 30,49 (€ 60,98 / л)

Доставка до 09. октомври

DIANA с ментол Спортeн балсам - тубичка

DIANA с ментол Спортeн балсам -​ тубичка, 75 мл

  • Кремообразна текстура
  • Подхранващи свойства
  • Съхранявайте в чантата за фитнес или в раницата си
€ 3,19 (€ 42,53 / л)

Доставка до 09. октомври

Pukka Peace Био билков чай

Pukka Peace Био билков чай, 30 г

  • Микс от подправки
  • Приятен вкус
  • Без кофеин
€ 4,99 (€ 166,33 / кг)

Доставка до 09. октомври

Obsthof Retter Джинджифил Еликсир био

Obsthof Retter Джинджифил Еликсир био, 500 мл

  • Без алкохол
  • Направено с грижа на ръка
  • 100% концентриран
€ 15,99 (€ 31,98 / л)

Доставка до 09. октомври

Pukka Love Био билков чай

Pukka Love Био билков чай, 24 г

  • Билков микс
  • Приятен вкус
  • Без кофеин
€ 4,99 (€ 207,92 / кг)

Доставка до 09. октомври

Multipower Бар "Protein Delight"

Multipower Бар "Protein Delight", Vanilla Cashew Caramel (35 г)

  • Вкусно разнообразие от различни барове
  • Ценен източник на протеин
  • Идеален за закуска
€ 2,39 (€ 68,29 / кг)

Доставка до 09. октомври

Röck Naturprodukte Мехлем от мармот

Röck Naturprodukte Мехлем от мармот, 100 мл

  • За всички типове кожа
  • С естествен кортизон
  • Попива бързо
€ 14,89 (€ 148,90 / л)

Доставка до 09. октомври

CLIF Енергиен бар

CLIF Енергиен бар, Blueberry Crisp (68 г)

  • Уникален вкус
  • Без глюкозо-фруктозен сироп
  • Подсладено с оризов и захарен сироп от тръстика
€ 3,29 (€ 48,38 / кг)

Доставка до 09. октомври

just relax - CBD Чай от коноп Bio

CBD VITAL just relax -​ CBD Чай от коноп Bio, 100 г

  • От био коноп и маточина
  • С 1,5% съдържание на CBD
  • Набран на ръка
€ 15,19 (€ 151,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Diadyn® 2-Part Multivitamin

nu3 Diadyn® 2-​Part Multivitamin, 2 x 90 (180 капсули)

  • За деня и нощта
  • 13 витамина и 9 минерала
  • Безжелатинова обвивка на капсулата
€ 35,99 (€ 671,46 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био плодов бар с ядки и фурми

Alnatura Био плодов бар с ядки и фурми, 75 г

  • Плодов и ядков
  • Веган рецепта
  • Обвит с прекрасен слой
€ 2,19 (€ 29,20 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Добавка за вана - Muscle Relaxation

Kneipp Добавка за вана -​ Muscle Relaxation, 100 мл

  • Подходящ за всеки тип кожа
  • Загряващ екстракт от арника
  • Подбрани етерични масла
€ 4,49 (€ 44,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Добавка за вана "Благополучие за гърба"

Kneipp Добавка за вана "Благополучие за гърба", 100 мл

  • Подхранва всички типове кожа
  • Приятна топлина
  • За гръб, шия и рамене
€ 4,49 (€ 44,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Дневен крем със специална грижа - Almond Blossom Soft Skin

Kneipp Дневен крем със специална грижа -​ Almond Blossom Soft Skin, 50 мл

  • За суха и чувствителна кожа
  • Подобрява гъвкавостта и еластичността
  • С масло от ший
€ 7,99 (€ 159,80 / л)

Доставка до 09. октомври

Amaiva Good Night - аюрведически био чай

Amaiva Good Night -​ аюрведически био чай, 190 г

  • Като вечерен ритуал
  • Дълготраен аромат
  • Неподправен вкус
€ 17,79 (€ 93,63 / кг)

Доставка до 09. октомври

TRMX-4 Билков пластир DETOX RELAX RECOVER

Kenrico TRMX-​4 Билков пластир DETOX RELAX RECOVER, 2 Броя

  • Затоплящ турмалин
  • Грижовни свойства
  • Хипоалергенно лепило
€ 7,67 € 9,59 (€ 3,84 / бр.)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Соли за вана  - Goodbye Stress

Kneipp Соли за вана -​ Goodbye Stress, 60 г

  • С вода, мента и розмарин
  • Високо съдържание на каменна сол
  • Веганска формула
€ 0,84 € 0,89 (€ 14,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

SHINTO® Био комплект Matcha Gold

SHINTO® Био комплект Matcha Gold

  • Изящна органична матча (30 g)
  • Ръчно изработена купа за матча
  • С бамбукова бъркалка и лъжица
€ 41,99 € 69,99 (€ 1.399,67 / кг)

Доставка до 09. октомври

Sandhya vedi up  - Добро настроение

Sandhya vedi up -​ Добро настроение, 10 капсули

  • Аюрведична рецепта
  • 7 растителни екстракта
  • С горчиви вещества
€ 23,99 (€ 4.703,92 / кг)

Доставка до 09. октомври

Pukka Био зелен чай Supreme Matcha Green

Pukka Био зелен чай Supreme Matcha Green , 20 пакетчета чай (30 г)

  • Деликатен зелен чай и матча
  • Специален ежедневен ритуал
  • Копринен и мек вкус
€ 4,99 (€ 166,33 / кг)

Доставка до 09. октомври

Yogi Tee Finest Selection

Yogi Tee Finest Selection, 34,60 г

  • По нещо за всеки
  • 9 различни вида чай
€ 4,89 (€ 141,33 / кг)

Доставка до 09. октомври

ZAGLER MÜSLIBÄR Био мюсли - Любов

ZAGLER MÜSLIBÄR Био мюсли -​ Любов, 500 г

  • Без стафиди
  • С хрупкав овес
  • С бурбонска ванилия
€ 9,29 (€ 18,58 / кг)

Доставка до 09. октомври

TEEKANNE NamasTe Bio - Горско къпане

TEEKANNE NamasTe Bio -​ Горско къпане, 15 пакетчета чай (30 г)

  • Специално издание
  • С мента и розмарин
  • Съдържа женско биле
€ 3,49 (€ 116,33 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Пяна за вана naturkind Tatütata

Kneipp Пяна за вана naturkind Tatütata , 40 мл

  • За чувствителна детска кожа
  • Страхотна пяна
  • Естествен аромат на боровинка
€ 0,79 (€ 19,75 / л)

Доставка до 09. октомври

Christmas - Екстракт от дива билка Oxymel I Bio

kruut Christmas -​ Екстракт от дива билка Oxymel I Bio, 150 мл

  • Плодов и пикантен
  • Безалкохолна рецепта
  • Идеална като алтернатива на греяно вино
€ 12,32 € 15,89 (€ 82,13 / л)

Доставка до 09. октомври

TEEKANNE Био чай NamasTee - Spicy Chai

TEEKANNE Био чай NamasTee -​ Spicy Chai, 15 пакетчета чай (30 г)

  • Пикантен
  • Овкусява се с масло от кардамон
  • Без черен чай
€ 3,49 (€ 116,33 / кг)

Доставка до 09. октомври

Ölmühle Solling Комплект от био масла - Echt!

Ölmühle Solling Комплект от био масла -​ Echt!

  • Три масла х 100мл
  • Пълноценен вкус
  • С босилек, зеленчуци за супа и див чесън
€ 18,49

Доставка до 09. октомври