Висококачествени храни

Идеални за балансирана диета

Балансираната диета е незаменима както за тялото, така и за психическото равновесие. Суперхрани като плодове, водорасли или семена са перфектни за добавки към ястията и същевременно допринасят за благосъстоянието. Но захарта и възможните алтернативи също са важна тема в областта на храненето. Стевия, брезова захар или кокосова захар и много други естествено внасят разнообразие в кухнята. Вкусни продукти за голямо разнообразие от диети и моменти на удоволствие в ежедневието.

Пазаруване по категория:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder

      Филтрирай и подреди

      Цена Акценти Производител Форми на хранене Алергени Характеристики
      Филтър

      Хранителни продукти: 1 - 30 от 3128 Артикули

      Peeroton Минерална витаминна напитка

      Peeroton Минерална витаминна напитка, червена боровинка (300 г)

      • Като топла и студена напитка
      • Много богата
      • За утоляване на жаждата по време на тренировка
      € 19,79 € 32,99 (€ 65,97 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      BioKing Био прах с пълнозърнесто кафяво просо

      BioKing Био прах с пълнозърнесто кафяво просо, 500 г опаковка

      • Произведен от люспи и разсад на просо
      • Пет пъти по-фин от брашното
      • Нежен производствен процес
      € 5,21 € 5,49 (€ 10,42 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Raab Vitalfood GmbH Стевия на таблетки

      Raab Vitalfood GmbH Стевия на таблетки, 300 таблетка

      • Неутрален вкус
      • В практична опаковка
      • 1 таблетка = 1 кубче захар
      € 5,99 (€ 332,78 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Alnatura Био овесени люспи с фини листа (Demeter)

      Alnatura Био овесени люспи с фини листа (Demeter), 1 кг

      • Изключително фино качество
      • За овесена каша, мюсли, пастети и др
      • С високо съдържание на хранителни вещества и фибри
      € 3,29 (€ 3,29 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Фибри от псилиум на прах

      Фибри от псилиум на прах, 500 г

      • Люспи от семената на псилиум (Plantago ovata/Psyllium)
      • 80% растителни фибри
      • Без добавки
      € 16,99 (€ 33,98 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Ölmühle Solling MCT Кокосово масло био

      Ölmühle Solling MCT Кокосово масло био, 500 мл

      • Прибл.40% капринова, 60% каприлова киселина
      • Без вкус и мирис
      • Без веган и глутен
      € 19,59 (€ 39,18 / л)

      Доставка до 09. октомври

      HOYER Био мед от сладък кестен

      HOYER Био мед от сладък кестен, 500 г

      • От тоскански планински райони
      • Силен вкус
      • Изработен от нектар и медена роса
      € 11,99 (€ 23,98 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      More Nutrition Zerup

      More Nutrition Zerup, Peach Ice Tea (65 мл)

      • За 8-12 литра сок
      • Без добавена захар
      • Веган
      € 6,89 (€ 106,00 / л)

      Доставка до 23. октомври

      BIO PRIMO Био овесена напитка

      BIO PRIMO Био овесена напитка, натурален (1 л)

      • Леко сладка
      • Идеална и за готвене
      • Без добавена захар
      € 1,89 (€ 1,89 / л)

      Доставка до 09. октомври

      Alnatura Био сок от цвекло

      Alnatura Био сок от цвекло, 1 л

      • Директен сок
      • Качество Naturland
      • Веган
      € 2,49 (€ 2,49 / л)

      Доставка до 09. октомври

      Alnatura Био кокосова напитка - неподсладена

      Alnatura Био кокосова напитка -​ неподсладена, 1 л

      • Ниско съдържание на мазнини и веган
      • Без глутен и лактоза
      • Екзотичен вкус
      € 3,19 (€ 3,19 / л)

      Доставка до 09. октомври

      Alnatura Био вафли от леща

      Alnatura Био вафли от леща, 100 г

      • Богати на протеини
      • Без глутен
      • За похапване
      € 1,79 (€ 17,90 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Vilgain Пълнозърнест тостерен хляб

      Vilgain Пълнозърнест тостерен хляб, 370 г

      • Без добавена захар и изцяло веган
      • Обогатен с италиански зехтин
      • Фибри от пълнозърнеста пшеница
      € 2,54 € 3,29 (€ 6,86 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Ölmühle Solling Частично обезмаслено орехово брашно

      Ölmühle Solling Частично обезмаслено орехово брашно, 500 г

      • Внимателно смляно
      • Вкусен аромат
      • За печене и готвене
      € 7,69 (€ 15,38 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Alnatura Био овесена напитка - неподсладена

      Alnatura Био овесена напитка -​ неподсладена, 1 л

      • Естествено сладък и фино ароматен
      • За напитки, храни и печива
      • Без лактоза и с ниско съдържание на мазнини
      € 1,99 (€ 1,99 / л)

      Доставка до 09. октомври

      BIO PRIMO Био соева напитка

      BIO PRIMO Био соева напитка, естествено (1 л)

      • Мек вкус
      • Веган, без лактоза и глутен
      • 100% италианско биологично земеделие
      € 1,69 (€ 1,69 / л)

      Доставка до 09. октомври

      ironMaxx Бар Vegan 30

      ironMaxx Бар Vegan 30, Chocolate (35 г)

      • 26% протеин на бар
      • Без палмово масло
      • Чисто растителен
      € 1,09 (€ 31,14 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Rapunzel Био брашно от лупина

      Rapunzel Био брашно от лупина, 250 г

      • Лек орехов вкус
      • Протеини, фибри и микроелементи
      • Идеален за вегани, спортисти и активни хора
      € 4,39 (€ 17,56 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Bioenergie Брашно от тиквени семки Био

      Bioenergie Брашно от тиквени семки Био, 250 г

      • Нежно частично обезмаслено
      • Опаковано в Австрия
      • Изящен орехов вкус
      € 4,69 (€ 18,76 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Alnatura Био напитка от овес и ванилия

      Alnatura Био напитка от овес и ванилия, 1 л

      • Деликатен вкус с нотка на ванилия
      • За напитки, мюсли, сладкиши и др.
      • Без лактоза, млечни протеини и добавени захари
      € 2,09 (€ 2,09 / л)

      Доставка до 09. октомври

      Powerbar 30% Бар Protein Plus

      Powerbar 30% Бар Protein Plus, Caramel-​Vanille Crisp (55 г)

      • Богат на висококачествен протеин
      • Много добър на вкус
      • Промоционална цена от 15 блокчета по 55 g
      € 2,65 € 2,79 (€ 48,18 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      BioKing Био йерусалимски артишок на прах

      BioKing Био йерусалимски артишок на прах, 175 г

      • Приятен орехов вкус
      • Идеална добавка за напитки
      € 6,99 (€ 39,94 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      ShareOriginal® сливи

      Share ShareOriginal® сливи, 500 г

      • Ферментирали зелени сливи
      • Цял плод – с костилка
      • Сладко-кисел вкус
      € 97,49 (€ 194,98 / кг)

      Безплатна доставка до 09. октомври

      BIO PRIMO Био вафли от леща

      BIO PRIMO Био вафли от леща, 90 г

      • Богати на протеини
      • Веган и без глутен
      • От 100% биологично земеделие
      € 1,59 (€ 17,67 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Schalk Mühle Био протеин от конопено семе

      Schalk Mühle Био протеин от конопено семе, 35 г

      • С австрийски конопен протеин
      • 100% органични съставки
      • Без добавена захар
      € 3,19 (€ 91,14 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      nu3 Protein Cream

      nu3 Protein Cream, Hazelnut Cacao (200 г)

      • Силно намалено съдържание на захар
      • С естествени съставки
      • Без палмово масло
      € 4,79 € 6,59 (€ 23,95 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      Био сок от цвекло - ферментирал с млечна киселина

      Alnatura Био сок от цвекло -​ ферментирал с млечна киселина, 500 мл

      • Сладък и леко кисел вкус
      • Идеален като напитка или като съставка
      • От биодинамично земеделие
      € 1,79 (€ 3,58 / л)

      Доставка до 09. октомври

      ISO 100 - Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g

      Dymatize ISO 100 -​ Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 г)

      • Идеален преди интензивни силови тренировки
      • Първокласен вкус
      • Оптимално качество на продукта
      € 185,99 (€ 82,15 / кг)

      Безплатна доставка до 21. октомври

      Raab Vitalfood GmbH Био грахов протеин

      Raab Vitalfood GmbH Био грахов протеин, 100 г

      • Вегански източник на протеини
      • С всички 8 незаменими аминокиселини
      • Без глутен и лактоза
      € 8,25 € 8,69 (€ 82,50 / кг)

      Доставка до 09. октомври

      BIO PRIMO Био оризова напитка

      BIO PRIMO Био оризова напитка, естествено (1 л)

      • Леко сладък вкус
      • Без лактоза и глутен
      • Веган
      € 1,79 (€ 1,79 / л)

      Доставка до 09. октомври