Билкови и растителни продукти

За всички и всичко си има по билка.

Пазаруване по категория:

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Форма на прием Алергени Характеристики За кого
Филтър

Билки & Растителни продукти : 1 - 30 от 1257 Артикули

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized, 60 таблетка

  • Микронизиран DHEA
  • 25 mg на таблетка
  • За възрастни на възраст 18 и повече години
€ 35,99 € 39,99 (€ 1.285,36 / кг)

Доставка до 12. октомври

Nature Love Екстракт от куркума

Nature Love Екстракт от куркума, 45 капсули

  • Високо съдържание на куркумин в капсула
  • Много добра бионаличност
  • Достатъчен за 4,5 месеца
€ 14,30 € 15,89 (€ 408,57 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma MenoVital plus 460 mg

ZeinPharma MenoVital plus 460 mg, 120 капсули

  • Натурален екстракт от червена детелина
  • С 8% изофлавони
  • Съдържа витамин С и цинк
€ 21,14 € 23,49 (€ 302,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Масло от черен кимион 500 мг

ZeinPharma Масло от черен кимион 500 мг, 180 капсули

  • Богато на ненаситени мастни киселини
  • Внимателно студено пресовано масло
  • 55% линолова киселина
€ 22,94 € 25,49 (€ 186,50 / кг)

Доставка до 12. октомври

Vitamaze Тамян

Vitamaze Тамян, 120 капсули

  • Без аромати
  • Висока доза
  • С босвелови киселини
€ 21,59 € 23,99 (€ 327,12 / кг)

Доставка до 12. октомври

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized, 60 таблетка

  • 50 mg DHEA на таблетка
  • Микронизирана липидна матрица
  • Естествен хормон от корен на ямс
€ 49,04 € 54,49 (€ 1.581,94 / кг)

Доставка до 12. октомври

Raab Vitalfood GmbH Curcuma Bio

Raab Vitalfood GmbH Curcuma Bio, 300 таблетки (300 таблетка)

  • Веган
  • С пиперин
  • Произведено в Германия
€ 16,64 € 18,49 (€ 184,89 / кг)

Доставка до 12. октомври

Nature Love Комплекс Бял трън

Nature Love Комплекс Бял трън, 60 капсули

  • Съдържа и екстракт от артишок
  • В комбинация с екстракт от глухарче
  • Веган и без глутен
€ 11,78 € 13,09 (€ 294,50 / кг)

Доставка до 12. октомври

Raab Vitalfood GmbH Organic Grapefruit Seed Extract

Raab Vitalfood GmbH Organic Grapefruit Seed Extract, 50 мл

  • Натурални биофлавоноиди
  • Концентрат за разреждане
  • Без глутен и лактоза
€ 20,24 € 22,49 (€ 404,80 / л)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma L-Dopa+ 105 mg

ZeinPharma L-​Dopa+ 105 mg, 90 капсули

  • Предшественик на невротрансмитера допамин
  • Без изкуствени добавки
  • Веганска формула
€ 29,69 € 32,99 (€ 631,70 / кг)

Доставка до 12. октомври

Synergy Mistify

Synergy Mistify, 2 x 730 мл бутилка

  • Богат източник на ценни антиоксиданти
  • Много висока ORAC-стойност
  • Уникална комбинация от хранителни вещества
€ 90,99 € 116,98 (€ 62,32 / л)

Безплатна доставка до 12. октомври

Maharishi Ayurveda MA5 Амрит Калаш

Maharishi Ayurveda MA5 Амрит Калаш, 60 таблетки (60 таблетка)

  • По оригиналната рецепта
  • От корени и билки
€ 53,99 € 59,99 (€ 1.799,67 / кг)

Доставка до 12. октомври

Екстракт от тамян + Джинджифил + Куркума на капсули

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Екстракт от тамян + Джинджифил + Куркума на капсули, 120 капсули

  • 100% естествен произход
  • Уникална селекция
  • Капсулавани на ръка
€ 41,49 (€ 671,36 / кг)

Доставка до 12. октомври

Igennus Ашваганда + L-теанин и магнезий

Igennus Ашваганда + L-​теанин и магнезий, 60 вег. капсули

  • С цинк и витамини от група В
  • L-теанин от зелен чай
  • Хипоалергенна формула
€ 22,94 € 25,49 (€ 521,36 / кг)

Доставка до 12. октомври

Allergy Research Group GastroCleanse

Allergy Research Group GastroCleanse, 100 вег. капсули

  • Люспи от псилиум
  • Активен въглен и хлорофил
  • Витамин C и магнезий
€ 29,24 € 32,49 (€ 344,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Босвелия тамян 450 mg

ZeinPharma Босвелия тамян 450 mg, 120 вег. капсули

  • Веганска рецепта
  • 70% висококачествени босвелиеви киселини
  • Щаден производствен процес
€ 29,69 € 32,99 (€ 436,62 / кг)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations Ашваганда

pure encapsulations Ашваганда, 60 капсули

  • Също известно като индийски женшен
  • От Withania somnifera
  • Съдържа 2,5% халинолид
€ 38,69 € 42,99 (€ 823,19 / кг)

Доставка до 12. октомври

Ölmühle Solling Био нефилтрирано масло от черен кимион

Ölmühle Solling Био нефилтрирано масло от черен кимион, 500 мл

  • Особено гъсто
  • Леко пикантен вкус
  • Подходящо и за директна консумация
€ 27,44 € 30,49 (€ 54,88 / л)

Доставка до 12. октомври

Raab Vitalfood GmbH Био спермидин на прах

Raab Vitalfood GmbH Био спермидин на прах, 200 г

  • Полиамин от пшеничен зародиш
  • Нежно смлян
  • Идеален за смутита, овесена каша и мюсли
€ 15,65 € 17,39 (€ 78,25 / кг)

Доставка до 12. октомври

Nature Love Био мака (черен)

Nature Love Био мака (черен), 120 капсули

  • 3000 mg мака на прах
  • Висока доза формула за него
  • Оптимизирана с естествен витамин С
€ 18,44 € 20,49 (€ 173,96 / кг)

Доставка до 12. октомври

Arthrobene Gelenk plus

Arthrobene Gelenk plus, 120 капсули

  • С глюкозамин- и хондроитин сулфат
  • Съдържа калций от коралови водорасли
  • Допълнено с витамини
€ 51,29 € 56,99 (€ 474,91 / кг)

Доставка до 12. октомври

Allergy Research Group DHEA 10 микронизиран

Allergy Research Group DHEA 10 микронизиран, 60 таблетка

  • 10 mg DHEA на таблетка
  • Микронизирана липидна матрица
  • Естествен хормон от корен на ямс
€ 26,99 € 29,99 (€ 963,93 / кг)

Доставка до 12. октомври

anatis Naturprodukte Звезден анасон БИО

anatis Naturprodukte Звезден анасон БИО, 180 капсули

  • Подходящ за деца
  • 100% био качество
  • Без помощни, пълнещи и спомагателни вещества
€ 41,39 € 45,99 (€ 522,60 / кг)

Доставка до 12. октомври

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus, 250 таблетка

  • С аюрведични растителни части
  • Харитаки, амалаки и бибхитаки
  • Питта-хармонизиращ
€ 49,49 € 54,99 (€ 197,96 / кг)

Доставка до 12. октомври

SOJALL Кафяво просо био

SOJALL Кафяво просо био, 250 г

  • Покълнали и ферментирали
  • С ценна ацерола
  • Натурален витамин С и силиций
€ 24,74 € 27,49 (€ 98,96 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Curcumin-Triplex³ Капсули 500 mg

ZeinPharma Curcumin-​Triplex³ Капсули 500 mg, 150 капсули

  • 100% натурални съставки
  • Без синтетични добавки
  • Веганска рецепта
€ 56,24 € 62,49 (€ 573,88 / кг)

Доставка до 12. октомври

Original Masqueliers Антогенол OPC капсули

Original Masqueliers Антогенол OPC капсули, 90 капсули

  • Веган
  • Висококачествен продукт
€ 58,94 € 65,49 (€ 2.046,53 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Wild Yams Plus 500 mg

ZeinPharma Wild Yams Plus 500 mg, 120 вег. капсули

  • 500 мг на капсула
  • Плюс витамин Е и цинк
  • 20% диосгенин
€ 26,54 € 29,49 (€ 353,87 / кг)

Доставка до 12. октомври

Raab Vitalfood GmbH Био броколи на капсули

Raab Vitalfood GmbH Био броколи на капсули, 90 капсули

  • В комбинация с череша ацерола
  • Съдържа естествен витамин С
  • Съдържа 33 µg лутеин на дневна доза
€ 14,75 € 16,39 (€ 327,78 / кг)

Доставка до 12. октомври

Carnium Botanicals MenoWELL

Carnium Botanicals MenoWELL, 60 капсули

  • С натурални растителни съставки
  • С витекс и корен от ямс
  • Веган и без глутен
€ 27,89 € 30,99 (€ 850,30 / кг)

Доставка до 12. октомври