Продукти с колаген

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Форма на прием Алергени Характеристики
Филтър

Колаген: 1 - 30 от 91 Артикули

Glow25 Колаген на прах с витамин C

Glow25 Колаген на прах с витамин C, 450 г

  • Хидролизат от говеждия колаген
  • Оптимална разтворимост без образуване на бучки
  • Без вкус и мирис
€ 32,99 (€ 73,31 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vitamaze Колаген

Vitamaze Колаген, 60 капсули

  • Изключително качество
  • С хондроитин и лизин
  • Без магнезиев стеарат
€ 20,99 (€ 403,65 / кг)

Доставка до 09. октомври

ZeinPharma Collagen I + III 500 mg

ZeinPharma Collagen I + III 500 mg, 60 капсули

  • С витамин C, манган и биотин
  • Без консерванти
  • 2 капсули дневно
€ 21,99 (€ 563,85 / кг)

Доставка до 09. октомври

Collagen Peptides

Collagen Peptides, 294 г

  • 6 различни вида колаген
  • Устойчиво получени суровини
  • С ензимна смес
€ 32,99 (€ 112,21 / кг)

Доставка до 09. октомври

Glow25 Kollagen Plus

Glow25 Kollagen Plus, 450 г

  • Неутрален вкус и лесно разтворим
  • С витамин С, цинк и биотин
  • Без добавена захар и без ГМО
€ 49,49 (€ 109,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations Колаген плюс

pure encapsulations Колаген плюс, 140 г

  • С колаген-хидролизат от говеждо месо
  • Допълнен с витамин С, цинк и мед
  • Без трансмазнини и хидрогенирани мазнини
€ 75,49 (€ 539,21 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

nu3 Hydrolized Collagen Powder

nu3 Hydrolized Collagen Powder, 320 г

  • Хидролизиран
  • Лесно разтворим
  • Без добавки
€ 17,99 (€ 56,22 / кг)

Доставка до 09. октомври

Nature Love Колагенов комплекс

Nature Love Колагенов комплекс, 120 капсули

  • Без ненужни добавки
  • Лесен прием
  • Опаковка за 2 месеца
€ 20,49 (€ 211,24 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vetain Vegan Collagen Support Type I

Vetain Vegan Collagen Support Type I, Ванилия (300 г)

  • VeCollal® тип I, на растителна основа
  • С витамин C, цинк и биотин
  • Веган и без добавки
€ 38,49 (€ 128,30 / кг)

Доставка до 09. октомври

i like it clean Pro Collagen Powder VeCollal

i like it clean Pro Collagen Powder VeCollal, 250 г

  • 19 аминокиселини
  • С витамин С
  • Идентичен на човешкия колаген тип 1
€ 54,49 (€ 217,96 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Grass-fed Collagen Powder

nu3 Grass-​fed Collagen Powder, 400 г

  • От говеда, хранени с трева
  • Без никакви добавки
  • Отлична разтворимост
€ 26,49 (€ 66,23 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Vegan Beauty Elixier

nu3 Vegan Beauty Elixier, 10 ампули

  • Веганска алтернатива на колагена
  • Плодов вкус
  • 10 х 50 ml бутилки
€ 19,99 € 24,99 (€ 39,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Collagen Beauty Elixier

nu3 Collagen Beauty Elixier, 28 ампули

  • С иновативен двуфазен комплекс
  • Без заместители на захарта и глутен
  • Съдържа цинк, селен и биотин
€ 65,99 (€ 2.932,89 / кг)

Доставка до 09. октомври

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Pro Collagen Vegan

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Pro Collagen Vegan, 360 г

  • 60 сашета от по 6 г всяко
  • С L-лизин, глицин и L-пролин
  • Витамин С и гъба Тремела
€ 43,99 (€ 122,19 / кг)

Доставка до 09. октомври

Pura Nutra Collagen Pro

Pura Nutra Collagen Pro, 60 капсули

  • С витамин C и цинк
  • Лесно дозиране
  • Подходящ за ежедневна употреба
€ 19,59 (€ 445,23 / кг)

Доставка до 09. октомври

Glow25 Collagen Intensive

Glow25 Collagen Intensive, 30 пръчици (75 г)

  • Неутрален вкус
  • С витамин C, цинк и биотин
  • За разбъркване в храна или напитки
€ 57,99 (€ 773,20 / кг)

Доставка до 09. октомври

vertebene Knorpel Complex

vertebene Knorpel Complex, 120 капсули

  • Ценна комбинация
  • Разработен от експерти
  • Патентован активен състав
€ 62,49 (€ 844,46 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Hydro Glow Collagen

nu3 Hydro Glow Collagen, Grapefruit Ginger (240 мл)

  • 6 g хидролизиран колаген на напитка
  • С биотин, ниацин и В12
  • Без добавена захар, със стевия
€ 1,61 € 2,69 (€ 6,71 / л)

Доставка до 09. октомври

Fleurance Nature Морски колаген

Fleurance Nature Морски колаген, 30 таблетка

  • Тип II хидролизат
  • Лесен прием
  • С манган
€ 14,89 (€ 425,43 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Collagen Fit Shake

nu3 Collagen Fit Shake, Cherry Delight (360 г)

  • 5g колагенов хидролизат на порция
  • Най-малко 22-23 г протеин на шейк
  • С важни витамини и минерали
€ 17,59 € 23,99 (€ 48,86 / кг)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations Chondro aktiv

pure encapsulations Chondro aktiv, 120 капсули

  • Идеален за спортисти
  • Съдържа UC-II® колаген
  • С витамини и микроелементи
€ 125,99 (€ 1.024,31 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

aktiv Колаген на прах с вкус на студен чай с праскова

Doppelherz aktiv Колаген на прах с вкус на студен чай с праскова, 150 г

  • 5000 mg колаген
  • С витамин C и цинк
  • Без глутен и лактоза
€ 9,79 (€ 65,27 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vetain Vegan Collagen Support Type II

Vetain Vegan Collagen Support Type II, Ванилия (300 г)

  • VeCollal® тип II, на растителна основа
  • С витамин C и растителни екстракти
  • Без захар и алергени
€ 38,49 (€ 128,30 / кг)

Доставка до 09. октомври

Premium Nordic Beef Bone Broth Collagen & Hyaluronic Acid Organic

Functional Future ApS Premium Nordic Beef Bone Broth Collagen & Hyaluronic Acid Organic, 250 г

  • Само с една съставка
  • Многостранно приложение
  • Съдържа колаген тип I, II и III
€ 42,99 (€ 171,96 / кг)

Доставка до 09. октомври

Natural Point Evidol Articolazioni

Natural Point Evidol Articolazioni, 30 сашета

  • На базата на витамин С
  • Предварително порционирани чанти
  • С естествен аромат
€ 39,99 (€ 166,63 / кг)

Доставка до 09. октомври

Golden Tree Collagen Derma Lift

Golden Tree Collagen Derma Lift, 150 г

  • Съдържа колаген тип I, V и X
  • Допълнен с витамин C
  • Натурален вкус на череша
€ 54,49 (€ 363,27 / кг)

Доставка до 09. октомври

Колагенови пептиди от пасищно отглеждани животни – неутрални

Vilgain Колагенови пептиди от пасищно отглеждани животни – неутрални, 300 г

  • 100 % чист телешки колаген
  • От пасищно отглеждани крави
  • Без пълнители и добавки
€ 26,49 (€ 88,30 / кг)

Доставка до 09. октомври

SFI HEALTH Joint Revitalizer™

SFI HEALTH Joint Revitalizer™, 120 вег. капсули

  • Висококачествен BioCell Collagen®
  • Формулировка без дрожди
  • С OptiMSM® и витамин С
€ 65,49 (€ 779,64 / кг)

Доставка до 09. октомври

Medex Collagen Flex Curcumin Capsules

Medex Collagen Flex Curcumin Capsules, 40 капсули

  • Със силиций и витамини
  • Патентована форма на колаген
  • С куркума и хиалуронова киселина
€ 38,49 (€ 3.007,03 / кг)

Доставка до 09. октомври

Sponser Sport Food Collagen Hydrolysate

Sponser Sport Food Collagen Hydrolysate, Peach (300 г)

  • Без изкуствени оцветители
  • Без глутен & лактоза
  • С витамин C
€ 26,99 (€ 89,97 / кг)

Доставка до 09. октомври