Протеин / Протеинови продукти

Протеинът (белтъчини) е биологична макромолекула, която се състои от аминокиселини и е основен градивен блок за всеки организъм.

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител За тренировъчни цели Алергени Характеристики
Филтър

Протеини и пептиди: 1 - 30 от 150 Артикули

ISO 100 - Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g

Dymatize ISO 100 -​ Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 г)

  • Идеален преди интензивни силови тренировки
  • Първокласен вкус
  • Оптимално качество на продукта
€ 185,99 (€ 82,15 / кг)

Безплатна доставка до 21. октомври

Raab Vitalfood GmbH Био грахов протеин

Raab Vitalfood GmbH Био грахов протеин, 100 г

  • Вегански източник на протеини
  • С всички 8 незаменими аминокиселини
  • Без глутен и лактоза
€ 8,25 € 8,69 (€ 82,50 / кг)

Доставка до 09. октомври

Mammut Суроватъчен протеин 1000 г

Mammut Суроватъчен протеин 1000 г, Ванилия (1.000 г)

  • 27 г протеин на порция
  • Практична торбичка с цип
  • Вкл. дозиращи лъжички
€ 87,49 (€ 87,49 / кг)

Безплатна доставка до 22. октомври

More Nutrition Protein Iced Coffee

More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 г)

  • До 19 g протеин на порция
  • Без добавена захар
  • С истинско кафе на прах
€ 23,99 (€ 79,97 / кг)

Доставка до 09. октомври

ESN Designer Whey Protein

ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 г)

  • До 25 g протеин на порция
  • Комбинация от концентрат и изолат
  • За шейкове, каша и други
€ 19,69 (€ 65,63 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vetain Organic Vegan Protein

Vetain Organic Vegan Protein, Vanilla (540 г)

  • Предлага се в различни вкусове
  • Чиста веганска рецепта
  • Без глутен и соя
€ 35,99 (€ 66,65 / кг)

Доставка до 09. октомври

nutri + Протеин на прах Vegan 3K

nutri + Протеин на прах Vegan 3K, Strawberry-​Cream (1.000 г)

  • Най-малко 22 g протеин на порция
  • Кремова текстура, вкусно сладък вкус
  • Комбинация от 3 източника на протеин
€ 35,99 (€ 35,99 / кг)

В момента не е наличен

ironMaxx 100% Whey Protein

ironMaxx 100% Whey Protein, Банан-​Йогурт (900 г)

  • Високо съдържание на протеин до 80%
  • Оптимална разтворимост във вода
  • Пълен набор от аминокиселини
€ 43,69 € 45,99 (€ 48,54 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 кг)

  • Грахов, оризов и слънчогледов протеин
  • Без соев протеин и лактоза
  • Кремообразна текстура, без бучки
€ 21,99 € 29,99 (€ 21,99 / кг)

Доставка до 09. октомври

Sponser Sport Food Senior Protein

Sponser Sport Food Senior Protein, Chocolate (455 г)

  • Богат на колаген и HMB
  • Без глутен
  • С витамин D
€ 45,99 (€ 101,08 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vilgain Clear Plant Protein

Vilgain Clear Plant Protein, Манго и портокал (700 г)

  • 75% растителен протеин
  • Хидролизирани грахови пептиди
  • Подсладено със стевиолови гликозиди
€ 39,49 (€ 56,41 / кг)

Доставка до 09. октомври

Govinda Оризов протеин на прах

Govinda Оризов протеин на прах, 400 г

  • Естествен източник на протеини
  • Направен от кафяв ориз
  • Неутрален вкус
€ 14,09 (€ 35,23 / кг)

Доставка до 09. октомври

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 850 g - Кутия

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 850 g -​ Кутия, Neutral (850 г)

  • С високо съдържание на BCAA
  • Дори при нискокалорична диета
  • Изолат от чист суроватъчен протеин
€ 67,99 (€ 79,99 / кг)

Доставка до 09. октомври

Raab Vitalfood GmbH Био конопен протеин на прах

Raab Vitalfood GmbH Био конопен протеин на прах, 500 г

  • С желязо и магнезий
  • Също така омега-3 и -6 мастни киселини
  • Орехов вкус
€ 21,99 (€ 43,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

ISO 100 Hydrolyzed - Whey Protein Isolate 932 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed -​ Whey Protein Isolate 932 g, Gourmet Chocolate (932 г)

  • Награждаван 5 години поред
  • Качествен суроватъчен протеин изолат
  • Без захар и мазнини
€ 87,49 (€ 93,87 / кг)

Безплатна доставка до 19. октомври

Purasana Био суроватъчен протеин на прах

Purasana Био суроватъчен протеин на прах, Natural (400 г)

  • Високо съдържание на протеин
  • Специално сушене чрез разпръскване и филтрация
  • Отлично качество на суроватката
€ 30,99 (€ 77,48 / кг)

Доставка до 09. октомври

BRAINEFFECT VEGAN PROTEIN Powder

BRAINEFFECT VEGAN PROTEIN Powder, Cookie Dough (600 г)

  • Веган
  • 23 g растителен протеин / порция
  • Без добавена захар
€ 35,99 (€ 59,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg, Rich Chocolate (2,90 кг)

  • Гарантирано качество на продукта
  • Бързо разтворим
  • Ниско съдържание на захар
€ 65,49 (€ 22,58 / кг)

Доставка до 21. октомври

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 г)

  • Протеин (грах, ориз, коноп и слънчоглед)
  • Натурално подсладен – като с агаве
  • Без соя, глутен и лактоза
€ 15,99 € 21,99 (€ 39,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Raab Vitalfood GmbH Протеинов шейк Pur Plus Bio

Raab Vitalfood GmbH Протеинов шейк Pur Plus Bio, 500 г

  • Произведено от протеин от грах и ориз
  • Сдържан на вкус
  • Чисто зеленчукови
€ 24,99 (€ 49,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Raab Vitalfood GmbH Био протеин от тиквено семе

Raab Vitalfood GmbH Био протеин от тиквено семе, 500 г

  • Деликатен вкус
  • С 60% протеин
  • За сладки и солени ястия
€ 17,39 (€ 34,78 / кг)

Доставка до 09. октомври

Purasana Shape & Control

Purasana Shape & Control, ягода-​малина (350 г)

  • С грахов протеин
  • Наслаждавайте се по всяко време и навсякъде
  • Идеален спътник по време на диета
€ 25,49 (€ 72,83 / кг)

Доставка до 09. октомври

Best Body Nutrition Гурме Премиум Про Протеин 500 г

Best Body Nutrition Гурме Премиум Про Протеин 500 г, Lemon Yoghurt (500 г)

  • Със суроватъчен изолат, суроватъчен концентрат, мляко и яйца
  • Небесно кремообразен
  • Естествен аромат
€ 32,99 (€ 65,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Elite 100 % - Whey Protein Powder, 2170 g

Dymatize Elite 100 % -​ Whey Protein Powder, 2170 g, Rich Chocolate (2.170 г)

  • С ценни аминокиселини
  • Ценен доставчик на протеини
  • Подходящ за вегетарианци
€ 130,99 (€ 60,36 / кг)

Безплатна доставка до 13. октомври

Протеинова напитка на прах Najara®

Протеинова напитка на прах Najara®, 500 г

  • Растителен протеин
  • С коензим Q10
  • Витамини, минерали и микроелементи
€ 29,49 (€ 58,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 г

  • Прозрачен, лек и веган
  • Произведен от хидролизиран грахов протеин
  • По-малко калории
€ 26,39 € 32,99 (€ 65,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Sponser Sport Food Multi Protein 850 g

Sponser Sport Food Multi Protein 850 g, Ванилия (850 г)

  • Комбинация от суроватка, казеин и яйчен албумин
  • Пълен аминокиселинен профил и BCAA
  • Щадяща ултра- и микрофилтрация
€ 61,49 (€ 72,34 / кг)

Доставка до 09. октомври

Purasana Био соев протеин, веган

Purasana Био соев протеин, веган, Natural (400 г)

  • Идеален за хора с непоносимост към лактоза
  • Висококачествен растителен протеин
  • Балансиран аминокиселинен профил
€ 21,99 (€ 54,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Schalk Mühle Био слънчогледов протеин на прах, суров

Schalk Mühle Био слънчогледов протеин на прах, суров, 350 г

  • 47% протеиново съдържание
  • Автентичен вкус
  • Без добавки
€ 12,99 (€ 37,11 / кг)

Доставка до 26. октомври

Sponser Sport Food Pro Recovery

Sponser Sport Food Pro Recovery, Chocolate (800 г)

  • 44 - 50% съдържание на протеин
  • С хидролизати на млечни протеини
  • Без изкуствени подсладители
€ 60,49 (€ 75,61 / кг)

Доставка до 09. октомври