Вкусни плодови пюрета

Филтрирай и подреди

Цена Производител Алергени Характеристики
Филтър

Плодово пюре: 1 - 30 от 37 Артикули

Govinda 100% био пюре от манго

Govinda 100% био пюре от манго, 210 мл

  • Манго Алфонсо
  • Нежна обработка
  • Естествена захар
€ 4,39 (€ 20,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Cosmoveda Чиаванпраш (Amlamus) Био

Cosmoveda Чиаванпраш (Amlamus) Био, 230 г

  • Има всички 6 вкуса
  • Специална смес от билки
  • Традиционно направени
€ 24,99 (€ 108,65 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био сладко от сливи

Alnatura Био сладко от сливи, 450 г

  • Особено плодово
  • Интензивен вкус
  • За хляб, сладкиши и солени ястия
€ 4,69 (€ 10,42 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био конфитюр от диви боровинки

Alnatura Био конфитюр от диви боровинки, 250 г

  • Био качество
  • Вегански продукт
  • Боровинки (събрани от диворастящи растения в Европа)
€ 3,59 (€ 14,36 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био ябълково пюре с касис и малина

Alnatura Био ябълково пюре с касис и малина, 360 г

  • Био качество
  • Вегански
  • Самостоятелно, като десерт или като добавка
€ 2,39 (€ 6,64 / кг)

Доставка до 09. октомври

Govinda Био натурално пюре от манго

Govinda Био натурално пюре от манго, 975 мл

  • Манго алфонсо
  • Нежна обработка
  • Съдържа естествено захар
€ 16,19 (€ 16,61 / л)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био ябълково пюре с круша

Alnatura Био ябълково пюре с круша, 360 г

  • Кремообразно и фино
  • 100% плодово съдържание
  • Страхотен вкус
€ 2,19 (€ 6,08 / кг)

Доставка до 09. октомври

Био плодов конфитюр от ягоди с 70% плодове

Alnatura Био плодов конфитюр от ягоди с 70% плодове, 200 г

  • Много високо съдържание на плодове
  • Био качество
  • Подходящ за разнообразни приложения
€ 3,29 (€ 16,45 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био ябълково пюре с манго

Alnatura Био ябълково пюре с манго, 360 г

  • 100% плодово съдържание
  • Фино и кремообразно пюре
  • Ароматно и екзотично
€ 2,19 (€ 6,08 / кг)

Доставка до 09. октомври

Био ябълково пюре - Гуава, манго & маракуя

Alnatura Био ябълково пюре -​ Гуава, манго & маракуя, 360 г

  • Ябълково пюре с тропически плодове
  • Също така идеален за въображаеми десерти
  • Без добавена захар
€ 2,49 (€ 6,92 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био конфитюр от малини с 70% плодове

Alnatura Био конфитюр от малини с 70% плодове, 200 г

  • Много високо съдържание на плодове
  • Био качество
  • Подходящ за разнообразни приложения
€ 3,99 (€ 19,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био плодов конфитюр от ягоди

Alnatura Био плодов конфитюр от ягоди, 420 г

  • Високо съдържание на плодове
  • Био качество
  • Подходящ за разнообразни приложения
€ 4,39 (€ 10,45 / кг)

Доставка до 09. октомври

Fleurance Nature Био пюре от сливи

Fleurance Nature Био пюре от сливи, 295 г

  • Органично качество
  • Пастьоризиран
  • Универсален
€ 7,29 (€ 24,71 / кг)

Доставка до 09. октомври

ahead Плодова намазка "Малина" Fruit Spread

ahead Плодова намазка "Малина" Fruit Spread, 200 г

  • Високо съдържание на плодове и изцяло вегански
  • Подходящ за нисковъглехидратен режим и без добавена захар
  • Наситен вкус и изключително лесен за намазване
€ 4,39 (€ 21,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

ahead Плодова намазка "Ягода" Fruit Spread

ahead Плодова намазка "Ягода" Fruit Spread, 200 г

  • Автентичен вкус и растителна основа
  • Без рафинирана захар и без палмово масло
  • Прекрасно кремообразен и лесен за намазване
€ 4,39 (€ 21,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био ябълково пюре с банан

Alnatura Био ябълково пюре с банан, 360 г

  • С фино бананово пюре
  • Био качество
  • За директна консумация или като допълнителна съставка
€ 1,79 (€ 4,97 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allos Био плодово пюре 75% кайсия

Allos Био плодово пюре 75% кайсия, 200 г

  • Подсладено с агаве сироп
  • 58% по-малко захар
  • Веган
€ 4,39 (€ 21,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био конфитюр от малини

Alnatura Био конфитюр от малини, 420 г

  • Високо съдържание на плодове
  • Био качество
  • Подходящ както за сладки, така и за солени ястия
€ 4,89 (€ 11,64 / кг)

Доставка до 09. октомври

Плодова намазка "Черно френско грозде" Fruit Spread

ahead Плодова намазка "Черно френско грозде" Fruit Spread, 200 г

  • Богат аромат на горски плодове и кремообразна текстура
  • Без добавена захар и 100 % вегански
  • Вашият избор за балансирани фитнес хранения
€ 4,39 (€ 21,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Био конфитюр от шипки

Alnatura Био конфитюр от шипки, 260 г

  • Високо съдържание на плодове
  • Био качество
  • Подходящ за разнообразни приложения
€ 2,49 (€ 9,58 / кг)

Доставка до 16. октомври

Allos Био плодово пюре 75% къпина

Allos Био плодово пюре 75% къпина, 200 г

  • Подсладено с агаве сироп
  • 58% по-малко захар
  • Веган
€ 4,39 (€ 21,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allos Био плодово пюре 75% слива

Allos Био плодово пюре 75% слива, 200 г

  • Подсладено с агаве сироп
  • 50% по-малко захар
  • Веган
€ 3,99 (€ 19,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Fleurance Nature Био пюре от слива и ревен

Fleurance Nature Био пюре от слива и ревен, 290 г

  • Подхранващо
  • Многофункционално
  • Веган
€ 7,29 (€ 25,14 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allos Био плодово пюре 75% портокал

Allos Био плодово пюре 75% портокал, 200 г

  • Подсладено с агаве сироп
  • 57% по-малко захар
  • Веган
€ 4,39 (€ 21,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allos Био плодово пюре 75% манго

Allos Био плодово пюре 75% манго, 200 г

  • Подсладено с агаве сироп
  • 48% по-малко захар
  • Веган
€ 4,39 (€ 21,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allos Био намазка Arrabbiata

Allos Био намазка Arrabbiata, 140 г

  • Веган намазка
  • С рапично масло
  • Без глутен
€ 3,39 (€ 24,21 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allos Био плодово пюре 75% ягода

Allos Био плодово пюре 75% ягода, 200 г

  • Подсладено с агаве сироп
  • 57% по-малко захар
  • Веган
€ 4,39 (€ 21,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnatura Ябълково пюре Bioland

Alnatura Ябълково пюре Bioland, 360 г

€ 1,29 (€ 3,58 / кг)

Доставка до 16. октомври

Alnatura Био конфитюр от вишни

Alnatura Био конфитюр от вишни, 420 г

  • Високо съдържание на плодове
  • Био качество
  • Подходящ за разнообразни приложения
€ 4,89 (€ 11,64 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allos Био плодово пюре 75% касис

Allos Био плодово пюре 75% касис, 200 г

  • Подсладено с агаве сироп
  • 62% по-малко захар
  • Веган
€ 3,99 (€ 19,95 / кг)

Доставка до 16. октомври