Alnatura Био плодов конфитюр от кайсии, 420 г

Плодов конфитюр с 55% кайсии

€ 3,99

(€ 9,50 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 420 г

В наличност от 12. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 16. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Особено плодов вкус
  • Сладък и неустоим
  • За хляб, палачинки и други
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био бадемов крем - тъмен, 250 г

Alnatura Био плодов конфитюр от кайсии, 420 г € 3,99 (€ 9,50 / кг)
Alnatura Био бадемов крем - тъмен, 250 г € 7,69 (€ 30,76 / кг)
Обща цена: € 11,68
Описание
Арт.-№: XPI-MM-131384
Съдържание: 420 г
EAN: 4104420247079
Номер на производителя: 131384
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Мармалад
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте в хладилник след отваряне
Съдържание

55 % Кайсии[1], захар от цвекло[1], Geliermittel (пектин), лимонов сок концентрат[1]

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 783 / 187 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 46 г
  от които Захар 46 г
Фибри 1,5 г
Протеини 0,5 г
Сол 0,02 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био плодов конфитюр от кайсии

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder