Allos Био плодово пюре 75% слива, 200 г

Повече плод и повече вкус

€ 3,99

(€ 19,95 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 г

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подсладено с агаве сироп
  • 50% по-малко захар
  • Веган
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Allos Био фъстъчено масло Crunchy, 310 г

Allos Био плодово пюре 75% слива, 200 г € 3,99 (€ 19,95 / кг)
Allos Био фъстъчено масло Crunchy, 310 г € 5,89 (€ 19,00 / кг)
Обща цена: € 9,88
Описание

Чист плодов вкус за вашия хляб за закуска: ALLOS прави това възможно със своя Bio Frucht Pur 75% Aufstrich. За този вариант сочни къпини с тъмночервен до почти черен цвят се обработват щадящо и се завършват със сладостта на сироп от агаве. Веган и с 50 % по-малко захар.

Арт.-№: XPI-BIOG-359111
Съдържание: 200 г
EAN: 4016249074227
Номер на производителя: 359111
Производител: Allos
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Мармалад
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: консумирайте веднага след отваряне
Съдържание

75 % сливи[1], 20 % Нектар от агаве[1], Geliermittel (пектини), лимонов сок концентрат[1], Канела[1], Festigungsmittel (Calciumcitrat), прах от корен от женско биле[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 536 / 128 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 29 г
  от които Захар 27 г
Фибри 2,6 г
Протеини 0,5 г
Сол 0,6 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Германия, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Allos Био плодово пюре 75% слива