Zechsal - Чист магнезий

Оригиналът от Холандия

Холандската компания Zechsal ви предлага своето обширно ноу-хау и богат избор от естествени продукти, обогатени с ценен магнезий. Без тествове върху животни, козметиката от Zechsal ще ви спечели със своето безкомпромисно качество.

Филтрирай и подреди

Цена Форма на прием Алергени Характеристики Добър за
Филтър

Zechsal: 30 Артикул

Zechsal Магнезиеви люспи, пакет за допълване

Zechsal Магнезиеви люспи, пакет за допълване, 4 кг

  • Естествена добавка за баня
  • Със зареждаща кутия за многократна употреба
  • Идеални преди лягане
€ 29,99 (€ 7,50 / кг)

Доставка до 13. октомври

Zechsal Магнезиеви капки

Zechsal Магнезиеви капки, 30 мл

  • Уникално качество
  • Лесно дозиране
  • Течен магнезий
€ 15,57 € 16,39 (€ 519,00 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Дезодорант

Zechsal Дезодорант, 75 мл

  • За всички типове кожа
  • Без алуминиеви соли и парфюм
  • Може да се използва и като Roll-on
€ 13,99 (€ 186,53 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Спрей с магнезиево масло

Zechsal Спрей с магнезиево масло, 100 мл

  • Абсорбира се през кожата
  • В бутилка със спрей за многократна употреба
  • За икономично ползване
€ 12,99 (€ 129,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal MCM гел

Zechsal MCM гел, 100 мл

  • С 15% чист магнезий
  • С уникална формула
  • Със свеж аромат
€ 14,99 (€ 149,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Магнезиев бисглицинат на прах

Zechsal Магнезиев бисглицинат на прах, 200 г

  • С органична форма на магнезий
  • С аминокиселини
  • На растителна основа и без глутен
€ 35,99 (€ 179,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

ZECHSallSPORT Магнезиев гел

Zechsal ZECHSallSPORT Магнезиев гел, 100 мл

  • Магнезий с органична сяра
  • Като допълнение към спорта
  • За всички типове кожа
€ 14,99 (€ 149,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal OptiMSM

Zechsal OptiMSM, 500 г

  • Био сяра
  • Чист MSM
  • Дестилиран няколко пъти
€ 49,49 (€ 98,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Крем за тяло

Zechsal Крем за тяло, 125 мл

  • За суха и раздразнена кожа
  • За интензивна грижа с масло от шеа
  • Подходящ и за деца
€ 14,99 (€ 119,92 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Магнезиев гел

Zechsal Магнезиев гел, 125 мл

  • За всички типове кожа
  • Почиства и подхранва дълбоко
  • Подходящ и за миене на зъбите
€ 13,99 (€ 111,92 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Бутилка с магнезиево масло

Zechsal Бутилка с магнезиево масло, 1.000 мл

  • За всички типове кожа
  • Практичен и много икономичен
  • Идеално и при облекчаване на умората след тренировка
€ 49,99 (€ 49,99 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Hair & Body Wash

Zechsal Hair & Body Wash, 500 мл

  • За всички типове кожа
  • С магнезий и ирландски мъх
  • С лек и приятен аромат
€ 27,99 (€ 55,98 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Магнезиеви люспи за баня

Zechsal Магнезиеви люспи за баня, 2 кг

  • За всички типове кожа
  • Чисти магнезиеви люспи
  • Подходящи и при гъбична инфекция
€ 22,99 (€ 11,50 / кг)

Доставка до 13. октомври

Магнезиеви люспи ZECHSallSPORT

Zechsal Магнезиеви люспи ZECHSallSPORT, 1,10 кг

  • Достатъчно за около 8 бани за крака или 2 пълни вани
  • Чисти магнезиеви люспи с OptiMSM
  • Отпускат мускулите
€ 18,99 (€ 17,26 / кг)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Kрем за лице Pure Elements

Zechsal Kрем за лице Pure Elements, 50 мл

  • За всички типове кожа
  • С пребиотичен състав
  • С магнезий и хиалуронова киселина
€ 47,99 (€ 959,80 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Collagen ACTIV

Zechsal Collagen ACTIV, 30 капсули

  • С колаген тип 1, 5 и 10
  • Естествен източник на хиалуронова киселина
  • Капсули, подходящи за вегетарианци
€ 27,49 (€ 1.374,50 / кг)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Масло от водорасли Pure Omega 3 vegan

Zechsal Масло от водорасли Pure Omega 3 vegan, 250 мл

  • 100% веган масло от водорасли
  • Богато на ALA, DHA и EPA
  • С витамин D3
€ 49,49 (€ 197,96 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Баня за крака

Zechsal Баня за крака, 750 г

  • За всички типове кожа
  • От магнезиеви люспи
  • Приблизително за 6 ползвания
€ 11,99 (€ 15,99 / кг)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Pure Magnesium MCM Gel

Zechsal Pure Magnesium MCM Gel, 30 мл

  • 15% магнезиев хлорид
  • Свеж ментолов вкус
  • Лесен за нанасяне
€ 5,99 (€ 199,67 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Магнезиев цитрат на прах

Zechsal Магнезиев цитрат на прах, 200 г

  • Анхидрат
  • Не образува бучки
  • Много фин прах
€ 20,99 (€ 104,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Deluxe Кристали за вана

Zechsal Deluxe Кристали за вана, 4 кг

  • С помощ за дозиране и винтова капачка
  • От чист магнезиев хлорид
  • Идеални преди лягане
€ 38,99 (€ 9,75 / кг)

Доставка до 13. октомври

Zechsal Комплект за вана

Zechsal Комплект за вана, 750 г баня за крака + 100 мл магнезиево масло

  • 1 х магнезиеви кристали за баня, 750 g
  • 1 х маслен спрей, 100 ml
€ 24,99 (€ 12,50 / бр.)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Pure Magnesium Skin Repair Cream

Zechsal Pure Magnesium Skin Repair Cream, 75 мл

  • Съдържа магнезий от море Zechstein
  • Интегриран протеинов изолат от картофи
  • Подходящ за всички възрастови групи
€ 14,39 € 17,99 (€ 191,87 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Подаръчна торбичка

Zechsal Подаръчна торбичка, 125 г

  • Достатъчно за 1 баня за крака
  • Подарете като подарък или изпробвайте сами!
  • Опакована в подаръчна кутия
€ 4,59 (€ 36,72 / кг)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Collagen PLUS

Zechsal Collagen PLUS, 60 капсули

  • Съдържа неденатуриран колаген тип 2
  • МСМ, манган, хиалуронова киселина и витамини
  • Оптимално усвояване от организма
€ 36,56 € 38,49 (€ 914,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Магнезиева паста за зъби

Zechsal Магнезиева паста за зъби, 75 мл

  • С магнезий за по-здрави зъби
  • Без флуор и пенообразуващи агенти
  • Свеж дъх с мента и градински чай
€ 7,99 (€ 106,53 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Алкални соли за баня

Zechsal Алкални соли за баня, 1 кг

  • За всички типове кожа
  • Висококачествен натриев карбонат
  • За вътрешна и външна употреба
€ 12,99 (€ 12,99 / кг)

Доставка до 09. октомври

Pure Elements Magnesium Hydro Boost Cleanser

Zechsal Pure Elements Magnesium Hydro Boost Cleanser, 150 мл

  • С магнезий и хиалуронова киселина
  • Подходящ за всички типове кожа
  • Не съдържа сапун и алкохол
€ 15,99 € 19,99 (€ 106,60 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Крем за крака с чист магнезий

Zechsal Крем за крака с чист магнезий, 100 мл

  • С натурален магнезий
  • Съдържа органичен сок от алое вера
  • Богат на подхранващи масла
€ 12,99 (€ 129,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Zechsal Pure Omega 3-7 - Рибено масло

Zechsal Pure Omega 3-​7 -​ Рибено масло, 250 мл

  • Богат на омега-3 и омега-7
  • Деликатен вкус, лесен за прием
  • За възрастни и деца над 1 година
€ 39,99 (€ 159,96 / л)

Доставка до 09. октомври