Zechsal Магнезиеви капки, 30 мл

Елементарен магнезиев хлорид

€ 15,57 € 16,39 -5%

(€ 519,00 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 30 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Уникално качество
  • Лесно дозиране
  • Течен магнезий

Често се купува заедно с Nature Love Vitamin D3 & K2, 30 мл

Zechsal Магнезиеви капки, 30 мл € 15,57 (€ 519,00 / л)
Nature Love Vitamin D3 & K2, 30 мл € 19,69 (€ 656,33 / л)
Обща цена: € 35,26
Описание

Тези капки от Zechsal са супер лесни за дозиране и могат да се добавят към кафе, кисело мляко или други храни. Форматът е идеален за деца и възрастни, които трудно приемат хапчета, прахове и др.

Препоръчителна употреба: 10 капки 3 до 5 пъти на ден. Всеки 10 капки съответстват на 52 мг елементарен магнезий.

Арт.-№: EM-ZE55
Съдържание: 30 мл
EAN: 8718657170374
Номер на производителя: ZE55
Производител: Zechsal
Форма на прием: Капки
Минерали: Магнезий
Видове продукти: Минерали
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина
Добър за: Стави и кости, Сърце и кръвообращение, Мускули, Нерви, Зъби и венци
Хранителните добавки не са заместител на разнообразното и балансирано хранене. Те трябва да се съхраняват на място, недостъпно за деца.
Препоръчителната дневна доза не бива да се надвишава.
Съставки
Съставки на 10 Капки
елементарно Магнезий 52 mg
Съдържание

Trinkwasser, Магнезиев хлорид

Добив и употреба
Обща информация за магнезия
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Zechsal b.v., Van Stolbergweg 30 a/b, 9641 HL, Veendam, Нидерландия, www.zechsal.nl
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Zechsal Магнезиеви капки

1 клиентска рецензия на друг езики

4,0 от 5 звезди
5 звезди
3 (60%)
4 звезди
1 (20%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
1 (20%)

5 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder