Продукти Заместител на хранене за контрол на теглото

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Форма на прием Алергени Характеристики
Филтър

Заместител на хранене: 8 Артикул

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake, Vanilla Cream (396 г)

  • Пълноценно заместване на храната
  • Приблизително 214 kcal на порция
  • Формула без глутен и богата на фибри
€ 9,79 (€ 24,72 / кг)

Доставка до 09. октомври

yfood Течен заместител на хранене Fresh Berry

yfood Течен заместител на хранене Fresh Berry, 0,50 л

  • Без добавена захар
  • Без глутен и лактоза
  • Плодов вкус на горски плодове
€ 5,49 (€ 10,98 / л)

Доставка до 09. октомври

Течен заместител на хранене Heavenly Hazelnut

yfood Течен заместител на хранене Heavenly Hazelnut, 0,50 л

  • Практично за употреба в движение
  • Без глутен и лактоза
  • С витамини и минерали
€ 5,49 (€ 10,98 / л)

Доставка до 09. октомври

yfood Течен заместител на хранене Fruity Mango

yfood Течен заместител на хранене Fruity Mango, 0,50 л

  • С високо съдържание на протеини
  • Без добавена захар
  • Свеж вкус на манго
€ 5,49 (€ 10,98 / л)

Доставка до 09. октомври

SATURO® Балансиран веган прах

SATURO® Балансиран веган прах, Ванилия (1.400 г)

  • Висококачествен растителен протеин
  • Богат на фибри и витамини
  • Достатъчно за 14 порции
€ 35,99 (€ 25,71 / кг)

Доставка до 09. октомври

SATURO® Classic Pulver

SATURO® Classic Pulver, шоколад (1.430 г)

  • От соев протеин
  • С много витамини и минерали
  • Високо съдържание на протеин
€ 34,49 (€ 24,12 / кг)

Доставка до 09. октомври

Течен заместител на хранене Smooth Vanilla

yfood Течен заместител на хранене Smooth Vanilla, 0,50 л

  • С високо съдържание на протеини
  • Без добавена захар
  • Подходящо за всеки ден
€ 5,49 (€ 10,98 / л)

Доставка до 09. октомври

Течен заместител на хранене Classic Choco

yfood Течен заместител на хранене Classic Choco, 0,50 л

  • Без добавена захар
  • Без глутен и лактоза
  • С шоколадов вкус
€ 5,49 (€ 10,98 / л)

Доставка до 22. октомври