Всичко по тема мастни киселини

Мастните киселини са алифатни монокарбоксилни киселини с предимно неразклонена въглеродна верига.

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Форма на прием Незаменими мастни киселини Алергени Характеристики Добър за
Филтър

Мастни киселини: 1 - 30 от 153 Артикули

Omega-3 plus

Omega-​3 plus, 120 капсули

  • 1000 мг рибено масло на дневна доза
  • EPA и DHA
  • С витамин Е
€ 35,54 € 39,49 (€ 433,41 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3, 120 капсули

  • Софтгел капсули
  • С EPA и DHA
  • Неутрален вкус
€ 36,44 € 40,49 (€ 236,62 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Essence L Omega-3 1000 mg

ZeinPharma Essence L Omega-​3 1000 mg, 140 Софтгели

  • С EPA и DHA
  • В меки желатинови капсули
  • Направен от рибен желатин
€ 18,89 € 20,99 (€ 106,12 / кг)

Доставка до 12. октомври

Vitamaze Омега 3

Vitamaze Омега 3, 90 капсули

  • Силно дозиран
  • В гел капсули
  • 40% EPA и 30% DHA
€ 23,84 € 26,49 (€ 196,54 / кг)

Доставка до 12. октомври

Igennus Vegepa® PURE EPA

Igennus Vegepa® PURE EPA, 60 капсули

  • С омега-3 и омега-6,
  • както и витамин Е
  • EPA от рибено масло от дива хамсия
€ 17,63 € 19,59 (€ 587,67 / кг)

Доставка до 12. октомври

Nature Love Веган Омега 3

Nature Love Веган Омега 3, 45 капсули

  • Устойчив добив
  • От масло от водорасли
  • За 2 седмици
€ 12,77 € 14,19 (€ 472,96 / кг)

Доставка до 12. октомври

Pure & Essential Omega-3 Wild Fish Oil & D3

Igennus Pure & Essential Omega-​3 Wild Fish Oil & D3, 60 Софтгели

  • Практични софтгели
  • EPA И DHA
  • Лесни за преглъщане
€ 21,59 € 23,99 (€ 213,76 / кг)

Доставка до 12. октомври

GoPrimal О3 - Чиста Омега 3

GoPrimal О3 -​ Чиста Омега 3, 90 капсули

  • Естествен източник на омега-3
  • Устойчиво добито от риба Минтай
  • 400/300 мг EPA/DHA на капсула
€ 33,29 € 36,99 (€ 270,65 / кг)

Доставка до 12. октомври

nu3 Omega-3

nu3 Omega-​3, 120 капсули

  • С 800 mg EPA и 400 mg DHA
  • Без рибен вкус
  • Високо качество
€ 25,19 € 27,99 (€ 154,54 / кг)

Доставка до 12. октомври

FutuNatura Omega 3 PLUS 1000 mg

FutuNatura Omega 3 PLUS 1000 mg, 120 Софтгели

  • Рибено масло от аншоа
  • 35% EPA и 25% DHA
  • Обогатено с витамин Е
€ 16,19 € 17,99 (€ 95,24 / кг)

Доставка до 12. октомври

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer, 60 капсули

  • С алфа-липоева киселина
  • С ензими, разграждащи протеините
  • Приемайте по 2 капсули дневно
€ 48,59 € 53,99 (€ 1.033,83 / кг)

Доставка до 12. октомври

SOLGAR Омега-3 рибено масло висока доза

SOLGAR Омега-​3 рибено масло висока доза, 50 Софтгели

  • От студеноводни риби
  • Осигурява ви DHA и EPA
  • Без ненужни добавки
€ 32,39 € 35,99 (€ 332,21 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Алфа-липоева киселина 300 мг

ZeinPharma Алфа-​липоева киселина 300 мг, 90 капсули

  • Съдържаща сяра мастна киселина
  • Висококачествена и естествена
  • 300 мг на капсула
€ 38,24 € 42,49 (€ 1.158,79 / кг)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations EPA/DHA liquid

pure encapsulations EPA/DHA liquid, 200 мл

  • Със сертификат Friend of the Sea
  • С естествен аромат на лимон
  • Без лактоза и глутен
€ 64,79 € 71,99 (€ 323,95 / л)

Доставка до 12. октомври

Berglöwe Масло от крил, Омега 3

Berglöwe Масло от крил, Омега 3, 120 капсули

  • С естествен астаксантин
  • С EPA & DHA
  • 500 мг масло от крил на капсула
€ 47,69 € 52,99 (€ 541,93 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Essence M Omega-3 500 mg

ZeinPharma Essence M Omega-​3 500 mg, 300 капсули

  • С EPA и DHA
  • В меки желатинови капсули
  • Направен от рибен желатин
€ 18,89 € 20,99 (€ 97,88 / кг)

Доставка до 12. октомври

anatis Naturprodukte Масло от крил Preimum

anatis Naturprodukte Масло от крил Preimum, 100 капсули

  • Съдържа 4 мг астаксантин на 2 капсули
  • Съдържа 250 мг Oмега-3 мастни киселини (EPA / DHA) на 2 капсули
  • Съдържа 420 мг фосфолипиди на 2 капсули
€ 85,49 € 94,99 (€ 1.424,83 / кг)

Безплатна доставка до 12. октомври

Igennus Echiomega

Igennus Echiomega, 60 капсули

  • Омега 3-6-9 мастни киселини от Ехиум (Масло от семена на усойниче/ехиум)
  • Перфектна алтернатива на рибеното масло
  • 60 капсули
€ 15,74 € 17,49 (€ 524,67 / кг)

Доставка до 12. октомври

Burgerstein Omega 3 EPA

Burgerstein Omega 3 EPA, 50 капсули

  • 378 mg EPA на дневна доза
  • 72 mg DHA на дневна порция
  • Допълнен с витамин Е
€ 27,44 € 30,49 (€ 343,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

anatis Naturprodukte Масло от крил + Астаксантин + Витамин D

anatis Naturprodukte Масло от крил + Астаксантин + Витамин D, 80 капсули

  • Съдържа 1 мг астаксантин и 1000 I.E. Витамин D3 на капсула
  • Съдържа 125 мг Омега-3 мастни киселини (EPA / DHA) на капсула
  • Съдържа 210 мг фосфолипиди на капсула
€ 71,99 € 79,99 (€ 1.245,50 / кг)

Безплатна доставка до 12. октомври

Vitamaze R-алфа липоева киселина

Vitamaze R-​алфа липоева киселина, 60 капсули

  • Без магнезиев стеарат
  • Водо- и мастноразтворим антиоксидант
  • 200 мг R-алфа липоева киселина / капсула
€ 24,74 € 27,49 (€ 970,20 / кг)

Доставка до 12. октомври

Ultra OMEGA 3/6/9®

Ultra OMEGA 3/6/9®, 120 Софтгели

  • 100% натурален и биологичен продукт
  • С оптимално съотношение на смесване
  • Съдържа натурални масла от пореч, риба и ленено масло
€ 36,44 € 40,49 (€ 165,64 / кг)

Доставка до 12. октомври

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 капсули

  • 470 mg DHA на дневна доза
  • 130 mg EPA на дневна порция
  • С витамин Е
€ 28,34 € 31,49 (€ 393,61 / кг)

Доставка до 12. октомври

FutuNatura Kids yummy gummy OMEGA 4

FutuNatura Kids yummy gummy OMEGA 4, 60 гумени сладки

  • Вкус на малинова лимонада
  • Обогатено с витамини A, D3 & E
  • Без ГМО
€ 12,77 € 14,19 (€ 76,01 / кг)

Доставка до 12. октомври

Egg Yolk Лецитин

Egg Yolk Лецитин, 90 вег. капсули

  • подобрява енергийната сила
  • регулира обменните процеси
  • подкрепя функционирането на сърдечния мускул
€ 27,44 € 30,49 (€ 343,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Medex Сироп Омега-3 Junior

Medex Сироп Омега-​3 Junior, 140 мл

  • Приятен вкус
  • Съдържа DHA & EPA
  • С много витамини
€ 14,75 € 16,39 (€ 105,36 / л)

Доставка до 12. октомври

Omega 3-6-9

Omega 3-​6-​9, 120 капсули

  • Отлична бионаличност
  • Високо качество
  • Оптимално дозиран
€ 50,84 € 56,49 (€ 287,23 / кг)

Доставка до 12. октомври

Омега-3 мастни киселини веган

Омега-​3 мастни киселини веган, 60 капсули

  • Веганска формула
  • Получена от микроводорасли
  • За всички възрасти
€ 26,54 € 29,49 (€ 376,45 / кг)

Доставка до 12. октомври

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 мл

  • 730 mg EPA на дневна доза
  • 455 mg DHA на дневна доза
  • С вкус на портокал
€ 30,59 € 33,99 (€ 203,93 / л)

Доставка до 12. октомври

Pure & Essential Vegan Omega-3 & Astaxanthin

Igennus Pure & Essential Vegan Omega-​3 & Astaxanthin, 60 Софтгели

  • 60 софтгел капсули
  • Чисто растително масло от водорасли
  • Също така за хора с алергии към риба
€ 22,94 € 25,49 (€ 229,40 / кг)

Доставка до 12. октомври