Витамин D

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Форма на прием Алергени Характеристики За кого Добър за
Филтър

D-витамини: 1 - 30 от 124 Артикули

Nature Love Vitamin D3 & K2

Nature Love Vitamin D3 & K2, 30 мл

  • Разтворен в кокосово масло
  • Високодозирана годишна доза
  • С премиум витамин K2
€ 17,72 € 19,69 (€ 590,67 / л)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations Витамин D3 4000 IU

pure encapsulations Витамин D3 4000 IU, 60 капсули

  • Идеален за повишено търсене
  • Идеално за цялата година
  • Без ненужни добавки
€ 44,99 € 49,99 (€ 4.090,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Vitamaze Витамин D3 + K2 капки

Vitamaze Витамин D3 + K2 капки, 50 мл

  • Въз основа на MCT и маслинови масла
  • Пипета от естествен каучук
  • Холекалциферол и менахинон MK7
€ 17,72 € 19,69 (€ 354,40 / л)

Доставка до 12. октомври

Vitaplex Витамин D3 течен, 1000 IU

Vitaplex Витамин D3 течен, 1000 IU, 30 мл

  • Лесно приложение, благодарение на пипета
  • #1 ранг на продажби сред нашите Витамин D-добавки
€ 33,74 € 37,49 (€ 1.124,67 / л)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IE

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IE, 90 вег. капсули

  • Изработен от ланолин
  • Само 1 капсула на седмица
  • Практичен в ежедневието
€ 13,76 € 15,29 (€ 917,33 / кг)

Доставка до 12. октомври

Витамин D3 5000 IU + K2 100 µg, високодозиран и вегетариански

Vitamaze Витамин D3 5000 IU + K2 100 µg, високодозиран и вегетариански, 180 таблетка

  • Подходящ за вегетарианци
  • Без ненужни добавки
  • Лесен за преглъщане
€ 17,72 € 19,69 (€ 393,78 / кг)

Доставка до 12. октомври

Nature Love Витамин D3 1000

Nature Love Витамин D3 1000, 30 мл

  • Висока доза
  • Само 1 капка дневно
  • Годишен запас
€ 7,37 € 8,19 (€ 245,67 / л)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations Витамин D3 течен

pure encapsulations Витамин D3 течен, 22.5 мл (22,50 мл)

  • Висока доза витамин D3
  • Туршия за лесно дозиране
  • Без ненужни добавки
€ 34,19 € 37,99 (€ 1.519,56 / л)

Доставка до 12. октомври

Vitamaze Витамин D3

Vitamaze Витамин D3, 180 таблетка

  • Холекалциферол
  • Много висока доза
  • 1 капсула на всеки 20 дни
€ 21,59 € 23,99 (€ 199,91 / кг)

Доставка до 12. октомври

Vitaplex Течен витамин D3, 3000 IU

Vitaplex Течен витамин D3, 3000 IU, 30 мл

  • Произведено от вълнена мазнина
  • Висока бионаличност
  • 1 капка на ден
€ 31,49 € 34,99 (€ 1.049,67 / л)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Витамин D3 гел капсули 14 000 I.U.

ZeinPharma Витамин D3 гел капсули 14 000 I.U., 120 Софтгели

  • 350 мкг витамин D3 на гел капсула
  • Добит от ланолин
  • Прием само на всеки 2 седмици
€ 14,75 € 16,39 (€ 433,82 / кг)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations Витамин D3 1000 IU

pure encapsulations Витамин D3 1000 IU, 120 капсули

  • С 25 мкг холекалциферол на капсула
  • Само по 1 капсула на всеки 2 дни
  • Перфектен през цялата година
€ 37,34 € 41,49 (€ 1.697,27 / кг)

Доставка до 12. октомври

Витамин D3 1000 IU със 100 мкг Витамин К2

Витамин D3 1000 IU със 100 мкг Витамин К2, 90 вег. капсули

  • Идеален за мрачни дни
  • Хипоалергенен и без глутен
  • С гаранции за качеството от независими лаборатории
€ 29,24 € 32,49 (€ 609,17 / кг)

Доставка до 12. октомври

Витамин D3 200 I.U. + K2 15 µg Семейни капки

ZeinPharma Витамин D3 200 I.U. + K2 15 µg Семейни капки, 20 мл

  • Неутрален вкус
  • Лесен за вземане
  • Витамин D3 от естествен източник на ланолин
€ 14,75 € 16,39 (€ 737,50 / л)

Доставка до 12. октомври

Vitamaze Витамин D3 капки 1000 IU

Vitamaze Витамин D3 капки 1000 IU, 50 мл

  • С пипета от естествен каучук
  • Без аромат
  • Витамин D3 като холекалциферол
€ 17,72 € 19,69 (€ 354,40 / л)

Доставка до 12. октомври

Raab Vitalfood GmbH Витамин В12 + D3

Raab Vitalfood GmbH Витамин В12 + D3, 60 пастили

  • С витамин В12 (метилкобаламин)
  • С витамин D3 (холекалциферол)
  • Подсладен с ксилитол
€ 16,64 € 18,49 (€ 184,89 / кг)

Доставка до 12. октомври

Витамин D3 + К2 Таблетки за дъвчене за деца

BjökoVit Витамин D3 + К2 Таблетки за дъвчене за деца, 120 таблетки за дъвчене

  • С витамин D3 от екстракт от лишеи
  • С вкус на праскова и маракуя
  • За деца над 4 години
€ 14,75 € 16,39 (€ 366,92 / кг)

Доставка до 12. октомври

Igennus Pure & Essential Daily Vitamin D3 2000IU

Igennus Pure & Essential Daily Vitamin D3 2000IU, 365 таблетка

  • Активен витамин D3
  • Малки и лесни за поглъщане
  • Подходящ за вегетарианци
€ 13,76 € 15,29 (€ 128,60 / кг)

Доставка до 12. октомври

Source of Life Garden Витамин D3

Source of Life Garden Витамин D3, 60 вег. капсули

  • 100% чисто растителен, високoдозиран витамин D3
  • Получен от подбрани, биологично отгледани ядливи гъби
  • Обогатен и подсилени с растителни кофактори
€ 16,01 € 17,79 (€ 533,67 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Alge Vitamin D3 7.000 I.E.

ZeinPharma Alge Vitamin D3 7.000 I.E., 60 капсули

  • Витамин D3 от водорасли
  • 100% веган и без ГМО
  • Само 1 капсула седмично
€ 19,79 € 21,99 (€ 1.799,09 / кг)

Доставка до 12. октомври

anatis Naturprodukte Витамин D3 + K2 + Годжи бери

anatis Naturprodukte Витамин D3 + K2 + Годжи бери, 90 капсули

  • Капсулиран в Австрия
  • Вегетарианска рецепта
  • Без коформуланти, без лактоза и глутен
€ 29,69 € 32,99 (€ 553,92 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Витамин D3 капки 1000 I.U.

ZeinPharma Витамин D3 капки 1000 I.U., 50 мл

  • 25 µg на капка
  • Изработен от ланолин
  • Разтворен в MTC масло
€ 17,63 € 19,59 (€ 352,60 / л)

Доставка до 12. октомври

Animal Parade Витамин D3 500 IU

Animal Parade Витамин D3 500 IU, 90 таблетки за дъвчене

  • Вкусен аромат на череша
  • Забавни форми на животни
  • За деца
€ 11,78 € 13,09 (€ 64,02 / кг)

Доставка до 12. октомври

Raab Vitalfood GmbH Vitamin D3 + K2

Raab Vitalfood GmbH Vitamin D3 + K2, 60 капсули

  • 800 I.U. витамин D3 на капсула
  • Включително 25µg витамин К2
  • 1 капсула дневно
€ 16,64 € 18,49 (€ 602,90 / кг)

Доставка до 12. октомври

nu3 Vitamin D3 + K2

nu3 Vitamin D3 + K2, 30 мл

  • 1.000 I.U. витамин D3 + 20 μg K2
  • Течност в MCT масло от кокос
  • Чиста формула, веганска и неутрална
€ 21,59 € 23,99 (€ 719,67 / л)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations Витамин D3 400 IU

pure encapsulations Витамин D3 400 IU, 120 капсули

  • "Слънчевият витамин"
  • С 10 мкг холекалциферол на капсула
  • Вегетарианска формула
€ 30,14 € 33,49 (€ 1.370,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Berglöwe Витамин D3+K2 капки

Berglöwe Витамин D3+K2 капки, 30 мл

  • Изцяло на растителна основа
  • Витамин D3 от лишеи
  • Висококачествен витамин К2
€ 34,64 € 38,49 (€ 1.154,67 / л)

Доставка до 12. октомври

Витамин D3 1000 IU гел-капсули

Витамин D3 1000 IU гел-​капсули, 180 Софтгели

  • Като практични гел-капсули
  • С шафраново масло
  • 1000 IU (= 25 мкг) на гел-капсула
€ 20,69 € 22,99 (€ 86,21 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Витамин D3 2000 IU

ZeinPharma Витамин D3 2000 IU, 90 капсули

  • 100% натурален
  • 50mcg на капсула
  • Без магнезиев стеарат
€ 12,77 € 14,19 (€ 798,13 / кг)

Доставка до 12. октомври

BjökoVit Витамин D3 капки веган

BjökoVit Витамин D3 капки веган, 20 мл

  • 800 IU
  • Без глутен, лактоза и животински съставки
  • MCT масло носител
€ 24,74 € 27,49 (€ 1.237,00 / л)

Доставка до 12. октомври