Dymatize Perfecting Athletic Nutrition

Компанията Dymatize е основана в САЩ през 1994 г. и се характеризира с висококачествените си продукти. Dymatize си сътрудничи с утвърдени учени и експерти от областта на спортната наука и спортното хранене, за да гарантира продукти основани на най-новите научни открития и с най-високо ниво на безопасност.

Филтрирай и подреди

Цена Форма на прием За тренировъчни цели Алергени Характеристики Добър за
Филтър

Dymatize: 11 Артикул

ISO 100 - Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g

Dymatize ISO 100 -​ Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 г)

  • Идеален преди интензивни силови тренировки
  • Първокласен вкус
  • Оптимално качество на продукта
€ 167,39 € 185,99 (€ 73,94 / кг)

Безплатна доставка до 21. октомври

ISO 100 Hydrolyzed - Whey Protein Isolate 932 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed -​ Whey Protein Isolate 932 g, Gourmet Chocolate (932 г)

  • Награждаван 5 години поред
  • Качествен суроватъчен протеин изолат
  • Без захар и мазнини
€ 78,74 € 87,49 (€ 84,48 / кг)

Безплатна доставка до 19. октомври

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg, Rich Chocolate (2,90 кг)

  • Гарантирано качество на продукта
  • Бързо разтворим
  • Ниско съдържание на захар
€ 58,94 € 65,49 (€ 20,32 / кг)

Доставка до 21. октомври

Dymatize CREATINE Монохидрат Neutral Powder

Dymatize CREATINE Монохидрат Neutral Powder, 300 г

  • Отлична разтворимост
  • Неутрелен вкус
  • Тестван продукт
€ 23,39 € 25,99 (€ 77,97 / кг)

Доставка до 12. октомври

Elite 100 % - Whey Protein Powder, 2170 g

Dymatize Elite 100 % -​ Whey Protein Powder, 2170 g, Rich Chocolate (2.170 г)

  • С ценни аминокиселини
  • Ценен доставчик на протеини
  • Подходящ за вегетарианци
€ 117,89 € 130,99 (€ 54,33 / кг)

Безплатна доставка до 14. октомври

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder, 942 g

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder, 942 g, Gourmet Vanilla (942 г)

  • Лабораторно тествано
  • Високо качество
  • Есенциални аминокиселини
€ 58,94 € 65,49 (€ 62,57 / кг)

Доставка до 12. октомври

Dymatize Шейкър черен

Dymatize Dymatize Шейкър черен

  • Без BPA & DEHP
  • За миене и в съдомиялна машина
  • Вместимост 500 мл
€ 8,09 € 8,99

Доставка до 12. октомври

Dymatize ELITE LAYER BAR

Dymatize ELITE LAYER BAR, White Choc Vanilla & Caramel (60 г)

  • Нежни аромати
  • Идеална закуска
€ 2,51 € 2,79 (€ 41,83 / кг)

Доставка до 12. октомври

Dymatize BCAA 2200 CAPS

Dymatize BCAA 2200 CAPS, 400 капсули

  • Лесни за преглъщане
  • Оптимално за изпът
  • С витамини В2 и В6
€ 34,64 € 38,49 (€ 120,28 / кг)

Доставка до 12. октомври

Dymatize GLUTAMINE Miconized Unflavoured Powder

Dymatize GLUTAMINE Miconized Unflavoured Powder, 400 г

  • 100 % чист L-глутамин
  • Без вкус и микронизиран
  • Веган, без лактоза и без глутен
€ 29,69 € 32,99 (€ 74,23 / кг)

Доставка до 03. ноември

Dymatize Super Mass Gainer Бар

Dymatize Super Mass Gainer Бар, Deluxe Chocolate

  • Уникален вкус
  • Високо качество
  • Компактен
€ 3,50 € 3,89

В момента не е наличен