Плодов прах за подправяне

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Алергени Характеристики
Филтър

Плодове на прах: 1 - 30 от 34 Артикули

Purasana Каму Каму прах BIO

Purasana Каму Каму прах BIO, 100 г

  • Богат на цинк и витамин С
  • Повече витамин С от един портокал
€ 17,49 (€ 174,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Purasana Акай на прах Био

Purasana Акай на прах Био, 100 г

  • Перфектен за торти или плодов сок
  • Лиофилизирана
€ 22,99 (€ 229,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Ölmühle Solling Био прах от шипка

Ölmühle Solling Био прах от шипка, 500 г

  • Качество на суровата храна
  • Кисело-плодов вкус
  • Произведен от ръчно набрани, узрели плодове
€ 12,99 (€ 25,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Terra Elements Био харитаки

Terra Elements Био харитаки, 100 г

  • Жълт цвят
  • Ситно смлян
  • Може да се използва и като Расаяна
€ 13,09 (€ 130,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Terra Elements Био маки на прах

Terra Elements Био маки на прах, 100 г

  • Прахообразно сушен плод на прах
  • Идентичен за вкуса на боровинки
  • Универсална употреба
€ 21,99 (€ 219,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Purasana Био годжи бери на прах

Purasana Био годжи бери на прах, 200 г

  • Горчиво-сладък вкус
  • Основни витамини и каротиноиди
  • 100% биологичен
€ 23,99 (€ 119,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Govinda Био прах от шипка

Govinda Био прах от шипка, 220 г

  • Произведен от цели шипки
  • Плодов и леко тръпчив
  • За шейкове, мюсли и купички
€ 10,39 (€ 47,23 / кг)

Доставка до 09. октомври

rawster Био прах от шипка

rawster Био прах от шипка, 400 г

  • Интензивно червен цвят
  • Натурален продукт
  • Универсално приложение
€ 15,75 € 19,69 (€ 39,38 / кг)

Доставка до 09. октомври

BioKing Био ацерола на прах

BioKing Био ацерола на прах, 200 г

  • Леко кисел вкус
  • С фина ябълкова нотка
  • Естествено съдържащ се витамин С.
€ 32,99 (€ 164,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Terra Elements Био прах от червена боровинка

Terra Elements Био прах от червена боровинка, 100 г

  • Подходящ и като чай
  • Сладко-горчив вкус
  • Северноамериканско отглеждане
€ 20,99 (€ 209,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Terra Elements Био арония на прах

Terra Elements Био арония на прах, 100 г

  • Член на семейството на розата
  • Приятно кисел вкус
  • Универсална употреба
€ 8,69 (€ 86,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Bio Acai Powder

nu3 Bio Acai Powder, 65 г

  • Акай бери и лимонов сок
  • Лиофилизирано и нежно обработено
  • Чист вкус на горски плодове
€ 6,35 € 15,89 (€ 97,69 / кг)

Доставка до 09. октомври

Terra Elements Био шипка на прах

Terra Elements Био шипка на прах, 100 г

  • Кучешка роза
  • Качество на сурова храна
  • Подходящ като чай
€ 11,99 (€ 119,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Terra Elements Био гуарана на прах

Terra Elements Био гуарана на прах, 100 г

  • Изсушен на слънце
  • Качество на сурова храна
  • Естествено концентриран кофеин (приблизително 3,5%)
€ 14,19 (€ 141,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Purasana Био ацерола на прах

Purasana Био ацерола на прах , 100 г

  • Естествен витамин С
  • 100% веган и без глутен
  • Остър и кисел вкус
€ 19,69 (€ 196,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

kruut Bio Daily Berries Bio

kruut Bio Daily Berries Bio, 75 г

  • Диворастящо
  • Плодово-сладък вкус
  • За смутита, мюсли и други
€ 14,09 (€ 187,87 / кг)

Доставка до 09. октомври

Raab Vitalfood GmbH Био акаи на прах

Raab Vitalfood GmbH Био акаи на прах, 80 г

  • Плодов и тръпчив
  • Интензивен виолетов естествен цвят
  • Универсален за студени ястия
€ 19,69 (€ 246,13 / кг)

Доставка до 09. октомври

Terra Elements Био акай на прах

Terra Elements Био акай на прах, 90 г

  • Шоколадов вкус
  • Тъмно лилав цвят
  • Лиофилизиран
€ 20,99 (€ 233,22 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Organic Acerola Powder

nu3 Organic Acerola Powder, 150 г

  • Плодово-кисел вкус
  • С естествен витамин С
  • Смутита, мюсли & Co.
€ 26,49 (€ 176,60 / кг)

Доставка до 09. октомври

Cosmoveda Био амчур на прах

Cosmoveda Био амчур на прах, 35 г

  • Сладко-кисел вкус
  • За индийски ястия
€ 5,49 (€ 156,86 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Organic Strawberry Fruit Powder

Bake Affair Organic Strawberry Fruit Powder, 45 г

  • Наситен цвят
  • Задължително за печене и десерти
  • Сертифицирано биологично земеделие
€ 9,89 (€ 219,78 / кг)

Доставка до 09. октомври

Cosmoveda Плодов прах от манго - био

Cosmoveda Плодов прах от манго -​ био, 20 г

  • Има сладък, кисел вкус
  • Подходящ като освежаваща напитка и много други
€ 4,19 (€ 209,50 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Био прах от боровинки

Bake Affair Био прах от боровинки, 50 г

  • Особено интензивен цвят
  • Задължително за рафта за печене
  • От контролирано биологично земеделие
€ 9,89 (€ 197,80 / кг)

Доставка до 09. октомври

Purasana Био цвекло

Purasana Био цвекло, 200 г

  • Богат на витамини и фибри
  • Богат на минерали
€ 15,29 (€ 76,45 / кг)

Доставка до 22. октомври

Alnatura Био настъргана лимонова кора

Alnatura Био настъргана лимонова кора, 5 г

€ 0,99 (€ 198,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Govinda Био прах от червено цвекло

Govinda Био прах от червено цвекло, 200 г

  • Подходящ за боядисване на нудълс и други храни
  • Плодов, деликатно сладък вкус
  • Ароматен червен компонент
€ 10,39 (€ 51,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Purasana Био банан на прах

Purasana Био банан на прах, 250 г

  • Узрели на дърво био банани
  • Интензивен вкус
  • Банани от Еквадор
€ 14,19 (€ 56,76 / кг)

В момента не е наличен

Terra Elements Био годжи на прах

Terra Elements Био годжи на прах, 100 г

  • Плодово-сладък вкус
  • Идеален е в коктейли, плодови салати или мюсли
  • В качеството на суровата храна
€ 17,49 (€ 174,90 / кг)

Доставка до 29. октомври

Purasana Био лукума на прах

Purasana Био лукума на прах, 200 г

  • Богат на въглехидрати
  • Сладък, естествен вкус
  • Произход: Перу
€ 15,29 (€ 76,45 / кг)

Доставка до 22. октомври

BioKing Био облепиха на прах

BioKing Био облепиха на прах, 500 г

  • С естествен витаминен комплекс
  • Съдържа витамини С, В6 и К.
€ 43,99 (€ 87,98 / кг)

Доставка до 09. октомври