Alnatura Био настъргана лимонова кора, 5 г

€ 0,99

(€ 198,00 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 5 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 г)

Alnatura Био настъргана лимонова кора, 5 г € 0,99 (€ 198,00 / кг)
ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 г) € 19,69 (€ 65,63 / кг)
Обща цена: € 20,68
Описание
Арт.-№: XPI-MM-143625
Съдържание: 5 г
EAN: 42256205
Номер на производителя: 143625
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Подправки
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Съдържание

97 % лимонова кора (gefriergetrocknet, gerieben)[1], 3 % Zitronenöl[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1185 / 283 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 47 г
  от които Захар 25 г
Фибри 35 г
Протеини 6,2 г
Сол 0,19 г
Natrium 0,06 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био настъргана лимонова кора