Peeroton - Спортни и хранителни добавки

Топ продукти за топ спортисти

Австрийската компания е активна от 1994 г. насам в спортните прояви. Продуктите са разработени според последните научни познания в областта на спорта и хранителните добавки.

Филтрирай и подреди

Цена Форма на прием За тренировъчни цели Характеристики Добър за
Филтър

Peeroton: 15 Артикул

Peeroton Минерална витаминна напитка

Peeroton Минерална витаминна напитка, червена боровинка (300 г)

  • Като топла и студена напитка
  • Много богата
  • За утоляване на жаждата по време на тренировка
€ 19,79 € 32,99 (€ 65,97 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton MAGNESIUM Professional

Peeroton MAGNESIUM Professional, Френско грозде (20 сашета)

  • Приложение без вода
  • Поставете директно върху езика
  • Магнезий с цитратен комплекс
€ 11,35 € 14,19 (€ 113,50 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton Шейк SLIM

Peeroton Шейк SLIM, Шоколад (500 г)

  • Соев протеин, мед и кисело мляко
  • Съдържа витамини и минерали
  • Лесно приложение
€ 25,64 € 28,49 (€ 51,28 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton Energizer ULTRA Гел Mix-it!

Peeroton Energizer ULTRA Гел Mix-​it!, кола (40 г)

  • Вкусни вариации
  • Практични опаковки
€ 2,51 € 2,79 (€ 62,75 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton Isotonic Ultra Drink

Peeroton Isotonic Ultra Drink, Червена боровинка (300 г)

  • Изотонична напитка
  • Осигурява всички основни електролити с комплекс Коластра Q10
  • Богата на въглехидрати с минерали и витамини
€ 24,74 € 27,49 (€ 82,47 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton Energy Bar

Peeroton Energy Bar, банан (50 г)

  • С витамин В1
  • С изомалтулоза за по-дълготрайна енергия
  • Вкусен
€ 2,42 € 2,69 (€ 48,40 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton Спортна напитка ISO Active

Peeroton Спортна напитка ISO Active, касис (300 г)

  • За тренировки, състезания & спортни дейности на открито
  • Ефективни, висококачествени въглехидрати
  • Изомалтулоза под формата на Палатиноза ™
€ 28,79 € 31,99 (€ 95,97 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton Бар Power Pack

Peeroton Бар Power Pack, Chocolate Split (70 г)

  • С нисък гликемичен индекс
  • Чудесен вкус
  • Без индустриална захар
€ 2,78 € 3,09 (€ 39,71 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton Хидрогел

Peeroton Хидрогел, Cola-​Lemon (60 мл)

  • Изключително тънка консистенция
  • С изомалтулоза и BCAA
  • Без кофеин
€ 2,69 € 2,99 (€ 44,83 / л)

Доставка до 12. октомври

Peeroton Аминокиселина 2300

Peeroton Peeroton Аминокиселина 2300, 190 капсули

  • Съдържа 18 аминокиселини
  • 190 капсули
  • Съдържа Витамин В6
€ 59,59 € 74,49 (€ 476,72 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton CARBO+

Peeroton CARBO+, 600 г

  • Бърза и дълготрайна енергийна доставка
  • Със комплексни лесно смилаеми въглехидрати
  • Бързо и щадящо усвояване
€ 21,99 € 27,49 (€ 36,65 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton Протеиново блокче с ванилия

Peeroton Протеиново блокче с ванилия, 40 г

  • 11 g протеин от суроватка и соя
  • С колагенови пептиди и фибри
  • Неустоимо хрупкава текстура
€ 2,51 € 2,79 (€ 62,75 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton Recovery Shake Professional

Peeroton Recovery Shake Professional, банан (600 г)

  • С много важни аминокиселини
  • Съдържа също витамини и минерали
  • Перфектен след състезания и тренировки
€ 35,54 € 39,49 (€ 59,23 / кг)

Доставка до 12. октомври

Peeroton Ultrapower Бар

Peeroton Ultrapower Бар, 70 г

  • Без индустриална захар
  • Ръчно направени
  • Преди и/или по време на тренировка
€ 2,78 € 3,09 (€ 39,71 / кг)

Доставка до 12. октомври

HI-END Endurance Energy Drink Professional Pfirsch

Peeroton HI-​END Endurance Energy Drink Professional Pfirsch, 600 г

  • Висококачествена смес от въглехидрати
  • За 10 пълнежа на бутилки
  • Обогатен с BCAA
€ 34,64 € 38,49 (€ 57,73 / кг)

Доставка до 12. октомври

Продуктовата гама на Peeroton се използва успешно в професионалния спорт от години. Тя се характеризира с особено качество и чистота, защото всяка партида се проверява в Австрия. Чрез последователно прилагане на тези принципи Peeroton, като перфектният Ви партньор, осигурява идеалното решение за Вашето добруване.

Чрез постоянното сътрудничество с професионални партньори, като Спортният Университет Виена и IMSB, продуктите на Peeroton могат да бъдат адаптирани към променящите се или увеличаващите се изисквания на спортистите и да бъдат оптимизирани. Това означава, че продуктите се разработват в тесен диалог с потребителите. Така бързо, както го позволява качеството, и така гъвкаво, че да могат да растат така, като нарастват Вашите нужди. Съответно расте и асортимента от продукти. Целта на новата информация за продукта е, продуктите да се обвържат с професионалните познания и да се даде информация за тях. В допълнение към това, ще намерите индивидуални препоръки за прием, които могат да улеснят употребата. В крайна сметка, основната цел остава удовлетворението на потребителите. И дори повече от това. Техното въодушевление. Ето защо, Peeroton мисли и в перспектива. Там, където другите са в крак с времето, те са заедно с клиентите си една стъпка напред.

ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ - ИЗИСКВАНИЯ

Дефиниране
За крайния потребител е истинско предизвикателство да се ориентира в многообразието от продукти на пазара. Ето защо, едно ясно дефиниране и обективна оценка са основният аспект в дискусията за плюсовете и минусите. През 2000 г. Европейската комисия представи разработка за директива. Под заглавието "Draft proposal for a European Parliament and Council Directive on food supplements" бе предприет опит да се направи единно регулиране. В тази разработка тази продуктова група е обозначета като храни. Поради нетипичната за храните и по-скоро типична за лекарствата форма на прием (капсули, таблетки, дражета, прахове, ампули, капки, и т.н.), сега е спешно необходимо да се диференцират разликите с лекарствата. Ето защо, преди прием е нужно да се провери, дали основната цел е за хранене, или се преследват предимно лечебни цели.

Качество на продукта
Следните критерии са от основно значение при избора на продукт:

  • Достатъчно количество на прием, за да се постигне реален ефект, но не повече от три пъти повече от препоръката DGE
  • Гарантиране на бионаличността за тялото, т.е., съставките трябва да се абсорбират от тялото
  • Веществата трябва да са подходящи за консумация и безвредни за здравето

И накрая, препоръката е: преди прием на добавки проверете индивидуалния статус, например с изследване на кръвта, и след това може целенасочено да се добавят липсващите вещества. И то с добавки, които действително има положителен ефект върху цялото тяло, които подкрепят неговата ефективност и могат да предотвратят заболявания. Това за Peeroton е етичен кодекс.