Хранителна добавка от Maharishi Ayurveda

Хранителните добавки съдържат главно витамини, микроелементи, фибри и минерали или други съставки в концентрирана форма. Те служат за допълване на дневния хранителен прием. Те дават на тялото това, което е погълнато с храната в твърде малко количество.

Филтрирай и подреди

Цена Форма на прием Алергени Характеристики За кого Добър за
Филтър

Хранителна добавка: 1 - 30 от 78 Артикули

Maharishi Ayurveda MA5 Амрит Калаш

Maharishi Ayurveda MA5 Амрит Калаш, 60 таблетки (60 таблетка)

  • По оригиналната рецепта
  • От корени и билки
€ 59,99 (€ 1.999,67 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus, 250 таблетка

  • С аюрведични растителни части
  • Харитаки, амалаки и бибхитаки
  • Питта-хармонизиращ
€ 54,99 (€ 219,96 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Ашваганда

Maharishi Ayurveda Ашваганда, 60 таблетка

  • Дневна доза 950 мг ашваганда
  • Баланс за Вата и Кафа
  • Съдържа нишесте от тапиока
€ 15,99 (€ 266,50 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Чайванпраш

Maharishi Ayurveda Чайванпраш, 450 г

  • 100% натурален
  • С билки, плодове и подправки
  • Комбинира 5 вкуса
€ 32,99 (€ 73,31 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 937 Leber Rasayana

Maharishi Ayurveda MA 937 Leber Rasayana, 60 таблетка

  • Без захар, ароматизатори и консерванти
  • Баланс: вата и пита
€ 32,99 (€ 1.099,67 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 4 - Амрит Калаш Паста

Maharishi Ayurveda MA 4 -​ Амрит Калаш Паста, 600 г

  • Разнообразие от билки и подправки
  • За възрастни и деца
€ 70,99 (€ 118,32 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA1778 - Nictomap

Maharishi Ayurveda MA1778 -​ Nictomap, 60 г

  • Намалява вата
  • Със зимна череша и полска поветица
  • Съдържа ликьор и черен пипер
€ 28,49 (€ 474,83 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 357 - Пранов сироп

Maharishi Ayurveda MA 357 -​ Пранов сироп, 200 мл

  • Без алкохол
  • Оригинална аюрведична формула
€ 21,99 (€ 109,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda AyurFlex Таблетки MA572

Maharishi Ayurveda AyurFlex Таблетки MA572, 120 таблетка

  • Ценна рецепта
  • Специално подбрани съставки
  • С гугул, шиладжит, мумиджо и др.
€ 49,49 (€ 549,89 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Билкови таблетки без захар MA4-T

Maharishi Ayurveda Билкови таблетки без захар MA4-​T, 60 таблетки (60 таблетка)

  • С различни билки
  • Без захар и мед
€ 70,99 (€ 1.183,17 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 1401 - Vata Balance

Maharishi Ayurveda MA 1401 -​ Vata Balance, 50 таблетки (50 таблетка)

  • Намалява Вата
  • Увеличава Кафа
  • Намалява Пита
€ 32,99 (€ 659,80 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Neem Bio

Maharishi Ayurveda Neem Bio, 60 таблетка

  • Охлаждащ ефект
  • Държи Kapha и Pitta под контрол
  • От био отглеждане
€ 14,19 (€ 473,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Guggul Bio

Maharishi Ayurveda Guggul Bio, 60 таблетка

  • Балансира Вата и Кафа доша
  • Като подкрепа при гладуващи режими
  • По аюрведична традиция
€ 21,99 (€ 733,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA505 Triphala Plus Bio

Maharishi Ayurveda MA505 Triphala Plus Bio, 60 таблетка

  • С Amalaki, Haritaki и Bibhitaki
  • С нежни и охлаждащи нотки
  • Идеално за път
€ 19,69 (€ 328,17 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Triphala pro

Maharishi Ayurveda Triphala pro, 90 капсули

  • Съдържа 10 бактериални щама
  • Haritaki, Amalaki и Bibhitaki
  • Многостранно приложение
€ 53,49 (€ 891,50 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Shatavari Bio

Maharishi Ayurveda Shatavari Bio, 60 таблетка

  • С охлаждащ ефект
  • Балансира Pitta и Vata
  • Нежен спътник
€ 13,09 (€ 436,33 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda МА 600 Аюрведична Желязна Расаяна

Maharishi Ayurveda МА 600 Аюрведична Желязна Расаяна, 60 таблетка

  • С аюрведично желязо
€ 27,49 (€ 916,33 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 320

Maharishi Ayurveda MA 320, 90г

  • Изискани хранителни добавки
  • Според традиционните рецепти
  • 55% билки
€ 49,49 (€ 549,89 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA1007 IT Meda II LIPOMAP P

Maharishi Ayurveda MA1007 IT Meda II LIPOMAP P, 50 г

  • За Меда-Дхату
  • С билков прах и екстракти
  • Със силиций и цинк
€ 32,99 (€ 659,80 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Livomap Liquid MA936

Maharishi Ayurveda Livomap Liquid MA936, 200 мл

  • Специални подправки и билки
  • С алое вера, тулси и джинджифил
  • Включени също: пелин, гудучи и харитаки
€ 32,99 (€ 164,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 953 за коса и нокти Rasayana

Maharishi Ayurveda MA 953 за коса и нокти Rasayana, 30г

  • Билки за Асти дату
  • За повече еластичност на косата
  • Няма повече напукани и чупливи нокти
€ 32,99 (€ 1.099,67 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA938 Golden Transition I

Maharishi Ayurveda MA938 Golden Transition I, 60 г

  • С плодове Амла
  • Съдържа джинджифил и черен пипер
  • С женско биле
€ 38,49 (€ 641,50 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 925 - Calcio Care

Maharishi Ayurveda MA 925 -​ Calcio Care, 30 г (60 таблетка)

  • Калций от избрани морски корали
  • С билки и плодове
  • За спортисти и активни хора
€ 27,49 (€ 916,33 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 333 - Пастили за свеж дъх

Maharishi Ayurveda MA 333 -​ Пастили за свеж дъх, 8,40 г

  • За по-свеж дъх
  • Предлага се в практически дозатор
  • За силен глас
€ 14,19 (€ 1.689,29 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 3 Senioren Rasayana

Maharishi Ayurveda MA 3 Senioren Rasayana, 100 таблетки (100 таблетка)

  • Микс от избрани билки
  • Съставен по оригинална рецепта
  • Балансиране на Вата
€ 32,99 (€ 659,80 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda МА 575 Стомах Расаяна

Maharishi Ayurveda МА 575 Стомах Расаяна, 50 г

  • При нередовно време на хранене
  • С неудобно усещане в областта на стомаха
  • Според стара аюрведична рецепта
€ 27,49 (€ 549,80 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 1788

Maharishi Ayurveda MA 1788, 60 таблетка

  • С билки
  • Съдържа желязо
€ 22,49 (€ 374,83 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA630 Maha Sudarshan Ghan Vati

Maharishi Ayurveda MA630 Maha Sudarshan Ghan Vati, 60 таблетка

  • С традиционни билки
  • Държи Пита под контрол
  • Съдържа Guduchi и Triphala
€ 54,99 (€ 1.833,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA697

Maharishi Ayurveda MA697, 60 таблетка

  • Балансира Vata и Kapha
  • Съдържа Guggul и Triphala
  • Активира Agni
€ 38,49 (€ 1.283,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Shilajit

Maharishi Ayurveda Shilajit, 60 таблетка

  • В комбинация с билки
  • Богат на фитохимикали
  • Веганска рецепта
€ 27,49 (€ 916,33 / кг)

Доставка до 09. октомври