Хранителни добавки от Maharishi Ayurveda

Maharishi е търговска марка на аюрведическата медицина и се стреми да внесе хармония между човека и неговата среда, в съответствие с вечните закони на природата.

Пазаруване по категория:

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Форма на прием Алергени Характеристики Типове аюрведични продукти
Филтър

Maharishi Ayurveda: 1 - 30 от 119 Артикули

Maharishi Ayurveda Аюрведична класическа паста за зъби

Maharishi Ayurveda Аюрведична класическа паста за зъби, 75 мл

  • За силна миризма на устата
  • За орална грижа
€ 6,49 (€ 86,53 / л)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA5 Амрит Калаш

Maharishi Ayurveda MA5 Амрит Калаш, 60 таблетки (60 таблетка)

  • По оригиналната рецепта
  • От корени и билки
€ 59,99 (€ 1.999,67 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus, 250 таблетка

  • С аюрведични растителни части
  • Харитаки, амалаки и бибхитаки
  • Питта-хармонизиращ
€ 54,99 (€ 219,96 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MP 16 - Нася масло

Maharishi Ayurveda MP 16 -​ Нася масло, 10 мл

  • За почистване на носа
  • За нормална носна лигавица
€ 10,99 (€ 1.099,00 / л)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Оригинално био аюрведично гхи

Maharishi Ayurveda Оригинално био аюрведично гхи, 800 г

  • Орехов вкус
  • Направено с мляко от сено
  • С витамини А, D, Е и К.
€ 38,49 (€ 48,11 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Био печена цампа (ечемик)

Maharishi Ayurveda Био печена цампа (ечемик), 250 г

  • За разнообразна употреба
  • Приятно топло или студено
  • Много вкусен аромат
€ 4,99 (€ 19,96 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Ашваганда

Maharishi Ayurveda Ашваганда, 60 таблетка

  • Дневна доза 950 мг ашваганда
  • Баланс за Вата и Кафа
  • Съдържа нишесте от тапиока
€ 15,99 (€ 266,50 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Чайванпраш

Maharishi Ayurveda Чайванпраш, 450 г

  • 100% натурален
  • С билки, плодове и подправки
  • Комбинира 5 вкуса
€ 32,99 (€ 73,31 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Чай от био вата

Maharishi Ayurveda Чай от био вата, 15 торбички (15 сашета)

  • Идеален за по-студения сезон
  • Успокоява вата
€ 5,99 (€ 266,22 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Лека аюрведична паста за зъби

Maharishi Ayurveda Лека аюрведична паста за зъби, 75 мл

  • Оптимална стоматологична помощ
  • Много богата формула
  • Без флуорид
€ 6,49 (€ 86,53 / л)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 937 Leber Rasayana

Maharishi Ayurveda MA 937 Leber Rasayana, 60 таблетка

  • Без захар, ароматизатори и консерванти
  • Баланс: вата и пита
€ 32,99 (€ 1.099,67 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 4 - Амрит Калаш Паста

Maharishi Ayurveda MA 4 -​ Амрит Калаш Паста, 600 г

  • Разнообразие от билки и подправки
  • За възрастни и деца
€ 70,99 (€ 118,32 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Билково кафе Аюрведа Раджа

Maharishi Ayurveda Билково кафе Аюрведа Раджа, 228 г

  • 100% без кофеин
  • Дълготрайно
  • В практични торбички
€ 21,99 (€ 96,45 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Био Пита чай

Maharishi Ayurveda Био Пита чай, 15 торбички (15 сашета)

  • Успокоява
  • Лек и охлаждащ ефект
€ 5,99 (€ 332,78 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA1778 - Nictomap

Maharishi Ayurveda MA1778 -​ Nictomap, 60 г

  • Намалява вата
  • Със зимна череша и полска поветица
  • Съдържа ликьор и черен пипер
€ 28,49 (€ 474,83 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 357 - Пранов сироп

Maharishi Ayurveda MA 357 -​ Пранов сироп, 200 мл

  • Без алкохол
  • Оригинална аюрведична формула
€ 21,99 (€ 109,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda AyurFlex Таблетки MA572

Maharishi Ayurveda AyurFlex Таблетки MA572, 120 таблетка

  • Ценна рецепта
  • Специално подбрани съставки
  • С гугул, шиладжит, мумиджо и др.
€ 49,49 (€ 549,89 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Билкови таблетки без захар MA4-T

Maharishi Ayurveda Билкови таблетки без захар MA4-​T, 60 таблетки (60 таблетка)

  • С различни билки
  • Без захар и мед
€ 70,99 (€ 1.183,17 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA 1401 - Vata Balance

Maharishi Ayurveda MA 1401 -​ Vata Balance, 50 таблетки (50 таблетка)

  • Намалява Вата
  • Увеличава Кафа
  • Намалява Пита
€ 32,99 (€ 659,80 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Био чай Кафа

Maharishi Ayurveda Био чай Кафа, 15 торбички (15 сашета)

  • Срещу умора
  • Справя се добре в студения сезон
  • С лимон
€ 5,99 (€ 332,78 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Neem Bio

Maharishi Ayurveda Neem Bio, 60 таблетка

  • Охлаждащ ефект
  • Държи Kapha и Pitta под контрол
  • От био отглеждане
€ 14,19 (€ 473,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Guggul Bio

Maharishi Ayurveda Guggul Bio, 60 таблетка

  • Балансира Вата и Кафа доша
  • Като подкрепа при гладуващи режими
  • По аюрведична традиция
€ 21,99 (€ 733,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda MA505 Triphala Plus Bio

Maharishi Ayurveda MA505 Triphala Plus Bio, 60 таблетка

  • С Amalaki, Haritaki и Bibhitaki
  • С нежни и охлаждащи нотки
  • Идеално за път
€ 19,69 (€ 328,17 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Стъргалка за език от неръждаема стомана

Maharishi Ayurveda Стъргалка за език от неръждаема стомана

  • При силен лош дъх
  • За по-добра хигиена на устната кухина
€ 6,49

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Triphala pro

Maharishi Ayurveda Triphala pro, 90 капсули

  • Съдържа 10 бактериални щама
  • Haritaki, Amalaki и Bibhitaki
  • Многостранно приложение
€ 53,49 (€ 891,50 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Лосион за тяло Вата

Maharishi Ayurveda Лосион за тяло Вата, 200 мл

  • 100% натурално, чисто етерично портокалово масло
  • Дерматологично тестван
  • За нормална до суха кожа
€ 29,99 (€ 149,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Shatavari Bio

Maharishi Ayurveda Shatavari Bio, 60 таблетка

  • С охлаждащ ефект
  • Балансира Pitta и Vata
  • Нежен спътник
€ 13,09 (€ 436,33 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda МА 600 Аюрведична Желязна Расаяна

Maharishi Ayurveda МА 600 Аюрведична Желязна Расаяна, 60 таблетка

  • С аюрведично желязо
€ 27,49 (€ 916,33 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Аюрведична скална сол

Maharishi Ayurveda Аюрведична скална сол, 250 г

  • Без химически добавки
  • Натурална и йодирана
  • Не увеличава Пита
€ 10,29 (€ 41,16 / кг)

Доставка до 09. октомври

Maharishi Ayurveda Масло за сияйна кожа

Maharishi Ayurveda Масло за сияйна кожа, 10 мл

  • Съживява кожата
  • С фини, меки нотки на аромат
  • Много богата формула
€ 21,99 (€ 2.199,00 / л)

Доставка до 09. октомври

Махариши-ведическа медицина

Науката за живота

Ведическата медицина е една от най-старите здравни системи, които са с произход от Индия - земята на Ведите. "Веда" означава знание или разум. Под това се разбира холистичната интелигентност на природата - съвкупността от всички природни закони, които управляват Вселената.