Alnatura Био зеленчукова супа с фиде, 40 г

Готов за няколко минути

€ 1,49

(€ 37,25 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 40 г

На склад

Доставка до сряда, 07. октомври, ако поръчате до сряда до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Бързо и лесно
  • Със свежи цветни зеленчуци
  • Достатъчно за две порции
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био яхния от грах, 400 г

Alnatura Био зеленчукова супа с фиде, 40 г € 1,49 (€ 37,25 / кг)
Alnatura Био яхния от грах, 400 г € 2,39 (€ 5,98 / кг)
Обща цена: € 3,88
Описание

Перфектната алтернатива, когато няма време за готвене – тази органична зеленчукова супа с юфка трябва само да се свари с вода и е готова за минути. Цветни зеленчуци като моркови, праз, чушки и домати, заедно с различни билки и подправки, придават на супата вкусния ѝ вкус.

Съвет:Тази супа е за двама. По желание можете да я подправите с доматено пюре за минестроне, настърган морков или пресни билки.

Арт.-№: XPI-MM-131996
Съдържание: 40 г
EAN: 4104420017023
Номер на производителя: 131996
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Може да съдържа следи от: C - Яйце, F - Соеви зърна, G - Мляко, M - Горчица
Съдържание

35 % Teigware[2] (Hartweizenvollkornmehl[2]), морска сол, 9,7 % морков[2], лук[2], 7,5 % Kartoffel[2], царевично нишесте[2], 5 % Праз-лук[2], 4,6 % доматен прах[2], Глюкозен сироп[2], 2,5 % Червен пипер[2], rohrzucker[2], целина[2], магданоз[2], Gemüsesaft[1] (целина[2], морков[2], лук[2]), Olivenöl nativ extra[2], цвекло (ряпа)[2], куркума[2], пащърнак[2], Пипер[2], девесил[2], слънчогледово олио[2], Девисил корен[2], Джинджифил[2]

  1. концентрат / от контролирано биологично земеделие
  2. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 92 / 22 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 4,2 г
  от които Захар 1,2 г
Фибри 1,1 г
Протеини 0,8 г
Сол 90 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био зеленчукова супа с фиде

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder