Alnatura Био пилешка супа с фиде, 38 г

Идеален за бързо готвене

€ 1,29

(€ 33,95 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 38 г

В наличност от 12. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 16. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За 2 порции
  • Бързо приготвяне
  • Фин пикантен вкус

Често се купува заедно с Alnatura Био яхния от грах, 400 г

Alnatura Био пилешка супа с фиде, 38 г € 1,29 (€ 33,95 / кг)
Alnatura Био яхния от грах, 400 г € 2,39 (€ 5,98 / кг)
Обща цена: € 3,68
Описание

Деликатно подправената био пилешка супа с юфка на Alnatura е идеална за бързи ястия, когато времето е ограничено. Дозировката е за двама души и е готова само за няколко минути.

Съвет:За леко азиатски привкус, опитайте да подправите и подобрите супата с джинджифил или соев сос.

Арт.-№: XPI-MM-133483
Съдържание: 38 г
EAN: 4104420020405
Номер на производителя: 133483
Производител: Alnatura
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Може да съдържа следи от: C - Яйце, F - Соеви зърна, G - Мляко, M - Горчица
Съдържание

68 % грис от твърда пшеница[1], морска сол, 8,1 % Hühnerfleischpulver[1], 3,3 % морков[1], Глюкозен сироп[1], 2,2 % Праз-лук[1], rohrzucker[1], лук[1], 0,4 % Geflügelfett[1], мая[2], Geflügelbrühe[1] (Truthahnkarkasse[1], 0,2 % Huhnkarkasse[1]), целина[1], куркума[1], карамелена захар[1], девесил[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. екстракт / от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 88 / 21 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 4,2 г
  от които Захар 0,5 г
Фибри 0,5 г
Протеини 1,1 г
Сол 0,8 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био пилешка супа с фиде

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder