DIANA mit Menthol

Традиция от 1897 г.

Филтрирай и подреди

Цена
Филтър

DIANA mit Menthol: 8 Артикул

DIANA с ментол Алкохол за разтриване, стъклена бутилка

DIANA с ментол Алкохол за разтриване, стъклена бутилка, 250 мл

  • За втриване и масажиране
  • Оригинална рецепта
  • С естествени съставки
€ 6,79 (€ 27,16 / л)

Доставка до 09. октомври

DIANA с ментол Спортен балсам в стъклен буркан

DIANA с ментол Спортен балсам в стъклен буркан, 125 мл

  • Подхранващи свойства
  • Охлаждащ ефект
  • Бързо абсорбиращ
€ 4,99 (€ 39,92 / л)

Доставка до 09. октомври

DIANA с ментол Алкохол за разтъркване със спрей

DIANA с ментол Алкохол за разтъркване със спрей, 125 мл

  • Лесно пръскане
  • Ободряваща свежест
€ 4,49 (€ 35,92 / л)

Доставка до 09. октомври

DIANA с ментол Спортeн балсам - тубичка

DIANA с ментол Спортeн балсам -​ тубичка, 75 мл

  • Кремообразна текстура
  • Подхранващи свойства
  • Съхранявайте в чантата за фитнес или в раницата си
€ 3,19 (€ 42,53 / л)

Доставка до 09. октомври

DIANA с ментол Освежаващи кърпички

DIANA с ментол Освежаващи кърпички, 8 Броя

  • Със спирт за търкане DIANA
  • Идеален за междинни ситуации
  • Практично при пътуване
€ 2,79 (€ 0,35 / бр.)

Доставка до 09. октомври

DIANA с ментол Душ пяна

DIANA с ментол Душ пяна, 125 мл

  • Освежаващо усещане под душа
  • Идеално за след спорт
  • Подхранваща формула
€ 5,29 (€ 42,32 / л)

Доставка до 09. октомври

DIANA с ментол Комплект за свежест

DIANA с ментол Комплект за свежест

  • 1x Shower Foam (125 ml)
  • 1x Sports Balm, Tube (75 ml)
  • 1x Rubbing Alcohol, Spray (125 ml)
€ 12,99

Доставка до 09. октомври

DIANA с ментол Уелнес комплект

DIANA с ментол Уелнес комплект

  • Комплект от 5 части
  • Осигурява релаксация и освежаване
  • С дестилат от маточина
€ 24,99

Доставка до 09. октомври

Вече от 120 години на пазара - това е една от най-старите марки в Австрия. DIANA mit Menthol има дълга традиция и история. Тогава един унгарски фармацевт открива ефекта на ментола в спирта и вписва този тоник в регистъра като марка през 1907. Към днешна дата оригиналната рецепта е почти непроменена, както и римската богиня на лова - Диана, изобразена на логото с лък и стрела.