Всичко на тема Отслабване и контрол на теглото

Пазаруване по категория:

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Форма на прием За тренировъчни цели Алергени Характеристики За кого
Филтър

Отслабване: 1 - 30 от 75 Артикули

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake, Vanilla Cream (396 г)

  • Пълноценно заместване на храната
  • Приблизително 214 kcal на порция
  • Формула без глутен и богата на фибри
€ 9,79 (€ 24,72 / кг)

Доставка до 09. октомври

Peeroton Минерална витаминна напитка

Peeroton Минерална витаминна напитка, червена боровинка (300 г)

  • Като топла и студена напитка
  • Много богата
  • За утоляване на жаждата по време на тренировка
€ 19,79 € 32,99 (€ 65,97 / кг)

Доставка до 09. октомври

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Био акация фибри на прах

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Био акация фибри на прах, 360 г

  • 80% разтворими фибри
  • И за бременни жени, кърмачки & деца
  • Неутрален вкус
€ 34,99 (€ 97,19 / кг)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations Бромелаин DR

pure encapsulations Бромелаин DR, 30 капсули

  • Съдържа 2400 единици ензимна активност (GDU) на грам
  • В киселинно устойчива обвивка на капсули (DRcaps®)
  • Растителна комбинация
€ 25,49 (€ 2.124,17 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vilgain Clear Plant Protein

Vilgain Clear Plant Protein, Манго и портокал (700 г)

  • 75% растителен протеин
  • Хидролизирани грахови пептиди
  • Подсладено със стевиолови гликозиди
€ 39,49 (€ 56,41 / кг)

Доставка до 09. октомври

Peeroton Шейк SLIM

Peeroton Шейк SLIM, Шоколад (500 г)

  • Соев протеин, мед и кисело мляко
  • Съдържа витамини и минерали
  • Лесно приложение
€ 28,49 (€ 56,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

FutuNatura Сок от артишок

FutuNatura Сок от артишок, 500 мл

  • Хранителни добавки
  • Различни вещества
  • С витамин С.
€ 12,49 (€ 24,98 / л)

Доставка до 09. октомври

SHAPE-LINE Base Soup

SHAPE-LINE Base Soup, 500 г

  • Със суроватка
  • Подходяща като лека закуска
  • Съдържа аминокиселини
€ 26,49 (€ 52,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Протеинова напитка на прах Najara®

Протеинова напитка на прах Najara®, 500 г

  • Растителен протеин
  • С коензим Q10
  • Витамини, минерали и микроелементи
€ 29,49 (€ 58,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

yfood Течен заместител на хранене Fresh Berry

yfood Течен заместител на хранене Fresh Berry, 0,50 л

  • Без добавена захар
  • Без глутен и лактоза
  • Плодов вкус на горски плодове
€ 5,49 (€ 10,98 / л)

Доставка до 09. октомври

nu3 Collagen Fit Shake

nu3 Collagen Fit Shake, Cherry Delight (360 г)

  • 5g колагенов хидролизат на порция
  • Най-малко 22-23 г протеин на шейк
  • С важни витамини и минерали
€ 17,59 € 23,99 (€ 48,86 / кг)

Доставка до 09. октомври

Golden Tree Slim Coffee Booster

Golden Tree Slim Coffee Booster, 15 сашета

  • 2 висококачествени растителни екстракта
  • С L-карнитин и хром пиколинат
  • Без вкус и мирис
€ 31,99 (€ 2.132,67 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vitanu Био талиатели от конджак

Vitanu Био талиатели от конджак, 270 г

  • 1-2 порции
  • Готови за ядене само за 3 минути
  • Ниско съдържание на калории
€ 3,29 (€ 12,19 / кг)

Доставка до 09. октомври

Течен заместител на хранене Heavenly Hazelnut

yfood Течен заместител на хранене Heavenly Hazelnut, 0,50 л

  • Практично за употреба в движение
  • Без глутен и лактоза
  • С витамини и минерали
€ 5,49 (€ 10,98 / л)

Доставка до 09. октомври

yfood Течен заместител на хранене Fruity Mango

yfood Течен заместител на хранене Fruity Mango, 0,50 л

  • С високо съдържание на протеини
  • Без добавена захар
  • Свеж вкус на манго
€ 5,49 (€ 10,98 / л)

Доставка до 09. октомври

Sandhya vedi boost

Sandhya vedi boost

  • Формула „всичко в едно“
  • От 8 растителни съставки
  • С витамин С от ацерола
€ 42,99 (€ 286,60 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vilgain Clear Whey Isolate

Vilgain Clear Whey Isolate, Праскова (500 г)

  • Над 84% съдържание на протеин
  • Без химически пеногасители
  • Подсладено със стевиолови гликозиди
€ 32,99 (€ 65,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Sponser Sport Food Суроватъчен изолат 94 425гр - Кутия

Sponser Sport Food Суроватъчен изолат 94 425гр -​ Кутия, Banana (425 г)

  • Мляко от крави, хранени с трева
  • С ниско съдържание на мазнини
  • Идеален за ежедневна употреба
€ 37,51 € 39,49 (€ 88,26 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kintex Фитнес лента силна

Kintex Фитнес лента силна

  • Просто сгънете и вземете със себе си
  • Размери: Д: 2,50 м Ш: 15 см
  • 100% латекс
€ 5,69 € 9,49

Доставка до 09. октомври

Golden Tree Nighttime Burn

Golden Tree Nighttime Burn, 30 капсули

  • Съдържа L-карнитин
  • Натурални растителни екстракти
  • Допълнен с витамини B6 и B3
€ 26,99 (€ 1.226,82 / кг)

Доставка до 09. октомври

SATURO® Балансиран веган прах

SATURO® Балансиран веган прах, Ванилия (1.400 г)

  • Висококачествен растителен протеин
  • Богат на фибри и витамини
  • Достатъчно за 14 порции
€ 35,99 (€ 25,71 / кг)

Доставка до 09. октомври

Peeroton Бар Power Pack

Peeroton Бар Power Pack, Плодове (70 г)

  • С нисък гликемичен индекс
  • Чудесен вкус
  • Без индустриална захар
€ 2,93 € 3,09 (€ 41,86 / кг)

Доставка до 09. октомври

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 Sachets

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 Sachets, Neutral (1.500 г)

  • В торбичка, която може да се затваря отново
  • Съдържа 94% протеин
  • Без мазнини
€ 108,99 (€ 72,66 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

SHAPE-LINE Капсули Ревен ФОРТЕ

SHAPE-LINE Капсули Ревен ФОРТЕ, 120 капсули

  • С кора от орех
  • С много различни растителни вещества
  • Подходящ за лечение на червата
€ 63,49 (€ 1.109,97 / кг)

Доставка до 09. октомври

Peeroton Аминокиселина 2300

Peeroton Peeroton Аминокиселина 2300, 190 капсули

  • Съдържа 18 аминокиселини
  • 190 капсули
  • Съдържа Витамин В6
€ 59,59 € 74,49 (€ 476,72 / кг)

Доставка до 09. октомври

SATURO® Classic Pulver

SATURO® Classic Pulver, шоколад (1.430 г)

  • От соев протеин
  • С много витамини и минерали
  • Високо съдържание на протеин
€ 34,49 (€ 24,12 / кг)

Доставка до 09. октомври

FutuNatura Glucomannan Weight Control

FutuNatura Glucomannan Weight Control, 180 капсули

  • С глюкоманан от растението конджак
  • Допълнен с минерала хром
  • Перфектен за тези, които не обичат спорта
€ 19,69 (€ 180,64 / кг)

Доставка до 09. октомври

Doppelherz aktiv Abnehm Shake

Doppelherz aktiv Abnehm Shake, Ванилия (500 г)

  • Със соев протеин и млечен белтък
  • С витамини и минерали
  • Бързо приготвяне
€ 19,59 (€ 39,18 / кг)

Доставка до 09. октомври

Протеинов шейк Ягода

Протеинов шейк Ягода, 1.088 г

  • 14 гр растителен протеин
  • От грах, ориз и соя
  • Обезмазнено с 99 калории на порция
€ 58,49 (€ 53,76 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kintex Фитнес лента много силна

Kintex Фитнес лента много силна

  • Просто сгънете и вземете със себе си
  • Размери: Д: 2,50 м Ш: 15 см
  • 100% латекс
€ 5,99 € 9,99

Доставка до 09. октомври