Продукти по темата за кръвта

Богат избор от висококачествени продукти.

Сърцето задвижва цялата ни сърдечно-съдовата система и изпомпва кръв през тялото ни. В тази категория можете да откриете подходящи хранителни добавки за кръвообразуване, кръвно налягане и кръвна захар.

Пазаруване по категория:

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Форма на прием Алергени Характеристики
Филтър

Всичко по тема кръв: 1 - 30 от 162 Артикули

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 сашета (295 г)

  • L-аргинин и L-цитрулин
  • С общо 6 витамина
  • Освежаващ вкус на цитрусови плодове
€ 95,49 (€ 323,69 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

Alpinamed Черен чесън

Alpinamed Черен чесън, 120 капсули

  • С тиамин и рибофлавин
  • Без мирис
  • Под формата на капсули
€ 37,39 € 43,99 (€ 575,23 / кг)

Доставка до 09. октомври

Igennus Супер В-комплекс - Метилиран витамин В

Igennus Супер В-​комплекс -​ Метилиран витамин В, 180 таблетка

  • Висока бионаличност и усвояване
  • Спциални малки таблети
  • С витамин С
€ 34,99 (€ 603,28 / кг)

Доставка до 09. октомври

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Екстракт от маслинови листа

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Екстракт от маслинови листа, 90 капсули

  • 100% естествен произход
  • Богат на горчиви вещества
  • Без алергени
€ 29,49 (€ 910,19 / кг)

Доставка до 09. октомври

anatis Naturprodukte Байкалски шлемник + Андрографис

anatis Naturprodukte Байкалски шлемник + Андрографис, 180 капсули

  • Оптимизирани с листа от папая
  • В раковите капсули от зеленчуци
  • Без добавки, пълнители и спомагателни вещества
€ 65,49 (€ 727,67 / кг)

Доставка до 09. октомври

GoPrimal О3 - Чиста Омега 3

GoPrimal О3 -​ Чиста Омега 3, 90 капсули

  • Естествен източник на омега-3
  • Устойчиво добито от риба Минтай
  • 400/300 мг EPA/DHA на капсула
€ 36,99 (€ 300,73 / кг)

Доставка до 09. октомври

SOLGAR Омега-3 рибено масло висока доза

SOLGAR Омега-​3 рибено масло висока доза, 50 Софтгели

  • От студеноводни риби
  • Осигурява ви DHA и EPA
  • Без ненужни добавки
€ 35,99 (€ 369,13 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allergy Research Group Пантетин

Allergy Research Group Пантетин, 60 вег. капсули

  • Съдържа фармацевтичния Pantesin®
  • Осигурява активен пантетин (производно на витамин B5)
  • Витамин B5 допринася за нормалната умствена дейност
€ 56,49 (€ 1.883,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allergy Research Group Берберин

Allergy Research Group Берберин, 90 вег. капсули

  • Силно концентриран берберин HCl
  • От Berberis aristata
  • Широка област на приложение
€ 69,49 (€ 868,63 / кг)

Доставка до 09. октомври

Igennus Echiomega

Igennus Echiomega, 60 капсули

  • Омега 3-6-9 мастни киселини от Ехиум (Масло от семена на усойниче/ехиум)
  • Перфектна алтернатива на рибеното масло
  • 60 капсули
€ 17,49 (€ 583,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

ZeinPharma Chrom 250 mcg

ZeinPharma Chrom 250 mcg, 120 капсули

  • Есенциален микроелемент
  • Свързан с пиколинова киселина
  • Чисто билкова формула
€ 16,39 (€ 840,51 / кг)

Доставка до 09. октомври

anatis Naturprodukte Reishi BIO лечебна гъба

anatis Naturprodukte Reishi BIO лечебна гъба, 180 капсули

  • Пълен спектър прах от всички части на гъбата
  • 100% органично качество
  • Отгледани на хранителна среда
€ 60,99 (€ 752,96 / кг)

Доставка до 09. октомври

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Червен ориз + маслинови листа

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Червен ориз + маслинови листа, 180 капсули

  • Монасцин и Анкафлавин
  • Без Монаколин К
  • Веган и без пълнители
€ 108,99 (€ 1.062,28 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

anatis Naturprodukte Масло от крил Preimum

anatis Naturprodukte Масло от крил Preimum, 100 капсули

  • Съдържа 4 мг астаксантин на 2 капсули
  • Съдържа 250 мг Oмега-3 мастни киселини (EPA / DHA) на 2 капсули
  • Съдържа 420 мг фосфолипиди на 2 капсули
€ 94,99 (€ 1.583,17 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

Alpinamed B12 Трио спрей

Alpinamed B12 Трио спрей, 30 мл

  • 100 µg витамин В12 на пръскане
  • Висока бионаличност
  • За прецизно дозиране според вашите изисквания
€ 15,37 € 18,09 (€ 512,33 / л)

Доставка до 20. октомври

Burgerstein Omega 3 EPA

Burgerstein Omega 3 EPA, 50 капсули

  • 378 mg EPA на дневна доза
  • 72 mg DHA на дневна порция
  • Допълнен с витамин Е
€ 30,49 (€ 381,13 / кг)

Доставка до 09. октомври

tetesept Желязо + B12 + C + фолиева киселина

tetesept Желязо + B12 + C + фолиева киселина, 30 таблетка

  • 1 таблетка дневно
  • Подпомага в ежедневието
  • Без глутен и лактоза
€ 4,09 (€ 454,44 / кг)

Доставка до 09. октомври

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 г

  • Особено за жените
  • Естествен магнезий
  • Витамини от група B и витамин K2, D3
€ 25,99 (€ 173,27 / кг)

Доставка до 09. октомври

SFI HEALTH Желязо (бисглицинат)

SFI HEALTH Желязо (бисглицинат), 100 вег. капсули

  • Ferrochel® хелатирано желязо
  • Формула без пшеница
  • Добре поносимо
€ 20,99 (€ 749,64 / кг)

Доставка до 09. октомври

Herbal actives Корейски женшен 1000 мг

Herbal actives Корейски женшен 1000 мг, 30 таблетка

  • 15 % гинзенозиди
  • Постоянно равнище на ефикасност
  • Повече от 20 сапонинови тритерпеноидни глюкозиди
€ 39,99 (€ 142,82 / kg Abtr.G)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations Калий-магнезий

pure encapsulations Калий-​магнезий, 180 капсули

  • Идеална композиция
  • Понася се добре
  • Под формата на био цитрат
€ 68,99 (€ 401,10 / кг)

Доставка до 09. октомври

ZeinPharma Пасифлора 500 mg

ZeinPharma Пасифлора 500 mg, 120 капсули

  • Богат продукт на вторични растителни вещества
  • Дажба за 4 месеца
  • 100 % веган
€ 15,89 (€ 163,81 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allergy Research Group Tocomin SupraBio® Tocotrienols 200 mg

Allergy Research Group Tocomin SupraBio® Tocotrienols 200 mg, 120 Софтгели

  • Пълен спектър от токотриеноли
  • 200 мг на мека капсула
  • Патентована технология SupraBio®
€ 206,99 (€ 6.899,67 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

Vitaplex Глицин

Vitaplex Глицин, 400 г

  • Свободна аминокиселина
  • Kомпонент на колагена
  • Хипоалергичен и вегетариански
€ 38,49 (€ 96,23 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allergy Research Group Super EPA

Allergy Research Group Super EPA, 200 Софтгели

  • Високи дози EPA и DHA
  • От устойчив риболов на хамсия
  • Чистота чрез молекулярна дестилация
€ 74,49 (€ 1.354,36 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

Желязо, витамин С + сироп с фолиева киселина

Medex Желязо, витамин С + сироп с фолиева киселина, 150 мл

  • Вкусен сироп
  • Също така идеален за спортисти и деца
  • Със 74% мед
€ 17,49 (€ 116,60 / л)

Доставка до 09. октомври

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Био Семена от черен кимион, капсули

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Био Семена от черен кимион, капсули, 180 капсули

  • 100% от натурален произход
  • От цели семена
  • Ръчно капсулирани
€ 30,49 (€ 338,78 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vitamaze L-аргинин 4500

Vitamaze L-​аргинин 4500, 360 капсули

  • В практичен формат
  • Без магнезиев стеарат
  • Полуесенциална аминокиселина
€ 26,49 (€ 83,83 / кг)

Доставка до 09. октомври

i like it clean Био сок от ечемична трева на прах

i like it clean Био сок от ечемична трева на прах, 250 г

  • 21-кратно концентриран
  • Изсушен чрез разпръскване
  • Богат на минерали
€ 48,99 (€ 195,96 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allergy Research Group Ниацин (витамин В3)

Allergy Research Group Ниацин (витамин В3), 90 вег. капсули

  • 250 мг ниацин на капсула
  • 90 вег. капсули
€ 22,99 (€ 656,86 / кг)

Доставка до 09. октомври