Всичко за нервите и психиката

Идеални продукт за баланс

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Форма на прием Алергени Характеристики
Филтър

Нерви и психика: 1 - 30 от 623 Артикули

pure encapsulations Магнезий (магнезиев глицинат)

pure encapsulations Магнезий (магнезиев глицинат), 180 капсули

  • Органично свързан магнезиев глицинат
  • За физически чувствителни хора
€ 74,49 (€ 344,86 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

pure encapsulations B-Complex Plus

pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 капсули

  • Съдържа витамин B в активна форма
  • Лесно дозиране и прием
  • Веган, без глутен и без лактоза
€ 43,99 (€ 879,80 / кг)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations Магнезий (магнезиев цитрат)

pure encapsulations Магнезий (магнезиев цитрат), 180 капсули

  • С повишена загуба на пот
  • 150 мг магнезий на капсула
  • Без освобождаващи агенти
€ 61,99 (€ 316,28 / кг)

Доставка до 09. октомври

Магнезий 400 + B1 + B6 + B12 + Фолиева киселина

Doppelherz Магнезий 400 + B1 + B6 + B12 + Фолиева киселина, 30 таблетка

  • 400 mg магнезий на дневна доза
  • Само 1 таблетка дневно
€ 3,89 (€ 96,29 / кг)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations Витамин В2

pure encapsulations Витамин В2, 60 капсули (90 капсули)

  • Водоразтворим витамин от В-комплекс
  • С 25 мг витамин В2 на капсула
  • Чисто растителен
€ 29,49 (€ 1.843,13 / кг)

Доставка до 09. октомври

Nature Love Витамин В комплекс

Nature Love Витамин В комплекс, 90 капсули

  • Биоактивни форми на витамин В
  • Веган и без глутен
  • Опаковка за 3 месеца
€ 17,49 (€ 416,43 / кг)

Доставка до 09. октомври

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 сашета (295 г)

  • L-аргинин и L-цитрулин
  • С общо 6 витамина
  • Освежаващ вкус на цитрусови плодове
€ 95,49 (€ 323,69 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

ZeinPharma L-Dopa+ 105 mg

ZeinPharma L-​Dopa+ 105 mg, 90 капсули

  • Предшественик на невротрансмитера допамин
  • Без изкуствени добавки
  • Веганска формула
€ 32,99 (€ 701,91 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vitamaze Витамин В12 капки

Vitamaze Витамин В12 капки, 50 мл

  • Основа: пречистена вода и растителен глицерин
  • С пипета от естествен каучук
  • Силно дозиран
€ 20,99 (€ 419,80 / л)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations B-комплекс

pure encapsulations B-​комплекс, 120 капсули

  • Идеален за продължителна употреба
  • С всички осем витамина от група В
  • Идеален за ежедневна употреба
€ 50,49 (€ 2.019,60 / кг)

Доставка до 09. октомври

Igennus Ашваганда + L-теанин и магнезий

Igennus Ашваганда + L-​теанин и магнезий, 60 вег. капсули

  • С цинк и витамини от група В
  • L-теанин от зелен чай
  • Хипоалергенна формула
€ 25,49 (€ 579,32 / кг)

Доставка до 09. октомври

Raab Vitalfood GmbH Магнезиев цитрат на прах

Raab Vitalfood GmbH Магнезиев цитрат на прах, 340 г

  • Важни минерали
  • Органично свързана форма
  • Без глутен & без лактоза
€ 20,99 (€ 61,74 / кг)

Доставка до 09. октомври

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Железен хелат Форте

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Железен хелат Форте, 90 капсули

  • Чисто на растителна основа
  • С естествени витамини
  • Без алергени
€ 29,49 (€ 585,12 / кг)

Доставка до 09. октомври

Igennus Супер В-комплекс - Метилиран витамин В

Igennus Супер В-​комплекс -​ Метилиран витамин В, 180 таблетка

  • Висока бионаличност и усвояване
  • Спциални малки таблети
  • С витамин С
€ 34,99 (€ 603,28 / кг)

Доставка до 09. октомври

Dr. Ewald Töth® Алкално минерални капсули LQA

Dr. Ewald Töth® Алкално минерални капсули LQA, 90 капсули

  • С минерални съставки
  • Калций, калий и магнезий
  • Лесено созиране с капсули
€ 32,99 (€ 507,54 / кг)

Доставка до 09. октомври

ZeinPharma Magnesium Bisglycinat 375 mg

ZeinPharma Magnesium Bisglycinat 375 mg, 120 капсули

  • 100% натурален
  • Напълно веган
  • Без магнезиев стеарат
€ 21,99 (€ 186,36 / кг)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations Ашваганда

pure encapsulations Ашваганда, 60 капсули

  • Също известно като индийски женшен
  • От Withania somnifera
  • Съдържа 2,5% халинолид
€ 42,99 (€ 914,68 / кг)

Доставка до 09. октомври

Synergy e9 Energie

Synergy e9 Energie, 30 сашета (243 г)

  • L-аргинин
  • Пина Колада вкус
  • 30 сашета по 8,1 г
€ 77,49 (€ 318,89 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

pure encapsulations Фолати 400

pure encapsulations Фолати 400, 90 капсули

  • Фолиева киселина като биологично активен фолат
  • Ако искате деца и имате повишена нужда
  • Ефективно
€ 34,49 (€ 1.916,11 / кг)

Доставка до 09. октомври

ZeinPharma L-триптофан 500 mg

ZeinPharma L-​триптофан 500 mg, 180 капсули

  • Чисто вещество
  • Есенциална аминокиселина
  • От естествена ферментация
€ 27,49 (€ 252,20 / кг)

Доставка до 09. октомври

SOJALL Кафяво просо био

SOJALL Кафяво просо био, 250 г

  • Покълнали и ферментирали
  • С ценна ацерола
  • Натурален витамин С и силиций
€ 27,49 (€ 109,96 / кг)

Доставка до 09. октомври

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Acerola Vitamin C + Zink

Dr. Ehrenberger Naturprodukte Acerola Vitamin C + Zink, 60 капсули

  • Подходящо и за деца над 12 години
  • Произведено от череши ацерола
  • Веган
€ 19,59 (€ 566,18 / кг)

Доставка до 09. октомври

Igennus L-Метилфолат Pure 400 mcg

Igennus L-​Метилфолат Pure 400 mcg, 180 таблетка

  • С фолиева киселина
  • Хипоалергичен
  • Веган и без ГМО
€ 22,99 (€ 389,66 / кг)

Доставка до 09. октомври

Nature Love Био Ашваганда

Nature Love Био Ашваганда, 135 капсули

  • Без ненужни добавки
  • 1950 mg прах от корен в дневна доза
  • Опаковка за 1,5 месеца
€ 17,49 (€ 169,81 / кг)

Доставка до 09. октомври

i like it clean Магнезиев глицинат

i like it clean Магнезиев глицинат, 180 капсули

  • Органично магнезиево съединение
  • В ултравиолетово стъкло
  • Веган
€ 32,99 (€ 176,42 / кг)

Доставка до 09. октомври

ZeinPharma Витамин D3 гел капсули 14 000 I.U.

ZeinPharma Витамин D3 гел капсули 14 000 I.U., 120 Софтгели

  • 350 мкг витамин D3 на гел капсула
  • Добит от ланолин
  • Прием само на всеки 2 седмици
€ 16,39 (€ 482,06 / кг)

Доставка до 09. октомври

i like it clean Магнезиев L-треонат на прах

i like it clean Магнезиев L-​треонат на прах, 100 г

  • В ултравиолетово стъкло
  • Веган формула
  • С патентована първокласна суровина
€ 65,49 (€ 654,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations Убихинол QH 100 мг

pure encapsulations Убихинол QH 100 мг, 60 капсули

  • Коензим Q10 в активирана форма
  • Получава се чрез процес на биоферментация
  • Без добавки
€ 113,99 (€ 1.838,55 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

Allergy Research Group Iodoral® IOD 12,5 mg

Allergy Research Group Iodoral® IOD 12,5 mg, 90 таблетка

  • Точно дозиран йод и калиев йодид
  • На базата на разтвор на Лугол
  • Практичен формат на таблетките
€ 50,49 (€ 1.577,81 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vitaplex Течен витамин D3, 3000 IU

Vitaplex Течен витамин D3, 3000 IU, 30 мл

  • Произведено от вълнена мазнина
  • Висока бионаличност
  • 1 капка на ден
€ 34,99 (€ 1.166,33 / л)

Доставка до 09. октомври

Мислене, усещане, учене, запомняне, съзнание - човешкият мозък е може би най-удивителният орган. Въпреки това той се нуждае и от подходяща подкрепа в ежедневието, защото стресът, неприятните ситуации или извънредните събития изискват много от него. Тук можете да намерите богат избор от продукти на тази тема.