Комбинирани продукти от минерали и микроелементи

Филтрирай и подреди

Цена Производител Форма на прием Минерали Алергени Характеристики
Филтър

Мултиминерали: 1 - 30 от 42 Артикули

Trace Minerals Research Минерални капки ConcenTrace®

Trace Minerals Research Минерални капки ConcenTrace®, 237 мл

  • От Голямото солено езеро в Юта, САЩ
  • 8 пъти по-висока концентрация, отколкото в морската вода
  • 100% естествени, висококонцентрирани и без консерванти
€ 39,99 (€ 168,73 / л)

Доставка до 09. октомври

Allergy Research Group ButyrEn®

Allergy Research Group ButyrEn®, 100 капсули

  • Маслена киселина като бутиратен комплекс
  • Комбинирана с калций и магнезий
  • Киселинноустойчиви капсули
€ 32,49 (€ 285,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations Калций - магнезий (цитрат)

pure encapsulations Калций -​ магнезий (цитрат), 90 капсули

  • Балансирано съотношение калций-магнезий
  • Органична връзка
  • Чисто растителен
€ 37,99 (€ 279,34 / кг)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations Mineral 650A

pure encapsulations Mineral 650A, 180 капсули

  • Комбинация от минерали и микроелементи
  • Без излишни добавки
  • Оптимален прием
€ 62,49 (€ 446,36 / кг)

Доставка до 09. октомври

pure encapsulations Калий-магнезий

pure encapsulations Калий-​магнезий, 180 капсули

  • Идеална композиция
  • Понася се добре
  • Под формата на био цитрат
€ 68,99 (€ 401,10 / кг)

Доставка до 09. октомври

Физиологични соли за обмяната на веществата

Dr. Ewald Töth® Физиологични соли за обмяната на веществата, 180 капсули

  • Електролити
  • Микроелементи
€ 43,49 (€ 214,24 / кг)

Доставка до 09. октомври

GoPrimal Магнезий-Цинк-B6

GoPrimal Магнезий-​Цинк-​B6, 90 капсули

  • С магнезиев тауринат и бисглицинат
  • Цинк и витамин B6
  • Веганска обвивка на капсулата
€ 28,49 (€ 356,13 / кг)

Доставка до 09. октомври

OSTEOpro aktiv

OSTEOpro aktiv, 90 капсули

  • С антиоксиданти
  • С важни витамини
  • Ценни минерали
€ 34,49 (€ 405,76 / кг)

Доставка до 09. октомври

Vis Vitalis

Vis Vitalis, 100 мл

  • 100 мл екстракт
€ 25,99 (€ 259,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Кал/Маг/Вит. D3 с витамин К2

Кал/Маг/Вит. D3 с витамин К2, 90 таблетка

  • Топ-качество
  • Много добра бионаличност
  • Допринася за поддържането на нормални кости
€ 22,49 (€ 89,96 / кг)

Доставка до 09. октомври

anatis Naturprodukte Морски корал Санго + Витамин К2

anatis Naturprodukte Морски корал Санго + Витамин К2, 180 капсули

  • Реколта от океанското дъно
  • Проверен за радиоактивност
  • Био глухарче и коприва
€ 40,49 (€ 401,69 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Калций и магнезий - капсули

Berglöwe Калций и магнезий -​ капсули, 90 капсули

  • Чиста природа
  • Доломитно скално брашно
  • Австрийско качество на продукта
€ 19,59 (€ 151,86 / кг)

Доставка до 09. октомври

Кал/Маг цитрат капсули

Кал/Маг цитрат капсули, 90 вег. капсули

  • Вегетариански
  • Хипоалергенни
  • Без глутен
€ 15,79 (€ 45,11 / кг)

Доставка до 09. октомври

HealthyWorld Калций + Магнезий + Цинк

HealthyWorld Калций + Магнезий + Цинк, 400 таблетка

  • Внимателен състав
  • С витамин D3 и K2
  • Оптимална подкрепа
€ 19,99 (€ 43,84 / кг)

Доставка до 09. октомври

taxofit® Магнезий 500 + калций + калий

taxofit® Магнезий 500 + калций + калий, 20 сашета

  • Без оцветители
  • Вегетарианска формула
  • Лесно дозиране и прием
€ 7,69 (€ 124,03 / кг)

Доставка до 09. октомври

SFI HEALTH Мулти-минерален комплекс без желязо

SFI HEALTH Мулти-​минерален комплекс без желязо, 100 вег. капсули

  • 2 капсули дневно
  • Хипоалергенна формула
  • Без изкуствени оцветители и аромати
€ 25,49 (€ 417,87 / кг)

Доставка до 09. октомври

Raab Vitalfood GmbH Изо-минерал Лайм

Raab Vitalfood GmbH Изо-​минерал Лайм, 600 г

  • Електролити, минерали и микроелементи
  • Малтодекстрин и декстроза в съотношение 1:1
  • Съдържа също витамин C
€ 21,99 (€ 36,65 / кг)

Доставка до 09. октомври

Allergy Research Group MultiMin

Allergy Research Group MultiMin, 120 вег. капсули

  • За оптимална грижа
  • Добре усвоима
  • 120 вег. капсули
€ 40,99 (€ 455,44 / кг)

Доставка до 09. октомври

Triple Strength Ultra Rx-Joint

Triple Strength Ultra Rx-​Joint, 120 таблетка

  • С основни хранителни вещества
  • С глюкозамин, хондроитин, MSM и Celadrin
  • Много добра бионаличност
€ 73,99 (€ 134,53 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

Кал/Маг/Вит. D3 с Вит. K2 таблетки за дъвчене

Кал/Маг/Вит. D3 с Вит. K2 таблетки за дъвчене, Ванилов вкус (60 таблетки за дъвчене)

  • Таблетки за дъвчене с шоколадов или ванилов вкус
  • Много добър вкус
€ 21,49 (€ 52,16 / кг)

Доставка до 09. октомври

Solaray Cal-Mag Citrate

Solaray Cal-​Mag Citrate, 180 капсули

  • С холекалциферол
  • С растителни екстракти
  • Съотношение калций / магнезий 2: 1
€ 41,49 (€ 324,14 / кг)

Доставка до 09. октомври

SANOPOLY Priosa®MINERAL

SANOPOLY Priosa®MINERAL, 120 капсули

  • От 12 минерала и микроелемента
  • Съдържа L-цистеин и L-метианин
  • Съдържа MSM
€ 48,99 (€ 590,24 / кг)

Доставка до 09. октомври

Trace Minerals Research Optimal pH

Trace Minerals Research Optimal pH, 30 мл

  • Съдържа 72 йонни минерали
  • Без вкус и мирис във вода
  • Без глутен и веган
€ 21,99 (€ 733,00 / л)

Доставка до 09. октомври

dr. WEYRAUCH № 26 Prinzessinenglück Human

dr. WEYRAUCH № 26 Prinzessinenglück Human, 60 капсули

  • Комбинация от микроелементи и водорасли
  • Съдържа масло от вечерна иглика и различни билки
  • За нормална поддръжка на кожата и косата
€ 29,49 (€ 453,69 / кг)

Доставка до 09. октомври

American Biologics Minerals for life

American Biologics Minerals for life, 90 вег. капсули

  • Ортомолекулна
  • Чиста растителна формула
  • Осигурява витамини, цинк и селен
€ 32,99 (€ 388,12 / кг)

Доставка до 09. октомври

Burgerstein Dolomit

Burgerstein Dolomit, 240 таблетка

  • За дневна доза:
  • 600 mg калций
  • 300 mg магнезий
€ 39,49 (€ 232,29 / кг)

Доставка до 09. октомври

KLEAN LABS Калций и магнезий + бор

KLEAN LABS Калций и магнезий + бор, 100 таблетка

  • Балансирано съотношение
  • Без ГМО
  • Веган
€ 13,09 (€ 86,69 / кг)

Доставка до 09. октомври

American Biologics Калиев/магнезиев цитрат

American Biologics Калиев/магнезиев цитрат, 90 вег. капсули

  • 280 мг калий
  • 140 мг магнезий
  • Минерали, свързани с цитрат
€ 21,99 (€ 258,71 / кг)

Доставка до 09. октомври

Solaray Mega Multi Mineral

Solaray Mega Multi Mineral, 200 вег. капсули

  • Минерали и микроелементи
  • Аминокиселини от пълнозърнест оризов концентрат
  • С билкова основа
€ 35,99 (€ 145,47 / кг)

Доставка до 09. октомври

Ultra InflamActin®

Ultra InflamActin®, 60 вег. капсули

  • Уникална формула
  • Хипоалергенен
  • Без глутен
€ 37,99 (€ 633,17 / кг)

Доставка до 09. октомври