Смеси за печене на хляб, сладкиши и др.

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Алергени Характеристики
Филтър

Смеси за печене: 1 - 30 от 47 Артикули

nu3 Fit Pancakes

nu3 Fit Pancakes, 240 г

  • Веган и без глутен
  • Ниско съдържание на захар
  • С ценни диетични фибри
€ 5,59 € 7,69 (€ 23,29 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bauck Mühle Био безглутеново тесто за пица

Bauck Mühle Био безглутеново тесто за пица, 350 г

  • Бързо приготвяне
  • Без време за втасване
  • Веган
€ 3,29 (€ 9,40 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bauck Mühle Био Wunderbrot Original

Bauck Mühle Био Wunderbrot Original, 600 г

  • От безглутенови овесени ядки
  • С питателни семена
  • Смесва се само с вода
€ 5,49 (€ 9,15 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bauck Mühle Био брауни

Bauck Mühle Био брауни, 400 г

  • С пълнозърнесто оризово брашно
  • Особено шоколадов вкус
  • Подходяща и за еър фрайър
€ 4,39 (€ 10,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Багета

Bake Affair Багета, 670 г

  • За около 4-6 броя
  • За скара или лагерен огън
  • Бърза и лесна за приготвяне
€ 8,35 € 8,79 (€ 12,46 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Fit Protein Muffins

nu3 Fit Protein Muffins, Chocolate (240 г)

  • Прави 12 влажни торти
  • Веган & без глутен
  • С намалено съдържание на захар
€ 7,03 € 8,79 (€ 29,29 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bauck Mühle Био протеинови хлебчета 8 Wunderbrötchen

Bauck Mühle Био протеинови хлебчета 8 Wunderbrötchen, 350 г

  • Бързо и лесно приготвяне
  • Веган смес
  • От овесени трици и семена
€ 4,39 (€ 12,54 / кг)

Доставка до 09. октомври

Alnavit Био смес за хляб

Alnavit Био смес за хляб, 450 г

  • С пълнозърнесто овесено брашно
  • Източник на фибри
  • Без глутен и веган
€ 4,89 (€ 10,87 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Бургери

Bake Affair Бургери, 678 г

  • За 9 броя
  • Лесен за приготвяне
  • Със сусам
€ 8,19 (€ 12,08 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Хляб на скара - Червен пипер

Bake Affair Хляб на скара -​ Червен пипер, 757 г

  • Смес за печене за около 4 бр.
  • Горчиво-сладък, благороден опушен аромат
  • С включена смес от подправки
€ 8,35 € 8,79 (€ 11,03 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Cookies

Bake Affair Cookies, Chocolate Cookies (327 г)

  • Меки отвътре и хрупкави отвън
  • Висококачествени съставки
  • Добавете само 1 съставка
€ 6,59 (€ 20,15 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Хляб на скара - холандски хляб

Bake Affair Хляб на скара -​ холандски хляб, 768 г

  • За около 1 кг хляб
  • Може да се използва на скара или във фурна
  • Включва саше с подправки
€ 8,79 (€ 11,45 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Топчета за кърмене с боровинки

Bake Affair Топчета за кърмене с боровинки, 186 г

  • С витамини от група В
  • Идеален за носене със себе си
  • Веган и без захар
€ 6,59 (€ 35,43 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Кето хляб с ленено семе и чесън

Bake Affair Кето хляб с ленено семе и чесън, 301 г

  • Прави прибл. 500 g хляб
  • Влажен, мек и ароматен
  • Богат на фибри и протеини
€ 8,19 (€ 27,21 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Багета от спелта

Bake Affair Багета от спелта, 739 г

  • За около 4 багети
  • Остава свежа за дълго време
  • Бърза и лесна за приготвяне
€ 8,49 (€ 11,49 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Пица с италиански подправки

Bake Affair Пица с италиански подправки, 715 г

  • За 3 пици
  • Уникален вкус
  • Вкусни подправки
€ 8,09 (€ 11,31 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Pregnancy Balls with Strawberries

Bake Affair Pregnancy Balls with Strawberries, 190 г

  • Веган и без захар
  • С фолиева киселина и витамин B
  • За в движение и между храненията
€ 6,59 (€ 34,68 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Immunity Balls with Raspberries

Bake Affair Immunity Balls with Raspberries, 190 г

  • Бързо и лесно за приготвяне
  • С витамин В комплекс
  • Веган и без захар
€ 6,59 (€ 34,68 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Beauty Balls with Blueberries

Bake Affair Beauty Balls with Blueberries, 186 г

  • С витамин В комплекс
  • Веган и без захар
  • Бързо и лесно за приготвяне
€ 6,59 (€ 35,43 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Concentration Balls with Strawberries

Bake Affair Concentration Balls with Strawberries, 190 г

  • Без захар
  • С витамини от група В
  • Веган
€ 6,59 (€ 34,68 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair BBQ Bread Wild Rub

Bake Affair BBQ Bread Wild Rub, Wild BBQ Rub (737 г)

  • За 4 парчета хляб
  • Със смес от подправки
  • Опушен аромат
€ 8,99 (€ 12,20 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Power Balls with Coconut

Bake Affair Power Balls with Coconut, 202 г

  • Без захар и веган
  • С витамини от група В
  • Богат на протеини
€ 6,59 (€ 32,62 / кг)

Доставка до 09. октомври

Смес за шоколадова торта с подправка за джинджифил

Bake Affair Смес за шоколадова торта с подправка за джинджифил, 321 г

  • Особено шоколадов
  • Подбрани съставки
  • Много проста подготовка
€ 5,89 (€ 18,35 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Кето ядков десерт с пекан

Bake Affair Кето ядков десерт с пекан, 277 г

  • Сервирайте като десертни филийки с ядки или използвайте като основа за пай
  • С черен шоколад без захар
  • Богат на фибри и протеини
€ 10,89 (€ 39,31 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair BBQ Bread Sunny Rub

Bake Affair BBQ Bread Sunny Rub, 692 г

  • Лесно и бързо
  • Със смес от подправки
  • За 6 мини багети
€ 8,79 (€ 12,70 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Power Balls with Matcha

Bake Affair Power Balls with Matcha, 180 г

  • Веган и без захар
  • С витамин В комплекс
  • Идеален за в движение
€ 6,59 (€ 36,61 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bake Affair Хляб от спелта с диви билки

Bake Affair Хляб от спелта с диви билки, 673 г

  • За 1 хляб
  • С вкусни подправки
  • Остава свеж за дълго време
€ 9,29 (€ 13,80 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Протеинови палачинки Био

Berglöwe Протеинови палачинки Био, 450 г

  • Без добавена захар
  • С витамини и минерали
  • С високо съдържание на протеини и ниско съдържание на мазнини
€ 16,29 (€ 36,20 / кг)

Доставка до 09. октомври

Bauck Mühle Био хрупкав овесен хляб

Bauck Mühle Био хрупкав овесен хляб, 500 г

  • Веган
  • Мек вкус
  • Хрупкава коричка
€ 4,39 (€ 8,78 / кг)

Доставка до 16. октомври

Alnatura Био екстракт от квас

Alnatura Био екстракт от квас, 15 г

€ 0,79 (€ 52,67 / кг)

Доставка до 09. октомври