Kneipp - висококачествена грижа за тялото и душата

Открийте висококачествените продукти от Kneipp и изпитайте чиста наслада за кожата и сетивата.

Пазаруване по категория:

Филтрирай и подреди

Цена Алергени Характеристики
Филтър

Kneipp: 1 - 30 от 93 Артикули

Kneipp Масло за крака

Kneipp Масло за крака, 100 мл

  • За сухи и стресирани крака
  • Овлажняващ ефект
  • Цитрусов аромат
€ 4,79 (€ 47,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Крем за крака Exspress

Kneipp Крем за крака Exspress, 75 мл

  • С върбинка и масло от авокадо
  • Абсорбира се бързо
  • Веган
€ 3,09 (€ 41,20 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Aroma Bubble Bath - Goodbye Stress

Kneipp Aroma Bubble Bath -​ Goodbye Stress, 400 мл

  • Вода от мента и розмарин
  • Дълготрайна пяна
  • Веганска формула
€ 4,39 (€ 10,98 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Добавка за вана - Muscle Relaxation

Kneipp Добавка за вана -​ Muscle Relaxation, 100 мл

  • Подходящ за всеки тип кожа
  • Загряващ екстракт от арника
  • Подбрани етерични масла
€ 4,49 (€ 44,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Добавка за вана "Благополучие за гърба"

Kneipp Добавка за вана "Благополучие за гърба", 100 мл

  • Подхранва всички типове кожа
  • Приятна топлина
  • За гръб, шия и рамене
€ 4,49 (€ 44,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Дневен крем със специална грижа - Almond Blossom Soft Skin

Kneipp Дневен крем със специална грижа -​ Almond Blossom Soft Skin, 50 мл

  • За суха и чувствителна кожа
  • Подобрява гъвкавостта и еластичността
  • С масло от ший
€ 7,99 (€ 159,80 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Bath Crystals - Muscle Relaxation

Kneipp Bath Crystals -​ Muscle Relaxation, 60 г

  • С екстракт от арника
  • Без силикон и минерални масла
  • С минерални соли от дълбоки подземни залежи
€ 0,89 (€ 14,83 / кг)

Доставка до 23. октомври

Kneipp Интензивен крем за ръце Blossom Dream

Kneipp Интензивен крем за ръце Blossom Dream, 75 мл

  • Особено за суха кожа
  • Богат екстракт от магнолия
  • Маслен комплекс за грижа
€ 2,99 (€ 39,87 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Foot Bath Crystals - Revitalising Care

Kneipp Foot Bath Crystals -​ Revitalising Care, 600 г

  • Идеални за стресирани крака
  • Подходящ за чувствителна кожа
  • С 20% урея
€ 5,99 (€ 9,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Соли за вана  - Goodbye Stress

Kneipp Соли за вана -​ Goodbye Stress, 60 г

  • С вода, мента и розмарин
  • Високо съдържание на каменна сол
  • Веганска формула
€ 0,84 € 0,89 (€ 14,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kneipp  Интензивен затоплящ балсам с арника

Kneipp Интензивен затоплящ балсам с арника, 100 мл

  • Абсорбира се бързо
  • Осигурява приятна грижа
  • Веган
€ 5,99 (€ 59,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Маслена баня с бадем

Kneipp Маслена баня с бадем, 100 мл

  • За суха и чувствителна кожа
  • С 94% чисто бадемово масло
  • Веган и без минерални масла
€ 4,49 (€ 44,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Кристали за вана с пяна - Switch Off

Kneipp Кристали за вана с пяна -​ Switch Off, 80 г

  • Глези всеки тип кожа
  • С франжипани и моринга
  • Екзотичен аромат
€ 1,29 (€ 16,13 / кг)

Доставка до 09. октомври

Ефервесцентни таблетки за отстраняване на вода

Kneipp Ефервесцентни таблетки за отстраняване на вода, 20 ефервесцентни таблетки

  • Вкус на ананас
  • С витамини и минерали
  • Веган
€ 3,79 (€ 45,12 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Защитен мехлем от невен

Kneipp Защитен мехлем от невен, 75 мл

  • За суха и стресирана кожа
  • Бърза абсорбция
  • Без парфюмирани масла и микропластмаси
€ 2,79 (€ 37,20 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Пяна за вана naturkind Tatütata

Kneipp Пяна за вана naturkind Tatütata , 40 мл

  • За чувствителна детска кожа
  • Страхотна пяна
  • Естествен аромат на боровинка
€ 0,79 (€ 19,75 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Соли за вана - Deep Relaxation

Kneipp Соли за вана -​ Deep Relaxation, 60 г

  • Веган
  • Без силиконово масло
  • Високо съдържание на каменна сол
€ 0,89 (€ 14,83 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Памет + Концентрация

Kneipp Памет + Концентрация, 30 капсули

  • Подбрани витамини
  • Натурален екстракт от корен на женшен
  • Без глутен и лактоза
€ 8,69 (€ 579,33 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Bath Ctystals - Wellbeing for the Back

Kneipp Bath Ctystals -​ Wellbeing for the Back, 600 г

  • С екстракт от дяволски нокът
  • Натурални етерични масла
  • Високо съдържание на сол от древни подземни находища
€ 7,49 (€ 12,48 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Магнезий + B12 желирани таблетки

Kneipp Магнезий + B12 желирани таблетки, 60 гумени сладки

  • Малинов вкус
  • Без изкуствени оцветители
  • Веган и без лактоза
€ 9,89

Доставка до 09. октомври

Kneipp Душ гел 3в1 за мъже - Fresh & Sensitive

Kneipp Душ гел 3в1 за мъже -​ Fresh & Sensitive, 200 мл

  • За чувствителна кожа и всеки тип коса
  • Естествен, деликатен, подхранващ
  • С органично алое вера
€ 3,99 (€ 19,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Aroma Body Wash - Be Free, Crazy & Happy

Kneipp Aroma Body Wash -​ Be Free, Crazy & Happy, 200 мл

  • Веган
  • Без микропластмаса
  • Деликатен аромат на портокал
€ 3,99 (€ 19,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Адвент календар

Kneipp Адвент календар

  • Добавки за баня и продукти за грижа
  • За тяло, ръце и устни
  • Коледен дизайн
€ 51,99

Доставка до 13. октомври

Kneipp Крем за ръце и нокти

Kneipp Крем за ръце и нокти, 75 мл

  • За всеки тип кожа
  • Натурални съставки
  • С кайсия и марула
€ 2,99 (€ 39,87 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Кристали за баня Lieblingsmensch

Kneipp Кристали за баня Lieblingsmensch, 60 г

  • С хибискус и смокиня
  • Плодово-цветен аромат
  • Чисто разпускане
€ 0,89 (€ 14,83 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Соли за вана -  Cold Season Night

Kneipp Соли за вана -​ Cold Season Night, 60 г

  • Веганска формула
  • С мащерка и смърч
  • Без минерални масла
€ 0,89 (€ 14,83 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Стягащ лосион за тяло

Kneipp Стягащ лосион за тяло, 200 мл

  • За взискателни кожи
  • Укрепващ ефект
  • С растителни масла
€ 5,99 (€ 29,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Есенция за вана - Eucalyptus Cold Season

Kneipp Есенция за вана -​ Eucalyptus Cold Season, 100 мл

  • За всички типове кожа
  • Пикантен аромат
  • Перфектен за есента и зимата
€ 5,49 (€ 54,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kneipp Арома душ-гел „Sonne im Herzen“

Kneipp Арома душ-​гел „Sonne im Herzen“, 200 мл

  • С портокал и бергамот
  • Запазва влагата в кожата
  • Освежаващ цитрусов аромат
€ 3,99 (€ 19,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Нощен крем специална грижа Mandelblüten Hautzart

Kneipp Нощен крем специална грижа Mandelblüten Hautzart, 50 мл

  • За суха и чувствителна кожа
  • За лице, шия и деколте
  • Богата формула
€ 8,99 (€ 179,80 / л)

Доставка до 09. октомври