Glow25 Kollagen

От стартъп до целенасочена марка

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Форма на прием Форми на хранене Алергени Характеристики Добър за
Филтър

Glow25: 3 Артикул

Glow25 Колаген на прах с витамин C

Glow25 Колаген на прах с витамин C, 450 г

  • Хидролизат от говеждия колаген
  • Оптимална разтворимост без образуване на бучки
  • Без вкус и мирис
€ 32,99 (€ 73,31 / кг)

Доставка до 09. октомври

Glow25 Kollagen Plus

Glow25 Kollagen Plus, 450 г

  • Неутрален вкус и лесно разтворим
  • С витамин С, цинк и биотин
  • Без добавена захар и без ГМО
€ 49,49 (€ 109,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Glow25 Collagen Intensive

Glow25 Collagen Intensive, 30 пръчици (75 г)

  • Неутрален вкус
  • С витамин C, цинк и биотин
  • За разбъркване в храна или напитки
€ 57,99 (€ 773,20 / кг)

Доставка до 09. октомври