BlenderBottle

Филтрирай и подреди

Цена материал Продуктови линии
Филтър

BlenderBottle: 17 Артикул

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml, Pebble Grey

  • С бъркалка BlenderBall
  • Не само като шейкър, но и като бутилка
  • Лесно добавяне на съставки
€ 19,99

Доставка до 20. октомври

BlenderBottle Gostak™ разширение - 2 х 150 мл

BlenderBottle Gostak™ разширение -​ 2 х 150 мл, White

  • 2 х 150 мл контейнер
  • Без повече хаос и торбички
€ 14,99

Доставка до 09. октомври

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml, Aqua Topt Flow

  • С бъркалка BlenderBall
  • Лесно добавяне на съставки
  • С каишка за движение
€ 16,49

Доставка до 20. октомври

BlenderBottle Mantra™ Glass

BlenderBottle Mantra™ Glass, Spruce Green (600 мл)

  • Включва BlenderBall®
  • Винт
  • Не тече
€ 29,99 (€ 49,98 / л)

Доставка до 09. октомври

BlenderBottle Classic Full Color 400 ml

BlenderBottle Classic Full Color 400 ml, Black

  • С телена топка BlenderBall
  • Лесно добавяне на съставки благодарение на широкото гърло
  • Релефни деления в милилитри и унции
€ 9,99

Доставка до 09. октомври

BlenderBottle Whiskware Stackable Snack Pack

BlenderBottle Whiskware Stackable Snack Pack, Teal

  • Подвижна дръжка
  • Различни за подреждане
  • Съдомиялна машина
€ 13,99

Доставка до 09. октомври

BlenderBottle Pro32 Full Color 940 ml

BlenderBottle Pro32 Full Color 940 ml, слива

  • С бъркалка BlenderBall
  • Не само като шейкър, но и като бутилка
  • С практичен Sport-Loop
€ 16,99

Доставка до 09. октомври

BlenderBottle Bottle Brush 2in1

BlenderBottle Bottle Brush 2in1

  • Неплъзгаща се дръжка
  • Твърди влакна за упорито замърсяване
  • С угъваема мини четка
€ 11,99

Доставка до 09. октомври

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

  • Включва BlenderBall
  • Включени 2 формички за палачинки
  • Топлоустойчив силикон
€ 23,99 € 29,99

Доставка до 09. октомври

BlenderBottle Pro45 - 1300 ml

BlenderBottle Pro45 -​ 1300 ml, White

  • С BlenderBall бъркалка
  • Лесно добавяне на съставки
  • Маркировка за милилитър и унция
€ 18,99

Доставка до 20. октомври

BlenderBottle Sportmixer Fashion Line 590 ml

BlenderBottle Sportmixer Fashion Line 590 ml, Pebble

  • С бъркалка BlenderBall
  • Лесно добавяне на съставки
  • Релефна скала в милилитри и унции
€ 14,99

Доставка до 20. октомври

BlenderBottle Radian Thermo неръждаема стомана 770 мл

BlenderBottle Radian Thermo неръждаема стомана 770 мл, мед

  • С гъвкава, подвижна каишка за носене
  • Охлажда до 24 часа
  • Отвор за пиене с винтова капачка
€ 34,99

Доставка до 20. октомври

Marvel® - Radian™ Термо неръждаема стомана

BlenderBottle Marvel® -​ Radian™ Термо неръждаема стомана, Spider Man (770 мл)

  • Изключително голям отвор
  • Изработена от неръждаема стомана
  • 100% водонепропусклива
€ 43,99 (€ 57,13 / л)

Доставка до 20. октомври

BlenderBottle GoStak ™ 4 x 40 ml

BlenderBottle GoStak ™ 4 x 40 ml, Черно

  • 4 x 40 мл контейнер
  • Без торбички
€ 11,99

В момента не е наличен

BlenderBottle Classic Full Color 820 ml

BlenderBottle Classic Full Color 820 ml, Pink

  • С BlenderBall бъркалка
  • Лесно прибавяне на съставки
  • Маркировка за съдържание
€ 11,49

В момента не е наличен

BlenderBottle Pro Series 710ml

BlenderBottle Pro Series 710ml, Red (710 мл)

  • Изработена от висококачествена пластмаса
  • С широка презрамка
  • 100% непропусклив
€ 15,49 (€ 21,82 / л)

Доставка до 20. октомври

BlenderBottle Tero

BlenderBottle Tero, Black (735 мл)

  • С незабележима дръжка
  • Завинтващ се капак
  • Не се доставя с BlenderBall
€ 15,99 (€ 21,76 / л)

Доставка до 20. октомври