BlenderBottle Pro Series 710ml, Red (710 мл)

Качествен дизайн и материали

€ 15,49

(€ 21,82 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Цвят: Red

В наличност от 14. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до вторник, 20. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Изработена от висококачествена пластмаса
  • С широка презрамка
  • 100% непропусклив

Често се купува заедно с Sponser Sport Food Vegan Protein, Neutral (480 г)

BlenderBottle Pro Series 710ml, Red (710 мл) € 15,49 (€ 21,82 / л)
Sponser Sport Food Vegan Protein, Neutral (480 г) € 37,49 (€ 78,10 / кг)
Обща цена: € 52,98
Описание

Компактната версия на серията Blender Bottle Pro е чудесен спътник за всяка тренировка. Заобленото дъно и включения Blender Ball улесняват смесването на прах и течност без никакво усилие и без да се слепва. Шейкърът може лесно да се транспортира благодарение на практичната приставка за носене. Добре проектираният спортен шейкър и всички други Blender Bottles не съдържат BPA и пластификатор. Освен това бутилката е изработена от специална пластмаса, която е много устойчива на миризми.

  • Вместимост: 710 мл
  • Скала до 470 мл
Арт.-№: BB-500727
Съдържание: 710 мл
EAN: 847280050925
Номер на производителя: 500727
Производител: BlenderBottle
материал: пластмаса
Видове продукти: Shaker
BlenderBottle - продуктови линии: Shaker
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Trove Brands, LLC, 250 S 850 E, 84043, Lehi, САЩ, www.blenderbottle.com
Вносител като отговорно лице на ЕС: skyline brands GmbH, Kielweg 16a, 49356, Diepholz, Германия, mail@skylinebrands.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за BlenderBottle Pro Series 710ml