Berglöwe - естествен източник на енергия

Berglöwe е роден от голяма страст към бойните изкуства и непоносимост към протеинови шейкове със синтетични добавки, които не само имат изкуствен вкус, но и неприятни странични ефекти. Мотото на марката е „Енергия от природата“, концептуализирайки идеята, че положителното мислене, доброто хранене и достатъчното упражнения допринасят за най-здравословния начин на живот. Ценните хранителни вещества от натурални източници и добре обгрижвани животни са в основата на тази марка. Продуктовата гама на Berglöwe е предназначена за всеки, който обича фитнеса, предоставяйки на тялото висококачествени хранителни вещества.

Филтрирай и подреди

Цена Форма на прием Алергени Характеристики Добър за
Филтър

Berglöwe: 16 Артикул

Berglöwe Масло от крил, Омега 3

Berglöwe Масло от крил, Омега 3, 120 капсули

  • С естествен астаксантин
  • С EPA & DHA
  • 500 мг масло от крил на капсула
€ 52,99 (€ 602,16 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Австрийски астаксантин

Berglöwe Австрийски астаксантин, 120 капсули

  • С био зехтин
  • Премиум качество от Австрия
  • Съдържа естествени витамини E & D
€ 77,49 (€ 1.076,25 / кг)

Безплатна доставка до 09. октомври

Berglöwe Деликатна био овесена каша

Berglöwe Деликатна био овесена каша, 1.000 г

  • За топли и студени ястия
  • Пълнозърнест овес с люспи
  • Обработена без накисване
€ 4,59 (€ 4,59 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Витамин D3+K2 капки

Berglöwe Витамин D3+K2 капки, 30 мл

  • Изцяло на растителна основа
  • Витамин D3 от лишеи
  • Висококачествен витамин К2
€ 38,49 (€ 1.283,00 / л)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Био конопен протеин - натурален

Berglöwe Био конопен протеин -​ натурален, 400 г

  • Чист веган източник на протеин
  • 46% съдържание на протеини
  • С всички незаменими аминокиселини
€ 17,39 (€ 43,48 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Калций и магнезий - капсули

Berglöwe Калций и магнезий -​ капсули, 90 капсули

  • Чиста природа
  • Доломитно скално брашно
  • Австрийско качество на продукта
€ 19,59 (€ 151,86 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Deep Sleep

Berglöwe Deep Sleep, 60 капсули

  • Веганска рецепта
  • С пасифлора
  • Без синтетичен мелатонин
€ 43,99 (€ 897,76 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Мака био

Berglöwe Мака био, 120 капсули

  • С 95% тъмни и 5% жълти корени
  • Качество на сурова храна
€ 21,99 (€ 305,42 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Zechstein - Спрей с магнезиево масло

Berglöwe Zechstein -​ Спрей с магнезиево масло, 100 мл

  • Идеален след физическо натоварване
  • Оригинален магнезий Zechstein (Зехщайн)
  • Чист йонен магнезиев хлорид
€ 10,89 (€ 108,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Калций и магнезий на прах

Berglöwe Калций и магнезий на прах, 200 г

  • Фино смлян доломитен скален прах
  • Високо съдържание на калций и магнезий
  • Проверен за тежки метали
€ 14,09 (€ 70,45 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Мюсли протеин био

Berglöwe Мюсли протеин био, 500 г

  • С протеинов концентрат 85
  • Подсладени със захар от кокосов цвят
  • Черници и ябълкови кубчета
€ 5,49 (€ 10,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Мюсли Баланс Био

Berglöwe Мюсли Баланс Био, 500 г

  • Веганска закуска
  • С тигрови ядки
  • Плодов вкус
€ 4,39 (€ 8,78 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Коноп протеин банан органичен

Berglöwe Коноп протеин банан органичен, 400 г

  • Чист веган източник на протеини
  • 46% съдържание на протеини
  • С всички незаменими аминокиселини
€ 17,39 (€ 43,48 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Протеинови палачинки Био

Berglöwe Протеинови палачинки Био, 450 г

  • Без добавена захар
  • С витамини и минерали
  • С високо съдържание на протеини и ниско съдържание на мазнини
€ 16,29 (€ 36,20 / кг)

Доставка до 09. октомври

Berglöwe Premium Whey Isolat Natur

Berglöwe Premium Whey Isolat Natur, 350 г

  • Нежна микрофилтрация с кръстосан поток
  • Без мазнини и без добавена захар
  • L-глутамин и ВСАА
€ 24,99 (€ 71,40 / кг)

Доставка до 23. октомври

Berglöwe Мюсли Енерджи Био

Berglöwe Мюсли Енерджи Био, 500 г

  • Със семена от чиа и коноп
  • Балансирана смес от овесени ядки
€ 7,09 (€ 14,18 / кг)

Доставка до 09. октомври