Alnatura Био ванилов пудинг, 120 г

€ 2,99

(€ 24,92 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 120 г

Още 6 броя на склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански
  • Без глутен Без глутен

Често се купува заедно с Purasana Какао на прах, 200 г

Alnatura Био ванилов пудинг, 120 г € 2,99 (€ 24,92 / кг)
Purasana Какао на прах, 200 г € 10,89 (€ 54,45 / кг)
Обща цена: € 13,88
Описание
Арт.-№: XPI-MM-147600
Съдържание: 120 г
EAN: 4104420140608
Номер на производителя: 147600
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен
Алергени: Без глутен
Видове продукти: Храни
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина
Може да съдържа следи от: N - Сусамови семена
Съдържание

царевично нишесте[1], 1,5 % Бърбън ванилия[1]

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 452 / 108 kJ / ккал
Мазнини 3,1 г
  от които Наситени мазнини 1,9 г
Въглехидрати 17 г
  от които Захар 11 г
Фибри 0,5 г
Протеини 2,9 г
Сол 0,1 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био ванилов пудинг

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder