Alnatura Био шоколадов пудинг, 138 г

€ 2,69

(€ 19,49 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 138 г

Още 7 броя на склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански
  • Без глутен Без глутен

Често се купува заедно с Purasana Какао на прах, 200 г

Alnatura Био шоколадов пудинг, 138 г € 2,69 (€ 19,49 / кг)
Purasana Какао на прах, 200 г € 10,89 (€ 54,45 / кг)
Обща цена: € 13,58
Описание
Арт.-№: XPI-MM-147601
Съдържание: 138 г
EAN: 4104420140622
Номер на производителя: 147601
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен
Алергени: Без глутен
Видове продукти: Храни
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина, съхранявайте на хладно и сухо място
Може да съдържа следи от: N - Сусамови семена
Съдържание

царевично нишесте[2], 23 % какао на прах[2], Calciumcarbonat[1]

  1. регулатор на киселинността / от контролирано биологично земеделие
  2. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 461 / 110 kJ / ккал
Мазнини 3,4 г
  от които Наситени мазнини 2,1 г
Въглехидрати 16 г
  от които Захар 11 г
Фибри 0,6 г
Протеини 3,2 г
Сол 0,1 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био шоколадов пудинг

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder