Alnatura Био горски мед, 500 г

€ 7,69

(€ 15,38 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 г

Още 5 броя на склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био чай от шипка и хибискус, 45 г

Alnatura Био горски мед, 500 г € 7,69 (€ 15,38 / кг)
Alnatura Био чай от шипка и хибискус, 45 г € 1,99 (€ 44,22 / кг)
Обща цена: € 9,68
Описание
Арт.-№: XPI-MM-136029
Съдържание: 500 г
EAN: 4104420024526
Номер на производителя: 136029
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Вегетариански
Видове продукти: Храни
Характеристики : Био сертифицирано, Вегетариански
Съдържание

Waldhonig[1]

  1. Био
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1306 / 312 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 78 г
  от които Захар 78 г
Фибри 0,5 г
Протеини 0,5 г
Сол 0,02 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био горски мед

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder