Alnatura Био доматен сос с билки, 350 мл

€ 2,49

(€ 7,11 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 350 мл

В наличност от 12. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 16. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био екстра върджин зехтин, 500 мл

Alnatura Био доматен сос с билки, 350 мл € 2,49 (€ 7,11 / л)
Alnatura Био екстра върджин зехтин, 500 мл € 7,09 (€ 14,18 / л)
Обща цена: € 9,58
Описание
Арт.-№: XPI-MM-112811
Съдържание: 350 мл
EAN: 4104420213517
Номер на производителя: 112811
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Храни
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: консумирайте веднага след отваряне
Може да съдържа следи от: F - Соеви зърна, H - Ядки, L - целина
Съдържание

65 % Домати[2], 11 % Tomatenmark zweifach konzentriert[2], 9 % лук[2], Trinkwasser, Olivenöl nativ extra[2], морска сол, магданоз[2], Чесън[2], Thymian[2], rohrzucker[2], лимонов сок[1], Риган[2], Пипер[2]

  1. концентрат / от контролирано биологично земеделие
  2. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 281 / 67 kJ / ккал
Мазнини 3,9 г
  от които Наситени мазнини 0,6 г
Въглехидрати 5,6 г
  от които Захар 5,4 г
Фибри 1,4 г
Протеини 1,6 г
Сол 0,8 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био доматен сос с билки