Спортни храни от AllStars

От висококачествени суровини

Марката AllStars предлага най-висококачествени и ефективни спортни храни.

За продуктите се използват само висококачествени суровини! Цялата продуктова гама е тествана и напълно отговаря на германските и европейските разпоредби на законодателството в областта на храните.

Филтрирай и подреди

Цена Форма на прием За тренировъчни цели Алергени Характеристики
Филтър

AllStars: 13 Артикул

All Stars Snack Protein Bar

All Stars Snack Protein Bar, Strawberry (35 г)

  • Хрупкаво шоколадово покритие
  • Нежен високопротеинов пълнеж
  • Произведено без аспартам
€ 1,49 (€ 42,57 / кг)

Доставка до 09. октомври

All Stars Креатин монохидрат

All Stars Креатин монохидрат, 250 г

  • Без вкус
  • Лесна разтворимост
  • За силови спортисти
€ 13,89 (€ 55,56 / кг)

Доставка до 09. октомври

Barretta all'Avena - Oatcake

All Stars Barretta all'Avena -​ Oatcake, Müsli Yoghurt (80 г)

  • Идеален за обучение
  • Ръчно изработен с любов
  • Изпечен в пещ
€ 2,19 (€ 27,38 / кг)

Доставка до 09. октомври

All Stars Hy-Pro Bar - Banana Bread

All Stars Hy-​Pro Bar -​ Banana Bread, Banana Bread (100 г)

  • Само 12 г захар
  • 50% намалена захар
  • 30 г висококачествен протеин
€ 3,89 (€ 38,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

All Stars Whey-Crisp Protein Bar

All Stars Whey-​Crisp Protein Bar, Chocolate (50 г)

  • Без добавена захар
  • С около 30% протеин
  • Без лактоза
€ 3,03 € 3,19 (€ 60,60 / кг)

Доставка до 09. октомври

Veganer Protein Riegel, Crunchy Peanut Caramel

All Stars Veganer Protein Riegel, Crunchy Peanut Caramel (45 г)

  • Произведен от грахов протеинов изолат
  • Без добавена захар
  • Протеинови чипсове
€ 2,19 (€ 48,67 / кг)

Доставка до 09. октомври

All Stars Protein Cookie Crunch Bar, Brownie

All Stars Protein Cookie Crunch Bar, Brownie, 50 г

  • Протеинов бар с 28% протеин
  • Високо съдържание на фибри
  • Ниско калорични
€ 2,79 (€ 55,80 / кг)

Доставка до 09. октомври

All Stars SKYR Protein Bar

All Stars SKYR Protein Bar, Coconut (35 г)

  • Протеинов бар със SKYR Protein
  • Кремообразен вкус
  • Без глутен и с по-малко захар
€ 1,59 (€ 45,43 / кг)

Доставка до 09. октомври

All Stars ЕАА на прах

All Stars ЕАА на прах , Black Cherry (420 г)

  • 10.000 мг аминокиселини/суровина
  • Веган и с подсладител
  • Без желатин
€ 28,49 (€ 67,83 / кг)

Доставка до 09. октомври

All Stars BCAA Powder, Watermelon

All Stars BCAA Powder, Watermelon, 420 г

  • Високо съдържание на протеин от 71,4%
  • Веган, без ГМО и лесно разтворим
  • С плодов вкус на диня
€ 29,99 (€ 71,40 / кг)

Доставка до 09. октомври

All Stars BCAA Mega Caps

All Stars BCAA Mega Caps, 177 г

  • BCAA под формата на капсули
  • 100% веган и с ниско съдържание на захар
  • Без кофеин, креатин и бета аланин
€ 29,99 (€ 169,44 / кг)

Доставка до 09. октомври

All Stars Шейкър

All Stars Шейкър

  • Капацитет: 600 ml
  • Без BPA
  • Може да се мие в съдомиялна машина
€ 5,99

Доставка до 09. октомври

All Stars Protein бар "Clean Bar"

All Stars Protein бар "Clean Bar", 45 g (45 г)

  • Висококачествен суроватъчен и млечен протеин
  • Особено високо съдържание на фибри
  • Рецепта с намалено съдържание на захар
€ 2,09 (€ 46,44 / кг)

Доставка до 23. октомври