Козметични продукти за лице

Пазаруване по категория:

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Алергени Характеристики
Филтър

Лице: 1 - 30 от 219 Артикули

Dr. Ewald Töth® Алкален регулиращ крем

Dr. Ewald Töth® Алкален регулиращ крем, 100 мл

  • От висококачествени естествени съставки
  • С минерали и микроелементи
  • Не е тестван върху животни
€ 30,59 € 33,99 (€ 305,90 / л)

Доставка до 12. октомври

Дневен крем със специална грижа - Almond Blossom Soft Skin

Kneipp Дневен крем със специална грижа -​ Almond Blossom Soft Skin, 50 мл

  • За суха и чувствителна кожа
  • Подобрява гъвкавостта и еластичността
  • С масло от ший
€ 7,19 € 7,99 (€ 143,80 / л)

Доставка до 12. октомври

ENZBORN Грижа за лицето от Мъртво море

ENZBORN Грижа за лицето от Мъртво море, 80 мл

  • Оригинална сол от Йордания
  • Лека формула
  • Също така при невродермит и псориазис
€ 9,08 € 10,09 (€ 113,50 / л)

Доставка до 12. октомври

Sebamed Гел за проблемна кожа

Sebamed Гел за проблемна кожа, 50 мл

  • За проблемна и мазна кожа
  • Обогатен с алое вера
  • Идеален като основно лечение
€ 5,84 € 6,49 (€ 116,80 / л)

Доставка до 12. октомври

Zechsal Kрем за лице Pure Elements

Zechsal Kрем за лице Pure Elements, 50 мл

  • За всички типове кожа
  • С пребиотичен състав
  • С магнезий и хиалуронова киселина
€ 43,19 € 47,99 (€ 863,80 / л)

Доставка до 12. октомври

Sebamed Възстановяващ крем против стареене

Sebamed Възстановяващ крем против стареене, 50 мл

  • За кожа над 30 и повече години
  • Съдържа Q10 и витамин А
  • С подхранващо масло от сладък бадем
€ 7,19 € 7,99 (€ 143,80 / л)

Доставка до 12. октомври

KUMARI PH Skin Balancer

KUMARI PH Skin Balancer, 250 мл

  • За всички типове кожа
  • Стимулира обновяването на клетките
  • Особено лек
€ 13,49 € 14,99 (€ 53,96 / л)

Доставка до 12. октомври

ENZBORN Масло за устни

ENZBORN Масло за устни, 10 мл

  • Интензивни грижи
  • Без минерални масла
  • Идеално за движение
€ 3,41 € 3,79 (€ 341,00 / л)

Доставка до 12. октомври

Ölmühle Solling Кокосово масло с аромат на какао

Ölmühle Solling Кокосово масло с аромат на какао, 5 г

  • За всички типове кожа
  • Топяща се текстура
  • Не залепва
€ 5,39 € 5,99 (€ 1.078,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Maharishi Ayurveda Масло за сияйна кожа

Maharishi Ayurveda Масло за сияйна кожа, 10 мл

  • Съживява кожата
  • С фини, меки нотки на аромат
  • Много богата формула
€ 19,79 € 21,99 (€ 1.979,00 / л)

Доставка до 12. октомври

KUMARI Moisturizing Day Cream

KUMARI Moisturizing Day Cream, 50 мл

  • С пресен сок от алое вера
  • Допълнен с хиалуронова киселина и масло от жожоба
  • За всеки тип кожа
€ 22,49 € 24,99 (€ 449,80 / л)

Доставка до 12. октомври

Sebamed Специален крем за суха кожа

Sebamed Специален крем за суха кожа, 50 мл

  • С фитостероли от рапица
  • Идеален за дневна грижа
  • За особено суха кожа
€ 7,19 € 7,99 (€ 143,80 / л)

Доставка до 12. октомври

Home of Ayurveda somamed MP4-Bala Herbal Oil

Home of Ayurveda somamed MP4-​Bala Herbal Oil, 15 мл

  • Намален разход на пластмаса
  • Произведено по естествен начин
  • Лесно за използване
€ 2,69 € 2,99 (€ 179,33 / л)

Доставка до 12. октомври

Sebamed Крем за лице с 2% витамин Е

Sebamed Крем за лице с 2% витамин Е, 75 мл

  • За чувствителна кожа
  • Усещане за добре поддържана кожа
  • Богата формула
€ 6,29 € 6,99 (€ 83,87 / л)

Доставка до 12. октомври

Нощен крем специална грижа Mandelblüten Hautzart

Kneipp Нощен крем специална грижа Mandelblüten Hautzart, 50 мл

  • За суха и чувствителна кожа
  • За лице, шия и деколте
  • Богата формула
€ 8,09 € 8,99 (€ 161,80 / л)

Доставка до 12. октомври

alkmene Крем за изглаждане на кожата на лицето

alkmene Крем за изглаждане на кожата на лицето, 50 мл

  • Идеален за кожа, склонна към несъвършенства
  • Предпазва от несъвършенства
  • Със Zink PCA
€ 5,39 € 5,99 (€ 107,80 / л)

Доставка до 12. октомври

Maharishi Ayurveda Крем против стареене Exclusive

Maharishi Ayurveda Крем против стареене Exclusive, 50 мл

  • С течни кристали
  • Интензивна грижа за борба с бръчките
  • Противопоставя стареенето на кожата
€ 42,29 € 46,99 (€ 845,80 / л)

Доставка до 12. октомври

alkmene 3 в 1 почистваща и ексфолираща маска

alkmene 3 в 1 почистваща и ексфолираща маска, 150 мл

  • За кожа, склонна към несъвършенства
  • Веган и без микропластмаса
  • Дълбоко почистваща формула
€ 5,84 € 6,49 (€ 38,93 / л)

Доставка до 12. октомври

Sebamed Матиращ крем за проблемна кожа

Sebamed Матиращ крем за проблемна кожа, 50 мл

  • За мазна и увредена кожа
  • Регулира производството на себум
  • С алое вера и екстракт от конски кестен
€ 7,19 € 7,99 (€ 143,80 / л)

Доставка до 12. октомври

Dr. Ewald Töth® Алкален крем-пилинг

Dr. Ewald Töth® Алкален крем-​пилинг, 200 мл

  • С масло от жожоба и бадем
  • Изяснява тена
  • Със смлени костилки от маслини
€ 26,99 € 29,99 (€ 134,95 / л)

Доставка до 12. октомври

Dr. Ewald Töth® Алкален крем Licht-Quanten

Dr. Ewald Töth® Алкален крем Licht-​Quanten, 150 мл

  • За всички типове кожа
  • Препоръчва се и за маски за лице
  • Алкални, висококачествени съставки
€ 44,09 € 48,99 (€ 293,93 / л)

Доставка до 12. октомври

Maharishi Ayurveda Подхранващ крем PITTA Exclusive

Maharishi Ayurveda Подхранващ крем PITTA Exclusive, 50 мл

  • За зачервяване
  • Намалява усещането за стегната кожа
  • Облекчава сухотата
€ 37,79 € 41,99 (€ 755,80 / л)

Доставка до 12. октомври

Apeiron Розова вода спрей Vital

Apeiron Розова вода спрей Vital, 100 мл

  • Освежава и успокоява
  • Почиства и избистря тена
  • Нежен аромат
€ 13,49 € 14,99 (€ 134,90 / л)

Доставка до 12. октомври

SanaCare Sana HNO- и капки за очи

SanaCare Sana HNO-​ и капки за очи, 30 мл

  • В 30 мл бутилка с пипет
  • Вода - 99,7 мл
  • Готварска сол - 0,3 мл
€ 8,09 € 8,99 (€ 269,67 / л)

Доставка до 12. октомври

Kneipp Hydro Care Lip Balm

Kneipp Hydro Care Lip Balm, 4,70 мл

  • За гладки устни
  • С водна мента и алое вера
  • Освежаващ воден аромат
€ 5,39 € 5,99 (€ 1.146,81 / л)

Доставка до 12. октомври

Classic Ayurveda Хидратиращ крем

Classic Ayurveda Хидратиращ крем, 50 мл

  • Алое Вера и нийм
  • Естествена влага
  • Деликатен аромат
€ 29,24 € 32,49 (€ 584,80 / л)

Доставка до 12. октомври

APRICOT Beauty Хиалуронов пач за чело

APRICOT Beauty Хиалуронов пач за чело

  • Подхранва по-зряла кожа
  • От медицински силикон
  • Може да се използва до 30 пъти
€ 28,79 € 31,99

Доставка до 12. октомври

Alva FOR HIM - Хидратиращ крем

Alva FOR HIM -​ Хидратиращ крем, 60 ml (60 мл)

  • Изглажда и стяга
  • Противодейства на появата на бръчки
  • Хидратира
€ 13,49 € 14,99 (€ 224,83 / л)

Доставка до 12. октомври

Golden Tree Ageless

Golden Tree Ageless, 50 мл

  • За зряла кожа
  • Хидратира кожата
  • За стегнат и гладък тен
€ 49,99 (€ 999,80 / л)

Доставка до 12. октомври

Maharishi Ayurveda Тоалетно мляко VATA-PITTA Exclusive

Maharishi Ayurveda Тоалетно мляко VATA-​PITTA Exclusive, 200 мл

  • Подходящ за лицето
  • Кремообразна емулсия
€ 20,69 € 22,99 (€ 103,45 / л)

Доставка до 12. октомври