Хранителни вещества за деца
Минерали & микроелементи: 22 Артикул
Dr. Ehrenberger Naturprodukte Железен хелат Форте, 90 капсули
- Чисто на растителна основа
- С естествени витамини
- Без алергени
€ 29,49 (€ 585,12 / кг)
Доставка до 09. октомври
Dr. Ehrenberger Naturprodukte MSM капсули, 150 капсули
- 100% растителни
- Много високо качество
- Много добре поносими
€ 50,49 (€ 336,60 / кг)
Доставка до 09. октомври
Natural Point Magnesio Supremo Ciliegia, 150 г
- Органичен магнезий
- С натурален вкус на череша
- Без химически добавки
€ 19,94 € 20,99 (€ 132,93 / кг)
Доставка до 09. октомври
Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 г
- Особено за жените
- Естествен магнезий
- Витамини от група B и витамин K2, D3
€ 25,99 (€ 173,27 / кг)
Доставка до 09. октомври
Natural Point Magnesio Supremo, 300 г
- Висококачествен магнезиев карбонат
- Без химически добавки
- За дневен прием
€ 32,49 (€ 108,30 / кг)
Доставка до 09. октомври
Igennus Triple Magnesium Complex Tabs, 180 таблетка
- Небуферирани магнезиеви форми
- Без магнезиев оксид
- Оптимално усвояване
€ 46,99 (€ 192,58 / кг)
Доставка до 09. октомври
Igennus Neurobalance™, 120 таблетка
- Цинков пиколинат
- Магнезиев цитрат
- Витамин В6 (пиридоксал-5-фосфат)
€ 15,29 (€ 281,07 / кг)
Доставка до 09. октомври
Natural Point Magnesio Supremo Stick, 20 пръчици по 20 ml (400 мл)
- Готов за пиене магнезий
- Има вкус на лимон и лайм
- Подсладен със стевия
€ 20,99 (€ 52,48 / л)
Доставка до 09. октомври
Natural Point Magnesio Supremo Limone, 150 г
- Силно разтворим магнезий
- Натурален лимонов аромат
- Без алергени
€ 20,99 (€ 139,93 / кг)
Доставка до 09. октомври
Alpinamed Eisen Acerola Stick, 30 Броя
- Микрокапсулирано желязо
- Витамин С от череша ацерола
- Приятен вкус на малина
€ 15,37 € 18,09 (€ 0,51 / бр.)
Доставка до 09. октомври
Igennus Calm Magnesium Gummies, 90 гумени сладки
- За деца над 4 години
- С L-теанин и витамин B6
- Вкус на диня
€ 30,49 (€ 125,47 / кг)
Доставка до 09. октомври
Animal Parade Calcium, 90 таблетки за дъвчене
- Витамин D & фосфор
- 100% натурален
- С гаранции за качеството от независими лаборатории
€ 17,49 (€ 97,17 / кг)
Доставка до 09. октомври
Animal Parade KidZinc, 90 таблетки за дъвчене
- За деца за смучене
- В забавни животински форми
- Вкусен вкус на мандарина
€ 23,99 (€ 171,36 / кг)
Доставка до 09. октомври
Animal Parade Калций без захар, 90 таблетки за дъвчене
- Без захар
- Без глутен
- Вегетариански
€ 20,49 (€ 112,58 / кг)
Доставка до 09. октомври
BjökoVit Цинков цитрат, 120 таблетки за дъвчене
- За деца над 4 години
- Плодов аромат на череша
- В 4-месечен пакет
€ 15,29 (€ 283,15 / кг)
Доставка до 09. октомври
Burgerstein Цинк-C-Toffees, 60 Броя
- Лесен за приемане
- Деликатен вкус на портокал
- Също за деца от 4 години
€ 35,45 (€ 0,59 / бр.)
Доставка до 09. октомври
FutuNatura Kids Super Iron, 150 мл
- От 3-годишна възраст
- Витамини от група B
- Без ГМО
€ 14,19 (€ 94,60 / л)
Доставка до 09. октомври
FutuNatura Hocus Focus за деца, 60 таблетки за дъвчене
- Дъвчащи таблетки
- Подходящ от 11-годишна възраст
- С магнезий и грифония
€ 11,99 (€ 292,44 / кг)
Доставка до 09. октомври
Animal Parade MAG Kidz Powder, 171 г
- Магнезиев ефервесцентен прах за пиене
- Магнезий като цитрат
- С плодов вкус
€ 19,09 (€ 111,64 / кг)
Доставка до 09. октомври
Natural Point Magnesio Supremo FERRO, 150 г
- Естествен магнезий
- Липозомално желязо
- Приятно сладък вкус
€ 25,99 (€ 173,27 / кг)
Доставка до 09. октомври
All Day Immune-Juice, 300 мл
- Витамини и минерали в течна форма
- С фитоекстракти
- Подходящо и за деца и юноши
€ 23,99 (€ 79,97 / л)
Доставка до 09. октомври
Animal Parade Mag Kidz, 90 таблетки за дъвчене
- Дъвчащи животински форми
- Овкусени с череша
- Без захар
€ 17,49 (€ 109,31 / кг)
В момента не е наличен
От нашия блог:
Открийте VitalAbo:
-
България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
-
Безплатно
връщане -
Ние работим
по съобразен с климата начин . Повече от 10.850 продукта