Алкални чайове

Филтрирай и подреди

Цена Производител Характеристики
Филтър

Алкален чай: 5 Артикул

Dr. Wunder Hepy Tee

Dr. Wunder Hepy Tee, 100 г

  • С 12 билки
  • Без ароматизатори и оцветители
  • Частично от диви растения
€ 14,99 (€ 149,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Dr. Wunder Base Tea

Dr. Wunder Base Tea, 100 г

  • Билкова чаена смес
  • 24 подбрани съставки
  • Ароматна смес
€ 16,29 (€ 162,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Dr. Wunder Reny Tee

Dr. Wunder Reny Tee, 100 г

  • 12 хармонизирани билки
  • С червена боровинка и коприва
  • За дългосрочна употреба
€ 16,29 (€ 162,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Билкова чаена смес за алкално-киселинен баланс

Kräuter Max Билкова чаена смес за алкално-​киселинен баланс, 100 г

  • В пакет с възможност за повторно затваряне
  • Без добавени аромати
  • Без овкусители
€ 15,19 (€ 151,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Saint Charles N °6 - Био билков чай

Saint Charles N °6 -​ Био билков чай, 50 г

  • Деликатен вкус
  • С цвят на липа
  • От биологични култури
€ 13,89 (€ 277,80 / кг)

Доставка до 09. октомври