Протеинови барове за из път

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Алергени Характеристики Вид протеин
Филтър

Протеинов бар: 1 - 30 от 86 Артикули

ironMaxx Бар Vegan 30

ironMaxx Бар Vegan 30, Chocolate (35 г)

  • 26% протеин на бар
  • Без палмово масло
  • Чисто растителен
€ 0,98 € 1,09 (€ 28,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Schalk Mühle Био протеин от конопено семе

Schalk Mühle Био протеин от конопено семе, 35 г

  • С австрийски конопен протеин
  • 100% органични съставки
  • Без добавена захар
€ 2,87 € 3,19 (€ 82,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Powerbar 30% Бар Protein Plus

Powerbar 30% Бар Protein Plus, Caramel-​Vanille Crisp (55 г)

  • Богат на висококачествен протеин
  • Много добър на вкус
  • Промоционална цена от 15 блокчета по 55 g
€ 2,51 € 2,79 (€ 45,64 / кг)

Доставка до 12. октомври

Vetain Веган протеинови барчета CRISPY - 12 бр.

Vetain Веган протеинови барчета CRISPY -​ 12 бр., Brownie (12 Барове)

  • 100% растителни съставки
  • Мин. 12 g протеин на барче
  • 100% рециклируема опаковка
€ 32,39 € 35,99 (€ 49,08 / кг)

Доставка до 12. октомври

Powerbar Protein+ Low Sugar бар

Powerbar Protein+ Low Sugar бар, ванилия (35 г)

  • 10 g протеин на бар
  • Само до 1,6 g захар в бар от 35 g
  • За след тренировка и между храненията
€ 1,61 € 1,79 (€ 46,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

All Stars Snack Protein Bar

All Stars Snack Protein Bar, Strawberry (35 г)

  • Хрупкаво шоколадово покритие
  • Нежен високопротеинов пълнеж
  • Произведено без аспартам
€ 1,34 € 1,49 (€ 38,29 / кг)

Доставка до 12. октомври

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, White Hazelnut (48 г)

  • С хрупкави парченца
  • Без добавена захар
  • Идеален снакс за из път
€ 2,24 € 2,49 (€ 46,67 / кг)

Доставка до 12. октомври

Multipower Протеинов бар 53% Protein Boost

Multipower Протеинов бар 53% Protein Boost, Coconut (50 г)

  • Добавка за диети
  • Ниско съдържание на захар
  • Предлага се в няколко вкуса
€ 2,96 € 3,29 (€ 59,20 / кг)

Доставка до 12. октомври

Multipower Бар Vegan Layer

Multipower Бар Vegan Layer, фъстъчено масло (55 г)

  • С 3 източника на растителни протеини
  • 24% протеин на бар
  • Само 1% захар
€ 2,87 € 3,19 (€ 52,18 / кг)

Доставка до 12. октомври

Multipower Бар "Protein Delight"

Multipower Бар "Protein Delight", Vanilla Cashew Caramel (35 г)

  • Вкусно разнообразие от различни барове
  • Ценен източник на протеин
  • Идеален за закуска
€ 2,15 € 2,39 (€ 61,43 / кг)

Доставка до 12. октомври

Multipower Протеинов бар

Multipower Протеинов бар, Cookies and Cream (50 г)

  • Ниска калорийна стойност
  • Ниско съдържание на захар
  • Без колаген
€ 2,87 € 3,19 (€ 57,40 / кг)

Доставка до 12. октомври

WEIDER Претеиново барче 32%

WEIDER Претеиново барче 32% , Кокос (60 г)

  • Без кофеин
  • С ниско съдържание на глутен
  • 19 g протеин на барче
€ 1,97 € 2,19 (€ 32,83 / кг)

Доставка до 23. октомври

ironMaxx Бар 30 Протеин

ironMaxx Бар 30 Протеин, шоколад (35 г)

  • Различни варианти
  • Сензационен вкус
  • Всеки бар има 5 ценни витамина
€ 0,98 € 1,09 (€ 28,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

WEIDER Протеиново барче 40%

WEIDER Протеиново барче 40% , Фъстъци и карамел (50 г)

  • Ниско съдържание на въглехидрати
  • Без кофеин
  • Ниско съдържание на захар
€ 1,79 € 1,99 (€ 35,80 / кг)

Доставка до 12. октомври

Powerbar Natural Protein

Powerbar Natural Protein, Salty Peanut Crunch (40 г)

  • Оптимална закуска между храненията
  • Веган съставки
  • Растителен протеин
€ 1,79 € 1,99 (€ 44,75 / кг)

Доставка до 12. октомври

Best Body Nutrition Protein Block

Best Body Nutrition Protein Block, Кисело мляко -​ лимон (90 г)

  • 1 бар от 90 g
  • До 54% съдържание на протеин
  • Намалено съдържание на въглехидрати
€ 3,95 € 4,39 (€ 43,89 / кг)

Доставка до 12. октомври

Sponser Sport Food Crunchy Protein Bar

Sponser Sport Food Crunchy Protein Bar, Chocolate-​Banana (55 г)

  • С хранителни фибри
  • Без добавена захар
  • Практичен за из път
€ 2,96 € 3,29 (€ 53,82 / кг)

Доставка до 12. октомври

Powerbar Бар Protein Plus 52%

Powerbar Бар Protein Plus 52%, Chocolate Nuts (50 г)

  • Малко захар
  • Без аспартам
  • Промоционална цена от 20 блокчета по 50гр
€ 2,96 € 3,29 (€ 59,20 / кг)

Доставка до 12. октомври

nu3 Vegan Protein 3K Bar

nu3 Vegan Protein 3K Bar, 65 г

  • Висококачествен протеин
  • Особено шоколадов
  • Без добавена захар и сукралоза
€ 1,75 € 2,39 (€ 26,92 / кг)

Доставка до 12. октомври

All Stars Hy-Pro Bar - Banana Bread

All Stars Hy-​Pro Bar -​ Banana Bread, Banana Bread (100 г)

  • Само 12 г захар
  • 50% намалена захар
  • 30 г висококачествен протеин
€ 3,50 € 3,89 (€ 35,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Vilgain Double Trouble протеинов бар

Vilgain Double Trouble протеинов бар, Чийзкейк с боровинки (55 г)

  • Двуслоен с кремообразен пълнеж
  • Над 15 g млечен протеин на бар
  • Без изкуствени добавки
€ 2,42 € 2,69 (€ 44,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Sponser Sport Food Protein Low Carb Bar

Sponser Sport Food Protein Low Carb Bar, Choco Brownie (50 г)

  • Идеален за ежедневна закуска
  • С 14 g протеин
  • По-малко захар - 1,6 г
€ 2,96 € 3,29 (€ 59,20 / кг)

Доставка до 12. октомври

Powerbar Protein Plus Fibre

Powerbar Protein Plus Fibre, Raspberry-​Joghurt (35 г)

  • Протеинова закуска
  • Намалено съдържание на захар
  • Практичен за в движение
€ 1,61 € 1,79 (€ 46,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Vilgain Био мини бисквити с растителен протеин

Vilgain Био мини бисквити с растителен протеин, Кокос (50 г)

  • 22% растителен грахов протеин
  • Напълно безглутенов & веган
  • Съставки от чисто био земеделие
€ 2,24 € 2,49 (€ 44,80 / кг)

Доставка до 12. октомври

Vilgain Протеинова бисквитка

Vilgain Протеинова бисквитка, Фъстъчено масло с шоколадови парченца (80 г)

  • Около 20 g висококачествен млечен протеин
  • Без глутен благодарение на растителни влакна
  • Особено мека & сочна текстура
€ 2,78 € 3,09 (€ 34,75 / кг)

Доставка до 12. октомври

Snickers® Протеинов бар

Snickers® Протеинов бар, 47 г

  • Нуга и карамел
  • Печени фъстъци
  • Нежен млечен шоколад
€ 2,15 € 2,39 (€ 45,74 / кг)

Доставка до 22. октомври

ESN Designer Protein Bar, Hazelnut Nougat

ESN Designer Protein Bar, Hazelnut Nougat, 45 г

  • 14g висококачествен протеин на бар
  • Без добавена захар
  • С фино млечношоколадово покритие
€ 2,69 € 2,99 (€ 59,78 / кг)

Доставка до 12. октомври

Vilgain Trouble протеинов бар

Vilgain Trouble протеинов бар, Кокос с млечен шоколад (55 г)

  • С 29% съдържание на протеин
  • Без изкуствени аромати
  • Високо съдържание на фибри
€ 2,42 € 2,69 (€ 44,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Multipower Power Pack "the real original"

Multipower Power Pack "the real original", Classic Dark (1 Бар)

  • Ново с оригиналната рецепта
  • Високо съдържание на протеини и въглехидрати
  • Идеален за закуска след тренировка
€ 2,15 € 2,39 (€ 61,43 / кг)

Доставка до 12. октомври

ironMaxx Високопротеинов бар Зенит 50

ironMaxx Високопротеинов бар Зенит 50, Brownie Chocolate Crisp (45 г)

  • 50% съдържание на протеини
  • Ниско съдържание на захар
  • Различни вкусове
€ 1,97 € 2,19 (€ 43,78 / кг)

Доставка до 12. октомври