Вкусно мюсли от сушени плодове

Филтрирай и подреди

Цена Производител Алергени Характеристики
Филтър

Мюсли с ядки: 11 Артикул

BioKing Crunchy Bio

BioKing Crunchy Bio, Хрупкави плодове (375 г)

  • С овесени ядки
  • Естествено сладко
€ 7,46 € 8,29 (€ 19,89 / кг)

Доставка до 12. октомври

BioKing Премиум био хрупкаво мюсли

BioKing Премиум био хрупкаво мюсли, Малина (375 г)

  • Нежно изпечени мюсли
  • Със сушени плодове и ядки
€ 5,75 € 6,39 (€ 15,33 / кг)

Доставка до 12. октомври

ahead Low Sugar Cereal Milky Hazelnut

ahead Low Sugar Cereal Milky Hazelnut, 240 г

  • Бял шоколад и истински ядков вкус
  • Без добавена захар и без палмово масло
  • Богат хрупкав вкус и ценен протеин
€ 7,69 (€ 32,04 / кг)

Доставка до 12. октомври

Alnavit Био ореховки

Alnavit Био ореховки, 300 г

  • С печени ядки
  • Елда за допълнителен аромат
  • Без глутен и изцяло растителен
€ 4,94 € 5,49 (€ 16,47 / кг)

Доставка до 12. октомври

Alnatura Био мюсли - Хрупкави ядки

Alnatura Био мюсли -​ Хрупкави ядки, 375 г

  • С 3 вида сушени плодове
  • Подсладени с оризов сироп
  • За закуска или като лека закуска
€ 4,67 € 5,19 (€ 12,45 / кг)

Доставка до 12. октомври

Allos Био амарант crunchy с подбрани ядки

Allos Био амарант crunchy с подбрани ядки, 400 г

  • 100% пълнозърнести ядки
  • Без палмово масло
  • С оризови криспита
€ 5,84 € 6,49 (€ 14,60 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZAGLER MÜSLIBÄR Мюсли с био ядки

ZAGLER MÜSLIBÄR Мюсли с био ядки, 500 г

  • Веган микс
  • Висококачествени пълнозърнести люспи
  • Със стафиди и ядки
€ 7,37 € 8,19 (€ 14,74 / кг)

Доставка до 12. октомври

Allos Био неподсладено мюсли с ядки

Allos Био неподсладено мюсли с ядки, 500 г

  • Веган
  • С кокосови чипс
  • Без добавена захар
€ 5,03 € 5,59 (€ 10,06 / кг)

Доставка до 12. октомври

Alnatura Био мюсли с ядки

Alnatura Био мюсли с ядки, 500 г

€ 4,40 € 4,89 (€ 8,80 / кг)

Доставка до 12. октомври

ahead No Added Sugar Cereal Hazelnut Nougat

ahead No Added Sugar Cereal Hazelnut Nougat, 240 г

  • Шоколадов хрупкав вкус и много протеин
  • Без добавена захар и без палмово масло
  • Нежна нуга и интензивен аромат
€ 6,59 (€ 27,46 / кг)

Доставка до 16. октомври

Classic Ayurveda Био мюсли с ядки - Вата

Classic Ayurveda Био мюсли с ядки -​ Вата, 450 г

  • С висококачествени тигрови ядки и гайки
  • Органични съставки
  • Специално пригодени за Вата доша
€ 7,91 € 8,79 (€ 17,58 / кг)

Доставка до 12. октомври