Лимонади и минерална вода

Филтрирай и подреди

Цена Производител Алергени Характеристики
Филтър

Минерална вода и лимонади: 4 Артикул

Cosmoveda Био флорална вода

Cosmoveda Био флорална вода, Вода от розови листенца (250 мл)

  • Направете бисквитки като марципан
  • Роза / Портокал
€ 5,39 € 5,99 (€ 21,56 / л)

Доставка до 12. октомври

Alnatura Био студен чай с лимонена трева

Alnatura Био студен чай с лимонена трева, 500 мл

  • Нискокалоричен
  • На основата на зелен чай
  • Перфектна освежаваща напитка
€ 1,34 € 1,49 (€ 2,68 / л)

Доставка до 16. октомври

Alnatura Био студен чай праскова и маракуя

Alnatura Био студен чай праскова и маракуя, 500 мл

  • Нискокалоричен
  • Екзотичен и плодов вкус
  • Запарка от черен чай
€ 1,34 € 1,49 (€ 2,68 / л)

Доставка до 12. октомври

Био студен чай зелен чай с ябълка и лимон

Alnatura Био студен чай зелен чай с ябълка и лимон, 1 л

  • Плодов и свеж вкус
  • С лека плодова сладост
  • Перфектен за лятото
€ 2,33 € 2,59 (€ 2,33 / л)

В момента не е наличен