Röck Naturprodukte

Традиционни продукти за грижа за кожата

Живописният планински пейзаж на Залцбург формира философията на австрийската компания Röck . В продължение на много поколения акцентът е върху производството на естествени продукти за грижа за кожата в хармония с природата. Всички кремове и мехлеми са съставени въз основа на традиционни оригинални рецепти и по този начин осигуряват комбинация от традиционни знания и възможно най-доброто качество.

Филтрирай и подреди

Цена Тип кожа
Филтър

Röck Naturprodukte: 12 Артикул

Röck Naturprodukte Мехлем от мармот

Röck Naturprodukte Мехлем от мармот, 100 мл

  • За всички типове кожа
  • С естествен кортизон
  • Попива бързо
€ 14,89 (€ 148,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Röck Naturprodukte Мехлем от планински бор

Röck Naturprodukte Мехлем от планински бор, 100 мл

  • За суха кожа
  • За ежедневна употреба
  • Уникален аромат
€ 15,19 € 15,99 (€ 151,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Röck Naturprodukte Мехлем от еленова лой

Röck Naturprodukte Мехлем от еленова лой, 75 мл

  • За груба и суха кожа на краката
  • Освежава и овлажнява
  • Гладка и мека кожа
€ 10,99 (€ 146,53 / л)

Доставка до 09. октомври

Röck Naturprodukte Мехлем от алпийски билки

Röck Naturprodukte Мехлем от алпийски билки, 50 мл

  • За масаж
  • За всички типове кожа
  • С качествени екстракти
€ 11,39 € 11,99 (€ 227,80 / л)

Доставка до 09. октомври

Röck Naturprodukte Картофен балсам

Röck Naturprodukte Картофен балсам, 75 мл

  • За напукана и суха кожа
  • Подпомага регенерацията
  • За ръце и крака
€ 10,44 € 10,99 (€ 139,20 / л)

Доставка до 09. октомври

Röck Naturprodukte Балсам за крака от планински бор

Röck Naturprodukte Балсам за крака от планински бор, 75 мл

  • Подходящ за суха, груба и напукана кожа
  • Подхранващи свойства
  • Защитаващ ефект
€ 10,99 (€ 146,53 / л)

Доставка до 09. октомври

Röck Naturprodukte Масло от жожоба

Röck Naturprodukte Масло от жожоба, 100 мл

  • За всеки тип кожа
  • 100% натурално
  • Също така идеално за масаж
€ 15,19 € 15,99 (€ 151,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Röck Naturprodukte Подхранващ шампоан с алое вера

Röck Naturprodukte Подхранващ шампоан с алое вера, 200 мл

  • За всеки тип коса
  • Оптимизирана формула
  • С кератин
€ 15,19 € 15,99 (€ 75,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Röck Naturprodukte Душ гел Планински бор

Röck Naturprodukte Душ гел Планински бор, 200 мл

  • За всички типове кожа
  • Почиства и подхранва кожата
  • Стимулиращ аромат
€ 15,99 (€ 79,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Röck Naturprodukte Мехлем с мас от мармот - Спорт

Röck Naturprodukte Мехлем с мас от мармот -​ Спорт, 75 мл

  • За всички типове кожа
  • Удобен формат
  • Без парафин и парабени
€ 10,99 (€ 146,53 / л)

Доставка до 06. ноември

Röck Naturprodukte Крем от моркови и алое

Röck Naturprodukte Крем от моркови и алое, 100 мл

  • За всички типове кожа
  • Нежна дневна грижа
  • С бета каротин
€ 14,99 (€ 149,90 / л)

В момента не е наличен

Röck Naturprodukte Балсам за тяло Арника

Röck Naturprodukte Балсам за тяло Арника, 50 мл

  • За суха и зряла кожа
  • Попива бързо
  • Идеален след слънчево изгаряне
€ 16,99 (€ 339,80 / л)

В момента не е наличен