Спортно хранене от Nutri +

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Алергени Характеристики
Филтър

Спортно хранене: 10 Артикул

nutri + Протеин на прах Vegan 3K

nutri + Протеин на прах Vegan 3K, Strawberry-​Cream (1.000 г)

  • Най-малко 22 g протеин на порция
  • Кремова текстура, вкусно сладък вкус
  • Комбинация от 3 източника на протеин
€ 35,99 (€ 35,99 / кг)

В момента не е наличен

nutri + Протеин на прах Vegan 6K

nutri + Протеин на прах Vegan 6K, Banana (1.000 г)

  • 6 източника на растителни протеини
  • Поне 20 g протеин на порция
  • Идеален за ежедневни упражнения
€ 35,99 (€ 35,99 / кг)

Доставка до 09. октомври

nutri + Протеинов прах Vegan Nature's

nutri + Протеинов прах Vegan Nature's, Banana (500 г)

  • Най-малко 23 g протеин на порция
  • Без захар или подсладители
  • Кремова текстура
€ 21,99 (€ 43,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

nutri + Оризов пудинг

nutri + Оризов пудинг, 1.000 г

  • 100% оризово брашно – веган и чисто
  • Без глутен, без лактоза и без соя
  • Кремово, засищащо и универсално
€ 16,39 (€ 16,39 / кг)

Доставка до 09. октомври

Пробен размер на вегански 3K протеин на прах

nutri + Пробен размер на вегански 3K протеин на прах, Banana (30 г)

  • Най-малко 22 г протеин на порция
  • Кремообразна текстура, вкусно сладка
  • Комбинация от 3 източника на протеини
€ 2,79 (€ 93,00 / кг)

В момента не е наличен

Пробен размер на веган протеин на прах 6K

nutri + Пробен размер на веган протеин на прах 6K, Strawberry (30 г)

  • 6 източника на растителни протеини
  • Поне 20 g протеин на порция
  • Идеален за из път и за тестване
€ 2,79 (€ 93,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

VHEY® Protein Bar 12er Box - Chocolate Caramel Crisp

nutri + VHEY® Protein Bar 12er Box -​ Chocolate Caramel Crisp, 600 г

  • 13 g растителен протеин на барче
  • Ниско съдържание на захар и веган
  • Мек пълнеж с карамелен слой
€ 27,49 (€ 45,82 / кг)

Доставка до 09. октомври

nutri + Milk Away Protein

nutri + Milk Away Protein, Chocolate Brownie (1.000 г)

  • 100% растителна основа и без глутен
  • 5 източника на протеини за пълно разнообразие
  • Най-малко 17 g протеин на порция
€ 35,99 (€ 35,99 / кг)

Доставка до 09. октомври

nutri + VHEY® Protein Pudding

nutri + VHEY® Protein Pudding, Schokolade (400 г)

  • Най-малко 23 г g ротеин на порция
  • Кремова текстура, бързо и лесно за приготвяне
  • Ниско съдържание на захар, ниско съдържание на мазнини
€ 18,59 (€ 46,48 / кг)

В момента не е наличен

nutri + Clear VHEY® Protein

nutri + Clear VHEY® Protein, Green Apple (400 г)

  • Най-малко 14 g протеин на порция
  • Без мазнини и с ниско съдържание на захар
  • Веган, без лактоза и без глутен
€ 27,49 (€ 68,73 / кг)

В момента не е наличен