Протеинови продукти от nu3

Филтрирай и подреди

Цена Производител Форма на прием Алергени Характеристики Вид протеин
Филтър

Протеинови продукти: 14 Артикул

nu3 Protein Cream

nu3 Protein Cream, Hazelnut Cacao (200 г)

  • Силно намалено съдържание на захар
  • С естествени съставки
  • Без палмово масло
€ 4,79 € 6,59 (€ 23,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 кг)

  • Грахов, оризов и слънчогледов протеин
  • Без соев протеин и лактоза
  • Кремообразна текстура, без бучки
€ 21,99 € 29,99 (€ 21,99 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Fit Protein Muesli

nu3 Fit Protein Muesli, Cocao Crunch (350 г)

  • 33% протеини и само 4% захар
  • С гуарана & матча
  • Бързо и лесно
€ 6,39 € 8,79 (€ 18,26 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Vegan Protein 3K Bar

nu3 Vegan Protein 3K Bar, 65 г

  • Висококачествен протеин
  • Особено шоколадов
  • Без добавена захар и сукралоза
€ 1,75 € 2,39 (€ 26,92 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 г

  • Прозрачен, лек и веган
  • Произведен от хидролизиран грахов протеин
  • По-малко калории
€ 19,79 € 32,99 (€ 49,48 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 г)

  • Протеин (грах, ориз, коноп и слънчоглед)
  • Натурално подсладен – като с агаве
  • Без соя, глутен и лактоза
€ 15,99 € 21,99 (€ 39,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Fit Vegan Protein Bar

nu3 Fit Vegan Protein Bar, Cinnamon choc crisp (50 г)

  • На базата на грах, слънчоглед и ориз
  • По-малко от 2 g захар
  • Вкусен
€ 2,15 € 2,99 (€ 43,00 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Протеинов бар Fit

nu3 Протеинов бар Fit, Salted Caramel (55 г)

  • 90% по-малко захар
  • Без сукралоза и аспартам
  • С поне 32% протеини
€ 2,23 € 3,09 (€ 40,55 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Fit Vegan Protein Brownie

nu3 Fit Vegan Protein Brownie, 50 г

  • Високо съдържание на протеини и фибри
  • Ниско съдържание на захар
  • Веган рецепта
€ 2,23 € 3,09 (€ 44,60 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Performance Whey Protein

nu3 Performance Whey Protein, Vanilla (1 кг)

  • 21 g протеин на порция
  • Без добавена захар и без аспартам
  • Идеален за шейкове, купички и печене
€ 38,49 (€ 38,49 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Vegan Protein 3K Advanced

nu3 Vegan Protein 3K Advanced, Chocolate (500 г)

  • Грахов, оризов и слънчогледов протеин
  • Без соев протеин и лактоза
  • Кремообразна текстура, без бучки
€ 17,99 (€ 35,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Fit Protein Muffins

nu3 Fit Protein Muffins, Chocolate (240 г)

  • Прави 12 влажни торти
  • Веган & без глутен
  • С намалено съдържание на захар
€ 7,03 € 8,79 (€ 29,29 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Organic Pumpkinseed Protein

nu3 Organic Pumpkinseed Protein, 500 г

  • 100% тиквени семки
  • 60% протеиново съдържание
  • В органично качество
€ 11,99 (€ 23,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

nu3 Fit Protein Bites

nu3 Fit Protein Bites, Peanut Butter (60 г)

  • Ниско съдържание на захар & веган
  • Размер на хапка
  • Богат на фибри
€ 4,79 (€ 79,83 / кг)

Доставка до 09. октомври