Козметични продукти от Kräutermax

Филтрирай и подреди

Цена Тип кожа Тип коса Характеристики За кого
Филтър

Козметични продукти: 1 - 30 от 45 Артикули

Kräuter Max Спрей за крака с конски кестен

Kräuter Max Спрей за крака с конски кестен, 120 мл

  • За всички типове кожа
  • Подхранващ и освежаващ
  • С листа от червено вино, арника и градински чай
€ 15,99 € 19,99 (€ 133,25 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Мехлем Тамян+

Kräuter Max Мехлем Тамян+, 100 мл

  • За ръце, крака, ходила и гръб
  • С екстракт от арника и джинджифил
  • Авокадо и зехтин
€ 27,99 (€ 279,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Гел за крака с конски кестен

Kräuter Max Гел за крака с конски кестен, 100 мл

  • С активни съставки от конски кестен и евкалипт
  • Съдържа планински бор и ментол
  • 100 мл гел мехлем
€ 17,99 (€ 179,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Сапун от растително масло с лайка

Kräuter Max Сапун от растително масло с лайка, 100 г

  • Със зехтин и кокосово масло
  • С лайка
€ 7,99 (€ 79,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Крем за крака за напукани пети

Kräuter Max Крем за крака за напукани пети, 100 мл

  • С пантенол и урея
  • Планински бор и невен
  • Използвайте при суха и груба кожа
€ 11,99 € 19,99 (€ 119,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Сапун за коса Невен+

Kräuter Max Сапун за коса Невен+, 100 г

  • Съдържа допълнително витамин Е
  • За всеки тип скалп или коса
  • 5 различни масла
€ 11,99 (€ 119,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Крем за очи с кафяви водорасли+

Kräuter Max Крем за очи с кафяви водорасли+, 30 мл

  • За суха и чувствителна кожа
  • Без силиконови масла
  • Лесно се абсорбира
€ 26,99 € 44,99 (€ 899,67 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Мехлем Дяволски нокът+

Kräuter Max Мехлем Дяволски нокът+, 100 мл

  • За ръце, крака, ходила и гръб
  • С мента, конски кестен
  • с розмарин, мащерка и хвойна
€ 23,99 (€ 239,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Интензивен крем за ръце Алое вера+

Kräuter Max Интензивен крем за ръце Алое вера+, 70 мл

  • С алое вера, масло от шеа и зехтин
  • Масло от макадамия и масло от жожоба
  • Абсорбира бързо и не омазнява
€ 14,99 (€ 214,14 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Солен растителен сапун с масло

Kräuter Max Солен растителен сапун с масло, 100 г

  • С кокосово и зехтин
  • За еластична и гладка кожа
€ 7,99 (€ 79,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Прополис+ Мехлем

Kräuter Max Прополис+ Мехлем, 100 мл

  • С вещица леска
  • С алантоин
  • 100 мл консерва
€ 17,99 (€ 179,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Растителен сапун Алое вера

Kräuter Max Растителен сапун Алое вера, 100 г

  • Сапун от растително масло
  • С алое вера
  • Със зехтин и кокосово масло
€ 7,99 (€ 79,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Душ гел за мъже

Kräuter Max Душ гел за мъже, 250 мл

  • С лимоново масло, алое вера и морска сол
  • С екстракт от коприва и пшеница
  • Може да се използва и като шампоан
€ 14,99 (€ 59,96 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Гел от алое вера 97%

Kräuter Max Гел от алое вера 97%, 200 мл

  • За суха и чувствителна кожа
  • Идеален и като лосион след слънце
  • Овлажняващ и подхранващ
€ 19,99 (€ 99,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Алое вера спрей 97%

Kräuter Max Алое вера спрей 97%, 100 мл

  • За суха и чувствителна кожа
  • Овлажняваща и подхранваща
  • Идеална и като лосион без мазнини за след слънце
€ 19,99 (€ 199,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Слънчев крем SPF 30

Kräuter Max Слънчев крем SPF 30, 70 мл

  • За лице и тяло
  • Със слънцезащитен фактор (SPF) 30
  • За дехидратирана и суха кожа
€ 21,99 (€ 314,14 / л)

Доставка до 09. октомври

Сапун от растително масло с морски зърнастец

Kräuter Max Сапун от растително масло с морски зърнастец, 100 г

  • С кокосово масло, зехтин и морски зърнастец
  • Прави кожата гладка и еластична
€ 7,99 (€ 79,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Душ гел Градински чай+

Kräuter Max Душ гел Градински чай+, 250 мл

  • С екстракт от градински чай, градинско масло и морска сол
  • Може да се използва и като шампоан за коса
  • За нормална и чувствителна кожа
€ 14,99 (€ 59,96 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Мехлем с невен+

Kräuter Max Мехлем с невен+, 100 мл

  • С масло от лайка, пшеничен зародиш и авокадо
  • С пшеничен протеин
  • 100 мл крем от невен
€ 13,79 € 22,99 (€ 137,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Растителен сапун Лавандула

Kräuter Max Растителен сапун Лавандула, 100 г

  • По стара рецепта
  • С кокосово и зехтин
  • С лавандула
€ 7,99 (€ 79,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Душ гел Масло от шеа+

Kräuter Max Душ гел Масло от шеа+, 250 мл

  • С масло от шеа, алое вера и морска сол
  • Съдържа екстракт от ванилия и витамин Е.
  • Подходящ и за чувствителна кожа
€ 14,99 (€ 59,96 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Крем за очи Хиалурон+

Kräuter Max Крем за очи Хиалурон+, 15 мл

  • За взискателна кожа
  • С масло от гроздови семки и арганово масло
  • С екстракт от паракрес и еделвайс
€ 20,99 € 34,99 (€ 1.399,33 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Део спрей Градински чай+

Kräuter Max Део спрей Градински чай+, 100 мл

  • С градински чай и лимонова трева
  • Също и за взискателна кожа
  • БЕЗ алуминиеви соли
€ 15,99 € 19,99 (€ 159,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Душ гел с морска сол

Kräuter Max Душ гел с морска сол, 250 мл

  • С морска сол и растителни масла
  • Силно хидратиращ
  • Може да се използва като шампоан
€ 14,99 (€ 59,96 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Мехлем Арника+

Kräuter Max Мехлем Арника+, 100 мл

  • Подхранващ крем
  • С планинско борово масло
€ 17,99 (€ 179,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Грижа за устните Маслина+

Kräuter Max Грижа за устните Маслина+, 3,50 г

  • Със зехтин и масло от жожоба
  • Съдържа пчелен восък и бизаболол
  • За суха кожа
€ 6,99 (€ 1.997,14 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Сапун със зехтин

Kräuter Max Сапун със зехтин, 100 г

  • С кокосо и зехтин
  • За гладка кожа
€ 7,99 (€ 79,90 / кг)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Околоочен крем Collagen+

Kräuter Max Околоочен крем Collagen+, 15 мл

  • За чувствителна кожа
  • Масла от семена на моркови, авокадо и жожоба
  • БЕЗ парабени и силиконови масла
€ 19,99 (€ 1.332,67 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Шампоан за коса Бреза+

Kräuter Max Шампоан за коса Бреза+, 250 мл

  • Бреза, коприва и гуарана
  • Блокира вредните влияния на околната среда
  • Почистващи съставки
€ 19,99 (€ 79,96 / л)

Доставка до 09. октомври

Kräuter Max Душ гел Роза

Kräuter Max Душ гел Роза, 250 мл

  • Хидратира
  • Подходящ и като шампоан за коса
  • Чувствен аромат
€ 18,99 (€ 75,96 / л)

Доставка до 09. октомври