Хранителни вещества с 10% отстъпка

Филтрирай и подреди

Цена Акценти Производител Форма на прием Алергени Характеристики Типове аюрведични продукти
Филтър

Хранителни вещества: 1 - 30 от 3680 Артикули

pure encapsulations Магнезий (магнезиев глицинат)

pure encapsulations Магнезий (магнезиев глицинат), 180 капсули

  • Органично свързан магнезиев глицинат
  • За физически чувствителни хора
€ 67,04 € 74,49 (€ 310,37 / кг)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations B-Complex Plus

pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 капсули

  • Съдържа витамин B в активна форма
  • Лесно дозиране и прием
  • Веган, без глутен и без лактоза
€ 39,59 € 43,99 (€ 791,80 / кг)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations All-in-one Basisversorgung

pure encapsulations All-​in-​one Basisversorgung, 60 капсули

  • Практична комбинация
  • Витамини, минерали и микроелементи
  • Без соя, лактоза и глутен
€ 32,39 € 35,99 (€ 558,45 / кг)

Доставка до 12. октомври

Glow25 Колаген на прах с витамин C

Glow25 Колаген на прах с витамин C, 450 г

  • Хидролизат от говеждия колаген
  • Оптимална разтворимост без образуване на бучки
  • Без вкус и мирис
€ 29,69 € 32,99 (€ 65,98 / кг)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations Магнезий (магнезиев цитрат)

pure encapsulations Магнезий (магнезиев цитрат), 180 капсули

  • С повишена загуба на пот
  • 150 мг магнезий на капсула
  • Без освобождаващи агенти
€ 55,79 € 61,99 (€ 284,64 / кг)

Доставка до 12. октомври

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized, 60 таблетка

  • Микронизиран DHEA
  • 25 mg на таблетка
  • За възрастни на възраст 18 и повече години
€ 35,99 € 39,99 (€ 1.285,36 / кг)

Доставка до 12. октомври

Nature Love Vitamin D3 & K2

Nature Love Vitamin D3 & K2, 30 мл

  • Разтворен в кокосово масло
  • Високодозирана годишна доза
  • С премиум витамин K2
€ 17,72 € 19,69 (€ 590,67 / л)

Доставка до 12. октомври

Allergy Research Group Thyroid

Allergy Research Group Thyroid, 100 капсули

  • Щитовидната тъкан на говедата
  • Внимателно обработена
  • Изсушена чрез замразяване
€ 33,74 € 37,49 (€ 784,65 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Натурална D-маноза на прах

ZeinPharma Натурална D-​маноза на прах, 200 г

  • Получава се от брезова кора
  • Чисто растителна основа и натурален
  • Без добавки
€ 68,39 € 75,99 (€ 341,95 / кг)

Доставка до 12. октомври

Магнезий 400 + B1 + B6 + B12 + Фолиева киселина

Doppelherz Магнезий 400 + B1 + B6 + B12 + Фолиева киселина, 30 таблетка

  • 400 mg магнезий на дневна доза
  • Само 1 таблетка дневно
€ 3,50 € 3,89 (€ 86,63 / кг)

Доставка до 12. октомври

Nature Love Екстракт от куркума

Nature Love Екстракт от куркума, 45 капсули

  • Високо съдържание на куркумин в капсула
  • Много добра бионаличност
  • Достатъчен за 4,5 месеца
€ 14,30 € 15,89 (€ 408,57 / кг)

Доставка до 12. октомври

Vitamaze Колаген

Vitamaze Колаген, 60 капсули

  • Изключително качество
  • С хондроитин и лизин
  • Без магнезиев стеарат
€ 18,89 € 20,99 (€ 363,27 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma MenoVital plus 460 mg

ZeinPharma MenoVital plus 460 mg, 120 капсули

  • Натурален екстракт от червена детелина
  • С 8% изофлавони
  • Съдържа витамин С и цинк
€ 21,14 € 23,49 (€ 302,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations Цинк 15

pure encapsulations Цинк 15, 60 капсули

  • С 15 мг цинк на капсула
  • Веган диетична добавка
  • Вторият най-често срещан микроелемент
€ 27,89 € 30,99 (€ 2.324,17 / кг)

Доставка до 12. октомври

Omega-3 plus

Omega-​3 plus, 120 капсули

  • 1000 мг рибено масло на дневна доза
  • EPA и DHA
  • С витамин Е
€ 35,54 € 39,49 (€ 433,41 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Масло от черен кимион 500 мг

ZeinPharma Масло от черен кимион 500 мг, 180 капсули

  • Богато на ненаситени мастни киселини
  • Внимателно студено пресовано масло
  • 55% линолова киселина
€ 22,94 € 25,49 (€ 186,50 / кг)

Доставка до 12. октомври

Фибри от псилиум на прах

Фибри от псилиум на прах, 500 г

  • Люспи от семената на псилиум (Plantago ovata/Psyllium)
  • 80% растителни фибри
  • Без добавки
€ 15,29 € 16,99 (€ 30,58 / кг)

Доставка до 12. октомври

Vitamaze Тамян

Vitamaze Тамян, 120 капсули

  • Без аромати
  • Висока доза
  • С босвелови киселини
€ 21,59 € 23,99 (€ 327,12 / кг)

Доставка до 12. октомври

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3, 120 капсули

  • Софтгел капсули
  • С EPA и DHA
  • Неутрален вкус
€ 36,44 € 40,49 (€ 236,62 / кг)

Доставка до 12. октомври

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized, 60 таблетка

  • 50 mg DHEA на таблетка
  • Микронизирана липидна матрица
  • Естествен хормон от корен на ямс
€ 49,04 € 54,49 (€ 1.581,94 / кг)

Доставка до 12. октомври

Nature Love Probiona Комплекс от пробиотични култури

Nature Love Probiona Комплекс от пробиотични култури, 120 капсули

  • С инулин от биологично земеделие
  • Бактериални култури в капсули с ентерично покритие
  • Опаковка за 2 месеца
€ 21,59 € 23,99 (€ 353,93 / кг)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations Витамин В2

pure encapsulations Витамин В2, 60 капсули (90 капсули)

  • Водоразтворим витамин от В-комплекс
  • С 25 мг витамин В2 на капсула
  • Чисто растителен
€ 26,54 € 29,49 (€ 1.658,75 / кг)

Доставка до 12. октомври

Raab Vitalfood GmbH Curcuma Bio

Raab Vitalfood GmbH Curcuma Bio, 300 таблетки (300 таблетка)

  • Веган
  • С пиперин
  • Произведено в Германия
€ 16,64 € 18,49 (€ 184,89 / кг)

Доставка до 12. октомври

SANOPOLY Priosa®ENERGY

SANOPOLY Priosa®ENERGY, 150 капсули

  • Съдържа B-витамини
  • С 16 аминокиселини
€ 49,49 € 54,99 (€ 480,49 / кг)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations All-in-one Plus

pure encapsulations All-​in-​one Plus, 180 капсули

  • С витамини и минерали
  • Хипоалергенен
  • Без йод
€ 83,69 € 92,99 (€ 420,55 / кг)

Безплатна доставка до 12. октомври

Nature Love Витамин В комплекс

Nature Love Витамин В комплекс, 90 капсули

  • Биоактивни форми на витамин В
  • Веган и без глутен
  • Опаковка за 3 месеца
€ 15,74 € 17,49 (€ 374,76 / кг)

Доставка до 12. октомври

Nature Love Комплекс Бял трън

Nature Love Комплекс Бял трън, 60 капсули

  • Съдържа и екстракт от артишок
  • В комбинация с екстракт от глухарче
  • Веган и без глутен
€ 11,78 € 13,09 (€ 294,50 / кг)

Доставка до 12. октомври

Raab Vitalfood GmbH Organic Grapefruit Seed Extract

Raab Vitalfood GmbH Organic Grapefruit Seed Extract, 50 мл

  • Натурални биофлавоноиди
  • Концентрат за разреждане
  • Без глутен и лактоза
€ 20,24 € 22,49 (€ 404,80 / л)

Доставка до 12. октомври

Vitamaze Биотин

Vitamaze Биотин, 480 таблетка

  • В практичен формат
  • Без магнезиев стеарат
  • 10 000 µg / дневна доза
€ 28,79 € 31,99 (€ 239,92 / кг)

Доставка до 12. октомври

pure encapsulations L-аргинин

pure encapsulations L-​аргинин, 90 капсули

  • Хипоалергенно производство
  • Оптимална бионаличност
  • Без излишни добавки
€ 38,24 € 42,49 (€ 484,05 / кг)

Доставка до 12. октомври